سینی

سینی آینه ای 44 مدل مدرن و کلاسیک قیمت مناسب

سینی آینه ای به مدل سینی های زیبایی گفته می شود که بدنه آنها از فلز و کف سینی از آینه تشکیل شده است. این نوع سینی ها بسیار زیبا، مجلل و برای پذیرایی در میهمانی های خاص به شدت مناسبند، قیمت سینی های آینه ای هم با توجه به اینکه به شدت زیبا هستند قیمت مناسب و مقرون بصرفه ایست. این سینی ها را می توان در رنگ های بسیار متنوعی از طلایی گرفته تا نقره ای و نوک مدادی خریداری نمود، ابعاد این سینی ها هم متنوع و برای پذیرایی های سنگین بسیار مناسب است.

خرید سینی آینه ای جدید و زیبا و استفاده از آن در خانه در واقع یک انتخاب و خرید درست است. این سینی ها دارای آینه هایی با ضخامت بسیار مناسب هستند که در اغلب مدل ها، قطر آینه کف گاهی حتی بیش از 1 سانتیمتر است، همین ضخامت سبب راحتی در استفاده و شست و شوی این سینی هاست. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را برای خریدی آسانتر و استفاده ای لذتبخش تر از این نوع سینی لوکس آشپزخانه آماده کنیم.

سینی آینه ای طلایی

رنگ طلایی همیشه دارای جذابیت بیشتری نسبت به سایر رنگ ها بوده و همین جذابیت سبب استفاده فراوان از آن در بسیاری از لوازم مصرفی و دکوری شده است؛ انواع لوستر، چراغ آویز، جواهرات، قاشق و چنگال و اکنون سینی. این سینی های طلایی دارای بدنه ای از فلز با آبکاری مرغوب طلایی هستند که همین بدنه فلزی، سبب استحکام این سینی ها و راحتی در زمان استفاده است همچنین با قرار گفتن یک آینه طلایی زیبا با قطر مناسب کف این سینی، مجموعه طلایی زیباتر می شود.

برای استفاده بهتر از این سینی ها پس از خرید سینی آینه ای طلایی ابعاد سینی را با مدل و اندازه استکان و فنجان های خود در خانه تطبیق داده و آنها را درون سینی بچینید تا به چینشی ایدئال برای پذیرایی مقابل میهمان ها دست یابید. با توجه به اینکه تمامی طرفین این آینه زیبا دارای حاشیه هایی دسته مانند است می توان از جهت امنیت در زمان استفاده کاملاً مطمئن بود.

سینی آینه ای نقره ای

سینی های آینه ای را می توان در رنگ های مختلفی تولید کرد که تقریباً تمامی آنها قدرت جذب خریدار را در بهترین شرایط دارند، رنگ نقره ای یکی از چند رنگ موثر و زیباست که بر روی این سینی ها بخوبی جواب داده است. ابعاد این نوع سینی ها معمولاً حدود 40 در 25 سانتیمتر و ارتفاع آنها هم چیزی مابین 5 تا 7 سانتیمتر است. سینی نقره ای آینه ای در همین سایت با مبلغ مناسب در حال فروش است مدلی زیبا که دارای پایه هایی بسیار زیبا و مناسب است.

سینی نقره ای 32 مدل شیک قیمت خوب و ارزان

خرید سینی آینه ای نقره ای با صرف هزینه ای مناسب و مقرون بصرفه در همین سایت با بهترین شرایط محیا شده است. این سینی ها معمولاً با طرح مستطیلی ارائه می شوند تا هم در دست گرفتن آنها راحتتر باشد و هم کنترل سینی زمانی که پر از استکان و فنجان است با سهولت بهتری همراه باشد.

سینی آینه ای هم در خانه مدرن و هم در خانه کلاسیک قابل استفاده است در واقع طراحی این مدل سینی به شکلی ست که می توان آنرا در هر خانه ای با هر دکوراسیونی به راحتی استفاده کرد. خرید آنلاین سینی آینه ای در مدل های مختلف براحتی در سایت دکوری فروشی مقدور است، پس از خرید هم می توانید این سینی زیبا را برای ترتیب دادن میهمانی های مجلل خود استفاده نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.