ظروف پذیرایی

ظرف سس خوری 35 مدل زیبا قیمت مناسب

سس خوری همانطور که از نامش پیداست ظرفی نسبتاً کوچک برای ریختن انواع سس بر روی سالاد و غذاهای مختلف سر میز غذاخوری است. این ظرف زیبا در مدل های دسته دار و بدون دسته ارائه می شود که این دو مدل نیز خود دارای طرح های بسیار متنوعی هم در شکل ظاهری ظرف و هم در مدل دسته و حتی پایه هستند. این ظروف زیبا و ضروری هم به صورت تکی و به صورت مجموعه چند عددی فروخته می شوند که تمامی آنها برای استفاده روزمره خانوادگی و همچنین پذیرایی از میهمان ها بسیار مناسبند.
در این مطلب سایت دکوری فروشی در مورد معرفی چند مدل زیبا از ظرف های سس خــوری به همراه چگونگی خرید راحت هر یک مطالب مهمی را خدمت شما ارائه خواهیم کرد همچنین در کنار این مطالب، به ارائه چگونگی استفاده مناسب از این ظروف زیبا و جمع و جور برای بهتر شدن دکوراسیون میز غذاخوری اشاره هایی مهم خواهیم داشت. امیدواریم در انتهای این مطلب بتوانید با دقت بیشتری اقدام به انتخاب و خرید نمایید.

 

سس خوری بهشت طرح سه گوش مجموعه سه عددی

برای استفاده های روزمره خانگی می توان حتی با یک عدد از ظروف سس خــوری هم براحتی امورات را گذراند اما اگر قرار به پذیرایی از تعداد زیادی میهمان باشد چکار باید کرد؟ در چنین شرایطی بهترین راهکار استفاده از مجموعه های چند عددی از این ظروف زیباست که همین مدل بهشت طرح سه گوش یکی از ایدئال ترین ها در این زمینه است. این ست زیبا دارای سه عدد سس خــوری کوچک و بزرگ در ابعاد متنوع است که همگی دارای دسته هستند و دهانه ای مثلثی شکل دارند.
ابعاد هر یک با دیگری متفاوت است و از 8 تا تقریباً 10 سانتیمتر ارتفاع دارند. بر روی تمامی آنها طراحی هایی زیبا انجام شده که سبب تغییر دیزاین میز غذاخوری شما می شود. لازم است ابتدا این مجموعه سه عددی را روی میز کنار هم قرار دهید تا طراحی میز غذاخوری شما درست باشد، سپس برای شروع غذاخوردن، هر کدام را به سمتی از میز هدایت کنید. گنجایش بسیار مناسبی برای سس و در صورت لزوم برای آبلیمو، آب نارنج و… دارند.

سس خوری طرح بهار گل ها

همیشه استفاده از طرح گل و بوته بر روی انواع ظروف، زیبایی خود را داشته و دارد به همین دلیل طرح بهار گل ها در این نوع از لوازم پذیرایی منزل تولید شده است. این مدل زیبا یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولات تولید داخل است که در حال صادرات نیز می باشد. در چند رنگ زیبا از جمله سفید با لبه های طلایی و نارنجی عرضه می شود همراه با دسته ای بسیار لوکس و زیبا. براحتی توسط دست و ماشین ظرفشویی قابلیت شستشو دارد همچنین جنس سرامیک بدنه، نشان از مقاومت بسیار زیاد و عمر طولانی آن دارد.
ابعاد این ظرف زیبا 9 در 6 در 10 سانتیمتر و دهانه آن نیز به صورت منحنی و دارای عرض بسیار مناسبی برای ریختن سس درون آن و ریختن سس روی غذا است. چون از طراحی بسیار زیبای چندین گل بهاری بر روی آن استفاده شده می توانید آنرا با ظروف چینی زیبایی که دارای همین طرح هستند با هم ست کرده و در زیبایی محافل و میهمانی های خود سر میز غذاخوری استفاده نمایید، از نظر قیمت هم دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون بصرفه برای خرید راحت توسط همه است.
سس خوری با اینکه اندازه و ابعاد کوچکتری نسبت به سایر ظروف آشپزخانه دارد اما یکی از اصلی ترین ظروف میهمانی است که اگر این ظرف کوچک اما مهم سر میز غذا وجود نداشته باشد حتماً کمبود آن احساس خواهد شد. هم اکنون مدل های بسیار فراوانی از این ظروف با قیمت هایی متنوع در دسترس شما قرار دارند می توانید خرید ظرف سس خــوری را از قیمت هایی بسیار اندک تا قیمت هایی بالاتر انجام دهید، مدل های بسیار متنوعی که برای استفاده در هر نوع میهمانی مناسب هستند. در انتهای این مطلب سایت دکوری فروشی امیدواریم بتوانید با دقت و اطلاعات کاملتری نسبت به خرید ظرف سس خــوری اقدام کرده و از دیدن و استفاده کردن آن در شرایط مختلف لذت ببرید.

ظرف کره خوری 33 مدل مدرن قیمت ارزان
مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...