سینی

سینی چای 38 مدل زیبا و فانتزی قیمت خوب و ارزان

سینی چای وسیله ای کاربردی و دکوری برای قرار دادن استکان و فنجان چای برای پذیرایی از میهمان هاست. این سینی ها هم در ابعاد کوچک و هم در ابعاد بزرگ موجودند که هر کدام از آنها دارای طرح و مدل متفاوتی هستند. به دلیل تنوع بسیار فراوان در این نوع سینی می توان برای هارمونی با هر نوع لوازم آشپزخانه از دهها کاندید در جهت انتخاب سینی مناسب استفاده نمود. تنوع در سینی های چای موجب تنوع در قیمت آنها هم شده است که همین مزیت سبب فروش مناسب تمامی طرح و مدل های آن می شود.

برای اینکه بتوانید سینی مناسبی برای چای نوشیدن خود و خانواده خریداری کنید، برای اینکه بتوانید بهترین و مجلل ترین پذیرایی در میهمانی ها داشته باشید با ما در این مطلب سایت فروش آنلاین سینی چای دکوری فروشی همراه باشید تا هم با بهترین مدل سینی چـای آشنا شوید و هم بتوانید از بین این مدل ها نسبت به خرید سینی چای زیبا و جدید اقدام کنید. با ما همراه باشید.

سینی چای فانتزی

سینی های چای دارای مدل های بسیار فراوانی هستند که هر کدام مطابق با سلیقه ایست، این سینی ها را می توان در مدل های مختلفی خریداری نمود اما مدل فانتزی سینـی چای شامل گروهی بزرگ از این نوع سینی هاست. این نوع سینی ها دارای انواع بسیار مختلفی هستند که مهمترین آنها عبارتند از:

سینی چـای فانتزی شیشه ای

سینی چـای فانتزی چوبی

سینی چـای فانتزی مسی

سینی چـای فانتزی طلایی

سینی چـای فانتزی استیل

در واقع این سینی ها بهترین مدل های سینی فانتزی چای هستند که هر کدام در ابعاد و طرح های بسیار مختلف فروخته می شوند. استفاده از سینی های فانتزی در میهمانی ها و مجالس لاکچری کاربرد بیشتری دارد. خرید سینی چای فانتزی با قیمت مناسب در همین سایت با بهترین شرایط برای شما فراهم شده است، می توانید از مدل های موجود در همین صفحه آغاز کنید.

سینی چای چوبی

سینی چوبی به دلایل مهمی از جمله زیبایی متریال چوب و طرح های مختلف روی آن یکی از زیباترین ها و البته پرفروشترین ها در فروشگاه اینترنتی ست. این سینی ها را می توان هم در خانه برای مصارف روزانه و همچنین برای پذیرایی از میهمان ها استفاده کرد. قیمت سینی چای چوبی با توجه به نوع چوب، میزان حکاکی و طراحی روی سینی و البته با توجه به ابعاد سینی تعیین می شود.

سینی نقره ای 32 مدل شیک قیمت خوب و ارزان

اگر قصد خرید سینی چای چوبی دارید می توانید از مدل های متوسط برای پذیرایی و استفاده روزمره در خانه و از مدل های سینی چوبی بزرگ برای پذیرایی از میهمان ها استفاده کنید. این سینی ها را می توان با کمی دقت و سلیقه برای مدت زمان طولانی استفاده کرد.

سینی چای یکی از قطعی ترین لوازم آشپزخانه هم برای امورات روزانه و هم برای پذیرایی از میهمان هاست. برای خرید آنلاین سینی چای می توانید از مدل های جذابی که در همین صفحه برای راحتی شما با بهترین قیمت کنار هم قرار داده ایم استفاده کنید همچنین در صورت تمایل می توانید به صفحات دیگر سایت دکوری فروشی مراجعه و دیگر مدل ها را خریداری نمایید.

مشاهده سریع محصولات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.