شلف

شلف دکوری 28 مدل زیبا قیمت ارزان

شلف دکوری امروزه از مهم ترین و اصلی ترین لوازم خانه است و کمتر خانم خانه دار و کدبانویی را می توان پیدا کرد که از این ابزار مهم در دکوراسیون خانه خود استفاده نکند. تنوع و فراوانی غیرقابل باور در دنیای شلف ها سبب شده تمامی افراد قدرت انتخاب و خرید مدل های مورد علاقه خود را داشته باشند.

 

 

شلف دکوریها انواع بسیار فراوانی دارند از جمله:

شلـف دکـوری پذیرایی

شلـف دکـوری اتاق خواب

شلـف دکـوری آشپزخانه

همانطور که می بینید طراحان و تولیدکنندگان برای تمامی بخش های منزل فکرهای جالبی کرده اند. بد نیست با انواع مختلف این شلف های زیبا و دوست داشتنی بیشتر آشنا شویم.

شلف دکوری پذیرایی

اولین و بیشترین جایی که میهمان ها و مهمتر از آن، خودِ افراد خانه با آن برخورد دارند «پذیرایی خانه» است و بیشتر انرژی و تمرکز را برای ایجاد زیباترین دکوراسیون خانه در این بخش صرف می کنند؛ خرید مبل هایی زیبا، استفاده از لوسترهای جدید، جذاب ترین فرش ها و البته بهترین شلف دکوریهای پذیرایی برای این بخش از خانه.

مدل های مختلفی از جمله شلف استند (ایستاده) و شلف دیواری پذیرایی موجود است. شلف های استند برای استفاده در کنار مبلمان، کنار ورودی آشپزخانه، کنج پذیرایی و اتاق نشیمن بهترین گزینه هستند. قرار دادن انواع وسایل دکوری بر روی آنها نیز بسیار جذاب خواهد بود. شلف های دیواری نیز با نصب بر روی دیوار، محدودیت های کمتری دارند و به راحتی در هر قسمت از پذیرایی به زیبایی نصب می شوند.

شلف دکوری اتاق خواب

اتاق خواب مکانی کاملاًٌ خصوصی ست و حساسیت بسیار زیادی در مورد آن وجود دارد. برای گنجاندن تعداد فراوانی از دکوری ها، مجسمه های مختلف و البته برخی کتاب ها می توان از شلف دکوریهای بزرگ و کوچک اتاق خواب استفاده کرد. همچنین تنوع رنگی در شلف های اتاق خواب در حدی زیاد است که می توان کمیاب ترین و ناب ترین رنگ ها را هم در بین آنها مشاهده کرد.

شلف گلدان زیبا 42 مدل شیک قیمت عالی

می توان بهترین شلـف دکـوری های دیواری را برای نصب بر روی دیوار پشت میز تحریر اتاق خواب انتخاب کرد تا هم بتوان مقداری از وسایل و خرده ریزهای مورد استفاده را در آن چید و هم کتاب، قاب عکس، انواع دکوری و هر چیز دیگر را درون باکس ها و طبقات آنها قرار داد.

شلف دکوری آشپزخانه

قبلاً عده ای تصور می کردند در آشپزخانه فقط باید غذا پخت و امورات اینچنینی را انجام داد به همین دلیل کمتر به دکوراسیون آشپزخانه توجه می کردند اما در این روزها می توان زیباترین وسایل دکوری را برای آشپزخانه خرید و استفاده کرد؛ شلف های زیبا یکی از مهمترین ها در این زمینه هستند.

چنانچه علاقمند به استفاده از شلف دکوری آشپزخانه هستید می توانید برای استفاده در بالای سینک ظرفشویی، کنار درب ورودی آشپزخانه، دیوار پشت ظرفشویی و هر قسمت دیگر، مدل های فراوانی را هم به صورت شلف دیواری و هم به صورت شلف استند (ایستاده) خریداری کرده و با لذت فراوان استفاده نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.