سینی

سینی مسی لوکس 35 مدل جدید و شیک قیمت عالی

سینی مسی دارای قدمت و تاریخچه ای بسیار طولانی ست که همین قدمت سبب شکل گرفتن طرح های بسیار مختلفی در این سینی ها شده است. این سینی ها بیشتر در مدل دایره ای و گرد تولید می شوند که همین موضوع هم ریشه در سالهای دور دارد. به دلیل مرغوبیت و ماندگاری بسیار مناسب مس و البته کمی گرانتر بود نسبت به سایر متریال ها، قاعدتاً خرید سینی مسی با صرف هزینه ای کمی بیشتر نسبت به سینی معمولی انجام می شود، قیمت سینی های مسی در طرح و مدل های مختلف رابطه مستقیمی با وزن آنها دارد.

سینی گرد مسی یا سینی مستطیل مسی و یا هر شکل دیگری، زیبایی خود را دارد. چنانچه قصد خرید سینی مسی و استفاده از آن در مجالس و میهمانی های بزرگ و کوچک دارید توصیه می کنیم با ما در این مطلب سایت دکوری فروشی همراه باشید تا هم با بهترین مدل سینی های مسی آشنا شوید و هم برای خرید سینی جدید مسی مشکل خاصی نداشته باشید.

مشخصات بهترین سینی مسی

برای خرید هر کالایی ابتدا لازم است بدانیم واقعاً چه چیزی می خواهیم و قرار است از آن در چه زمینه ای استفاده کنیم؟ برای خرید سینی مسی هم بهتر است ابتدا ببینید می خواهید کدام میهمانی ها را به کمک آن پوشش دهید. اگر قرار به برگزاری میهمانی های کوچک و متوسط است می توانید از مدل سینی گرد مسی با ابعاد 30 سانتیمتر استفاده کنید که دارای دو دسته هم باشند. این نوع سینی ها هم به راحتی در دست جای گرفته و ایمنی خوبی در زمان جابجایی دارند و هم به راحتی می توان آنها را بر روی هر سطحی بدون نگرانی از سر خوردن قرار داد.

اما اگر قرار است مجالس بزرگ و سنگین را پشتیبانی کنید لازم است حتماً از سینی مسی بزرگ و مقاوم تر استفاده کنید که می توان آنها را در ابعاد 50 سانتیمتر به بالا خریداری نمود. در هر دو مورد می توان با خرید سینی مسی نسبت به برگزاری میهمانی ها و تمام کردن مجالس بزرگ با اطمینان خاطر از این سینی ها استفاده نمود. بهترین مدل های این سینی ها برای خرید در این سایت در دسترس شما قرار دارند.

قیمت سینی مسی

در قیمت گذاری سینی ها ابتدا متریال و ابعاد سپس طراحی آن تعیین کننده قیمت نهایی سینی خواهد بود. در مورد سینی های مسی چون با متریالی بسیار با ارزش مانند مس روبرو هستیم باید گفت ابعاد و وزن سینی بسیار تعیین کننده است. در حال حاضر با توجه به تمامی این موارد می توان کوچکترین سینی های مسی را از قیمت هایی در حدود 100 هزار تومان تا قیمت هایی بالاتر با توجه به اندازه و وزن آن خریداری کرد. انواع مدل سینی های مسی دارای طراحی هایی بسیار زیبا روی خود هستند.

سینی ایکیا 40 مدل شیک و خاص قیمت مناسب

خرید سینی مسی در هر طرح و ابعادی یک خرید مادام العمر است زیرا این نوع سینی ها دهها سال بدون هیچگونه آسیب و تغییری براحتی برای شما کار می کنند. از نظر مقاومت در برابر عوامل مختلف آسیب رسان از جمله آب جوش، غذای داغ، وزن ظروف و… هم هیچ نگرانی نباید داشت زیرا مس فلزی بسیار مقاوم است.

خرید آنلاین سینی مسی از سایت دکوری فروشی با توجه به اینکه ما قیمت ها را در بهترین و رقابتی ترین شرایط قرار داده ایم یک خرید مقرون بصرفه و لذتبخش خواهد بود. تمامی مدل ها و ابعاد هم در دسترس شما هستند تا بتوانید پس از مشاهده، دقیقاً همان مدلی که مد نظر دارید خریداری نمایید. با شما برای خریدی لذتبخش تا انتها همراه خواهیم بود، می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

 

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.