سینی

سینی طلایی 28 مدل مجلل و جذاب قیمت عالی

سینی طلایی به دلیل رنگ مجلل و اشرافی، جذابیت زیادی برای همه خصوصاً خانم ها دارد. این نوع سینی را می توان هم برای بهتر کردن حال و هوای خانه در زمان استفاده از آن و هم برای زیباتر و لوکس تر کردن میهمانی ها استفاده نمود. این رنگ سینی را می توان در چندین و چند متریال جستجو کرد و خرید؛ در بین مدل هایی از سینی برنجی و یا در بین سینی استیل و یا در بین مدل هایی زیبا از سینی آینه ای. این نوع سینی ها به دلیل استفاده از رنگ طلایی بشدت نگاه ها را به خود جذب می کنند و قدرت زیادی در تغییر دکوراسیون میز پذیرایی شما دارند.

هم قیمت سینی طلایی و هم طرح و مدل آن بسیار فراوان است و همین فراوانی، ارزش و مشتری پسندی آنرا بیشتر کرده و از همه مهمتر، قیمت مدل های مختلف آنرا هم شکسته است. اگر شما هم مانند ما از عاشقان رنگ طلایی و سینی جدید طلایی هستید با ما در این مطلب سایت دکوری فروشی همراه باشید تا بهترین ها را برای خرید سینی طلایی به شما معرفی نماییم.

سینی طلایی ایکیا مدل دایره

سینی های ایکیا با توجه به کیفیت و زیبایی در دسته بهترین ها قرار می گیرند، تنوع در این نوع سینی ها هم بسیار زیاد است، یکی از همین بهترین ها مدل گرد سینی ایکیاست. این سینی زیبای طلایی دارای ابعادی در حدود 38 سانتیمتر است که جلای ظاهری آن، سینی را به شدت مجلل و اشرافی کرده است. عمق سینی هم بسیار دقیق و استاندارد ایجاد شده که حدوداً 3 سانتیمتر است، چنین عمقی سبب ایجاد لبه هایی در اطراف سینی برای حفظ محتویات درون آن می شود. این سینی گرد طلایی ایکیا بدون پایه است.

خرید سینی طلایی ایکیا مدل دایره به دلیل جذابیت در طرح و نقش و مرغوبیت در متریال، با قیمتی متفاوت از سایر سینی ها انجام می شود که چنین قیمتی به سینی باکیفیت طلایی ایکیا می ارزد. برای پذیرایی از میهمان ها و یا در استفاده روزمره می توان با خرید قاشق طلایی و یا خرید کارد و چنگال طلایی به چنین سینی زیبایی، جذابیت بیشتری داد.

سینی طلایی مدل سالینو

سینی های طلایی را می توان جزو جدیدترین و شکیل ترین سینی های این روزها دانست، سینی های جذابی که برخی از مدل های زیبای آنها با استفاده از فلز براق در کنار چارچوبی از فلز مقاوم ساخته می شود. این سینی ها دارای انواع و مدل های مختلفی هستند که می توان مدل سالینو SALINO را یکی از بهترین های آنها دانست. این سینی زیبا به شکل بیضی بزرگ همراه با دسته هایی بسیار دوست داشتنی و منحنی در اطراف سینی، زیباترین سینی آینه ای طلایی را شکل داده است.

سینی گرد 36 مدل زیبا و متنوع قیمت عالی

سینی طلایی مدل سالینو دارای 4 پایه کوچک و مقاوم است. ابعاد سینا در حدود 42 در 29 در 5 سانتیمتر است که بهترین گزینه برای استفاده در خانه کلاسیک برای پذیرایی کلاسیک و اشرافی ست. این مدل سینی بهترین سینی جدید طلایی برای قرار گرفتن در دل خانه مدرن برای روح بخشیدن به خانه و میهمانی هاست.

خرید آنلاین سینی طلایی در مدل های مختلف از سایت دکوری فروشی با آسانترین شیوه در حال حاضر براحتی در دسترس شماست، صدها مدل آینـه طلایی در ابعاد و طرح های مختلف کنار هم قرار گرفته اند تا بتوانید براحتی با کمترین زحمت و بیشترین سرعت به مدل مورد نظر خود دست یابید قیمت ها هم طوری تنظیم شده اند که بتوان مدل های مختلف را با قیمت های گوناگون با توجه به سلیقه و بودجه خریداری نمود. اگر برای خرید سینی طلایی جدید و زیبا آماده اید می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.