سینی

سینی پذبرایی و سرو 27 مدل جدید و زیبا قیمت عالی

سینی پذیرایی دارای مدل های مختلفی ست و همانطور که از نامش پیداست برای پذیرایی از میهمان مورد استفاده قرار می گیرد. این سینی ها در مدل های بسیار فراوانی از جمله مدل سینی سرو در دسترس شما قرار دارند. تعداد و تنوع طرح ها در این نوع سینی آنچنان زیاد است که براحتی می توان هر نوع طراحی و دیزاین سفره و میز غذاخوری را به کمک آنها اجرا نمود. تنوع در این نوع سینی ها قیمت آنها را هم بسیار متنوع کرده تا جایی که هم سینی جدید ارزان و هم سینی پذیـرایی گران می توان پیدا کرد.

این سینی های زیبا و لوکس را می توان در جهت زیباتر کردن دیزاین میزغذاخوری استفاده نمود. با ما همراه باشید تا با معرفی بهترین مدل سینی پذیرایی جدید و بهترین مدل سینی سرو جدید شما را برای خریدی موفقیت آمیز آماده کنیم. معرفی بهترین طرح و مدل ها، ارائه بهترین راه های استفاده از آنها در خانه و هر جای دیگر و البته خرید سینی پذیرایی جدید برنامه ایست که در این مطلب در کنار شما به آنها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

مدل DOFTMINNE

ایکیا تولیدکننده بهترین مدل سینی پذیرایی در اَشکال مختلف از جمله مربع، مستطیل، دایره و شکل های دیگر است که هر کدام از آنها دارای متریال و جنس متفاوتی هستند؛ در این بین یکی از زیباترین و بامزه ترین سینی های پذیرایی مدل DOFTMINNE است. این سینی جدید پذیرایی دارای ابعادی در حدود 28 در 20 سانتیمتر است و در مدل مستطیلی عرضه شده است. وسط این سینی زیبا با طرحی از شاخه گلی زیبا آراسته شده است. سینی DOFTMINNE از جنس ملامین تولید شده و بدون پایه است.

متریال ملامین سبب افزایش طول عمر سینی و همچنین سبکتر بودن آن در زمان پذیرایی علاوه بر استحکام می شود. این سینی پذیرایی جدید را می توان هم در خلوت های زیبای خانگی با سرو چای و قهوه مورد استفاده قرار داد و هم در دورهمی های فامیلی و دوستانه. برای خرید سینی پذیرایی ایکیا مدل DOFTMINNE نیاز به پرداخت مبلغ هنگفت نیست بلکه در همین سایت می توانید آنرا با قیمتی مناسب خرید نمایید. این سینی زیبا به شدت جذاب و کارآمد است.

سینی سرو چوبی گرد

متریال چوب هم در رنگ و طرح و هم در ذات خود جذابیتی دارد که آنرا در تولید هر وسیله ای از لوازم بزرگ منزل تا کوچک ترین ها وارد کرده است. ارائه سینی گرد چوبی در جهت سرو غذا و بهتر کردن دیزاین سفره سالهاست انجام می شود که مدل سینی سـرو چوبی گرد یکی از بهترین ها در این زمینه است. این مدل زیبا دارای سه پایه برنجی طلایی در زیر سینی همراه با یک مجسمه طلایی گوزن روی سینی است که لوکس بودن آنرا بسیار بیشتر کرده است. ابعاد سینی حدوداً 30 سانتیمتر است که برای پذیرایی و سرو ابعادی بسیار مناسب است.

سینی آینه ای 44 مدل مدرن و کلاسیک قیمت مناسب

تمامی سطوح این سینی سرو جدید به کمک فناوری نانو ضدخش شده است تا بتوان راحتتر از آن استفاده کرد. خرید سینی سرو چوبی گرد هم با تمامی این مزیت ها با قیمتی بسیار مناسب در همین سایت براحتی قابل انجام است.

سینی پذیرایی جدید در کنار سینی سرو جدید که هر دو در واقع همان سینی های پذیرایی از میهمان ها هستند در هر شکل و شمایلی زیبایی خاص خود را دارند و هر کدام هم با توجه به طراحی، قابلیت پذیرایی از تعداد مشخصی میهمان را خواهند داشت. در زمان خرید سینی سرو و یا زمان خرید سینی پذیرایی جدید حتماً به همین موضوع یعنی قصد استفاده از آن در کدام مجلس و برای پذیرایی از چه تعداد میهمان توجه کنید تا دقیقاً همانی را بخرید که مورد نیاز است، به این شکل هزینه ای که کرده اید هدر! نخواهد رفت. اگر برای خرید سینی جدید پذیرایی و سرو غذا آماده اید می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.