سینی

سینی مجلسی 42 مدل شیک قیمت مناسب

سینی مجلسی یکی از اولین لوازم و در واقع مهمترین لوازم پذیرایی در هر خانه ایست، بدون آن امکان پذیرایی در میهمانی ها وجود ندارد به همین دلیل این نوع سینی ها هم طرح و مدل بسیار متنوعی دارند و هم ابعاد آنها بسیار مختلف است. سینی های مجلسی در ابعادی مناسب از 35 در 25 تا ابعاد بسیار بزرگتر موجودند، قیمت آنها هم متنوع است، در واقع قیمت سینی مجلسـی بر اساس ابعاد، متریال و طراحی آن تعیین می شود که همین عامل (قیمت سینی) یکی از مهمترین گزینه ها در انتخاب سینی جدید مجلسی و خرید آن است.

سینی چوبی مجلسی، سینی فلزی مجلسی، سینی شیشه ای مجلسی، سینی بامبوم مجلسی و دهها نوع دیگر سینی برای راه اندازی مجالس موجودند که تمامی طرح و مدل های آنها هم زیبا هستند و هم کارآمد. در این مطلب سایت فروش سینی مجلسی دکوری فروشی در کنار شما هستیم با معرفی بهترین ها در این زمینه همچنین ارائه راهکارهایی برای خرید سینی مجلسی با قیمت ارزان و مناسب. امیدواریم در این انتهای این مطلب بتوانید به آن مدل سینی جدید مجلسی که تصمیم داشتید رسیده و خرید سینی خود را با خیالی راحت انجام دهید.

 

سینی مجلسی سانجیکو

برای پذیرایی از میهمان ها نیاز به سینی مناسب و جادار است تا بتوان هر نوع وسیله پذیرایی از استکان های چای گرفته تا پیشدستی و دیگر لوازم را براحتی در آن گذاشته و به سمت میهمان ها حمل کرد؛ سینی استیل سانجیکو که از استیل مقاوم تولید شده یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه است. این سینی زیبا و جادار از جنس استیل ضخیم تولید شده که همین موضوع، هم راحتی در زمان استفاده و هم مقاومت طولانی مدت را همراه خواهد داشت.

قیمت سینی سانجیکو هم نسبت به سایر مدل ها با توجه به کیفیت متریال، قیمت مناسبی ست. ابعاد این سینی جدید و زیبا حدوداً 46 در 28 در 4 سانتیمتر است، همین ابعاد نشان از جادار بودن و پشتیبانی از میهمانی های بزرگ دارد. برای خرید سینی مجلسی سانجیکو استیل می توانید از همین سایت آغاز نمایید، هم قیمت بسیار مناسبتر از سایر فروشگاه ها تعیین شده و هم نوع خدمات و ارسال کالا بسیار متنوع تر است.

سینی مجلسی پیوتر

پیوتر یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سینی ست آن هم سینی های مجلسی. چنین سینی هایی هم بسیار مقاومند و هم به شدت زیبا چون تقریباً تمامی مدل های آنها را همراه با طراحی و کنده کاری هایی بسیار زیبا در کف و طرفین سینی ارائه می کنند. زیبایی این نوع سینی ها آنچنان زیاد است که صاحبخانه را برای استفاده از آن در تمامی مجالس با هر موضوعی، تشویق خواهد کرد؛ طراحی بینظیر، دسته هایی بزرگ و مقاوم، پایه های زیبا، ابعادی مناسب با گنجایش زیاد و دهها ویژگی دیگر.

سینی طلایی 28 مدل مجلل و جذاب قیمت عالی

خرید سینی مجلسی پیوتر با قیمت مناسب یکی از اولین اقداماتی ست که باید قبل از هر کاری انجام داد. ما در این سایت انواع مختلفی از سینی پیوتر را برای خرید راحت سینی محیا کرده ایم، مدل هایی در ابعاد 43 در 31 و سایر ابعاد از جمله 45 در 35 و… . انواع مدل سینی جدید مجلسی پیوتر برای گذراندن مجالس و میهمانی های دوستانه و فامیلی مناسب هستند که این به دلیل جنس سینی و همچنین طراحی های بینظیر این نوع سینی ها در تمامی مدل هاست.

سینی مجلسی لازم است بزرگ بوده، مقاوم باشد، در برابر خط و خش مقاومت بالایی داشته باشد، بیش از حد سنگین نباشد، زیبایی ظاهری فراوانی داشته باشد، بهتر است فرهنگ و سنن را به رخ بکشد و در کنار تمامی این مشخصات که همگی لازم و ضروری هستند قیمت مناسبی هم داشته باشد تا بتوان این شیئ زیبای مجلسی را براحتی به خانه برد. با وجود تمامی این موارد ما در دکوری فروشی سعی کرده ایم بهترین طرح و مدل های سینی مجلسـی را کنار هم جمع کرده تا شما بتوانید برای خرید سینی مجلسی جدید و مناسب با کمترین زحمت دقیقاً به همان مدلی که در ذهن دارید برسید، این در واقع بهترین راه گشت و گذار برای خرید و بهترین راه خرید سینی جدید مجلسی ست. بهترین مدل های سینی مجلسـی منتظر شما هستند! می توانید شروع به مشاهده و خرید نمایید، خرید شما هم بسرعت بسته بندی و به آدرس شما ارسال می شود.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.