سینی

سینی بامبو 55 مدل بی نظیر قیمت مناسب

سینی بامبو دارای مدل های بی نظیری ست؛ ابعاد مختلف، طراحی بی نظیر، متریال گوناگون و قیمت باورنکردنی. برند بامبو در زمینه تولید تمامی مدل های سینی آشپزخانه فعالیت دارد و می توان بهترین و متنوع ترین را در بین آنها پیدا کرد. مدل مستطیلی سینی های بامبو بسیار معروفند و میزان فروش آنها بسیار بالاست همچنین دیگر طرح ها از جمله طرح دایره و بخصوص بیضی هم در بین مشتری ها از طرفداران بسیار فراوانی برخوردارند. تمامی مجالس خودمانی و بسیار رسمی را می توان به کمک چند عدد از سینی های بامبو پشتیباتی نمود.

 

 

سینی بامبو چوبی مدل مربع

برخی از سینی ها را می توان فقط برای قرار دادن تعدادی استکان و نعلبکی، همچنین قرار دادن پیشدستی و کارد و چنگال استفاده کرد اما برخی مدل سینی چوبی جدید را می توان با توجه به طراحی درست و مناسبشان برای قرار دادن انواع تنقلات، آجیل و شکلات هم استفاده نمود، در واقع این سینی ها چند کاره هستند. البته می توان چنین سینی های چوبی زیبایی را در شکل های دیگری مانند دایره ای، لوزی و… هم مشاهده نمود اما مدل مربع خصوصاً آن مدلی که ابعادی بیش از 25 سانتیمتر دارد بسیار مناسب و کارآمد است.

قیمت سینی بامبو چوبی مدل مربع (در حال حاضر) مابین 130 تا 160 هزار تومان است که این قیمت به چنین سینی زیبا دارای متریال با ارزش چوب و این برند واقعاً می ارزد. استفاده از آن در مجالس و میهمانی های لوکس و مهم نیز در افزایش سطح کلاس شما بسیار موثر خواهد بود.

سینی بامبو مدل دایره

شکل و طرح دایره به خاطر نرم و روان بودن، با هر نوع شخصیتی سازگار است و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که با لوازمی این چنین مشکل داشته باشد، دقیقاً به همین دلیل تولیدکننده و برند بامبو اقدام به تولید دهها طرح زیبا از سینی گرد بامبو کرده است. این سینی ها از ابعاد تقریبیِ 20 سانتیمتر آغاز و تا ابعادی در حدود 50 سانتیمتر و حتی گاهی بزرگتر هم موجودند. قیمت سینی بامیو مدل دایره در مدل های کوچک قاعدتاً مناسبتر است اما برای میهمانی های بزرگ مناسب نیست پس بهتر است هم سینی کوچک و هم سینی بزرگ را خریداری نمایید تا مشکلی از بابت پذیرایی نداشته باشید.

سینی چوبی گرد 37 مدل زیبا و جذاب قیمت ارزان

برای خرید سینی بامبو مدل دایره براحتی می توانید مدل های موجود در همین صفحه را با آرامش و حوصله مشاهده نموده، مشخصات هر کدام را مطالعه نمایید و نهایتاً به تصمیم قطعی خود برسید. این سینی زیبا زینت بخش مجالس و دورهمی های شما خواهد بود آنهم در بالاترین سطح ممکن.

خرید آنلاین سینی بامبو از سایت دکوری فروشی با کمترین و منصفانه ترین قیمت در دسترس شما قرار گرفته است تا هم در انتخاب خود راحت باشید و هم خریدی که انجام می دهید دقیقاً همانی باشد که دوست داشتید، در واقع شرایط قیمتی و تنوع سینی جدید طوری تنظیم شده تا از این سایت دست خالی بیرون نروید، برای تمامی سلیقه ها چندین و چند مدل سینی جدید بامبو قرار داده ایم. هر تعداد سینی هم که خریده باشید بسرعت به آدرس درج شده توسط شما ارسال می شود آنهم با پکیجی زیبا و شیک. برای خرید ارزان و لذتبخش آماده اید؟!

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.