پارچ و بطری

ست تنگ و لیوان 24 مدل لاکچری قیمت مناسب

ست تنگ و لیوان وسیله ای بسیار کاربردی در بین لوازم آشپزخانه است که در بیشتر مدل ها از 6 لیوان و 1 تنگ زیبا که دارای دربی زیباست تشکیل شده است. این سرویس های 7 پارچه دارای طرح های بیشتری هستند به این معنی که هم خود بدنه لیوان و تنگ دارای طراحی زیبایی ست و هم بر روی آنها از طرح های گوناگونی استفاده می شود. موارد استفاده این سرویس ها در میهمانی ها برای نوشیدن آب، داخل انواع بوفه و دکوری زیبا برای تزیین خانه، نوشیدن انواع نوشابه و دیگر نوشیدنی هاست.

چنانچه از عاشقان این سرویس تنگ و لیوان هستید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با زیباترین و بهترین مدل ست تنگ و لیوان آشنا کرده و نحوه خرید آسان و ارزان را به شما آموزش دهیم. پس از خرید ست تنگ و لیوان می توانید آنها را در هر نوع معماری داخلی خانه، هر نوع دکوراسیون خانه و هر مدل چیدمان خانه با خیالی راحت استفاده کنید زیرا طراحی و نوع ساخت آنها به شکلی ست که می توان برای استفاده در تمامی خانه ها با خیالی آسوده روی آنها حساب کرد. با ما همراه باشید تا برای خریدی لذتبخش آماده تر شوید.

 

ست تنگ و لیوان پاشاباغچه سری دوشس

پاشاباغچه یکی از معروفترین تولیدکنندگان در زمینه ظروف شیشه و کریستال است که هم در زمینه تولید انواع لیوان، انواع پارچ و کریستال و همچنین در زمینه طراحی و تولید سرویس تنگ و لیوان هم فعالیت می کند. در حال حاضر بهترین مدل های ست 7 تکه تنگ و لیوان پاشاباغچه در همین سایت برای خرید در دسترس شما قرا گرفته است. به عنوان مثال مدل دوشس پاشاباغچه در واقع یکی از شاهکارترین ها در بین سایر مدل هاست.

این مجموعه زیبا دارای 6 لیوان یا گیلاس بلند با ارتفاع تقریبی 23 سانتیمتر و تنگ زیبایی با ارتفاع 30 تا 35 سانتیمتر است. این سرویس 7 تکه تنگ و لیوان را بایستی فقط برای افراد ویژه و در میهمانی های لاکچری استفاده کنید. خرید ست تنگ و لیوان پاشاباغچه سری دوشس در حال حاضر با مبلغ کمی بیش از سیصد هزار تومان در همین سایت ممکن است، در واقع یک خرید کاملاً مقرون بصرفه نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی.

ست تنگ و لیوان بوهمیا

برند بوهمیا دارای کیفیت بینظیری ست که این کیفیت را در تمامی محصولات این تولیدکننده از پارچ و لیوان گرفته تا همین تنگ و لیوان ها می توان به وضوح مشاهده کرد. در بسیاری از مدل های بوهمیا مانند Floral که دارای تنگی با سطح مقطع بیش از 20 سانتیمتر است می توان اشرافیت را به زیبایی هرچه تمامتر مشاهده نمود سرویسی متشکل از 6 لیوان بزرگ و پهن همراه با یک تنگ کریستالی بسیار زیبا. لیوان ها دارای ارتفاعی درحدود 9 سانتیمتر و تنگ کریستال نیز دارای ارتفاعی در حدود 20 سانتیمتر است.

پارچ شیشه ای و بلور 35 مدل زیبا قیمت خوب

خرید ست تنگ و لیوان بوهمیا مدل Floral در واقع کاملتر کردن لوازم لوکس آشپزخانه و بهتر کردن دکوراسیون میز پذیرایی شما مقابل میهمان های ویژه است. این سرویس تنگ و لیوان فلورال بوهمیا براحتی می تواند نیاز پذیرایی از میهمان ها را برطرف نماید.

ست تنگ و لیوان در هر طرح و مدلی زیبایی دارد، نیاز شما برای استفاده های روزمره بخصوص پذیرایی از میهمان ها را برطرف می کند و در زیباتر کردن دکوراسیون خانه شما به شدت موثر است. چنانچه برای دست یافتن به تمامی این اهداف قصد انتخاب و خرید ست تنگ و لیوان جدید و زیبا دارید در همین صفحه از سایت دکوری فروشی بهترین مدل سرویس تنگ و لیوان در طرح های مختلف در دسترس شما قرار گرفته اند همچنین در صفحات مرتبط دیگر هم می توانید بهترینها را پیدا کنید. پس از خرید نیز می توانید بعد از مدت کوتاهی تنگ و لیوان زیبای خود را درب خانه دریافت نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.