کوسن

تشک صندلی خرید 51 مدل لوکس و درجه یک قابل شستشو

تشک صندلی بهترین وسیله برای ایجاد راحتی و نشستن بر روی صندلی های فلزی و چوبی ست زیرا این صندلی ها دارای کفیِ سفت و سخت هستند پس بهتر است از این تشک ها برای نشستن بر روی آنها استفاده شود. همچنین این تشک های نرم و زیبا را می توان در خودرو و برای نشستن و راحتیِ بیشتر نیز استفاده کرد.

تشک صندلیها در رنگ و طرحهای مختلفی تولید می شوند و این یعنی دست شما برای انتخاب هر نوع طرحی با هر رنگ دلخواهی بسیار باز است.

جنس پارچه و روکش این تشکها و الیاف درون آنها هم بسیار مختلف است و از پارچه و پلی استر گرفته تا ویسکوز را شامل می شود، این الیاف به صورت رشته رشته و پنبه مانند در آمده و درون این تشـک صندلـی های جذاب و نرم را پر می کنند.

انواع تشک صندلی

اگر قصد قطعی برای خرید این تشک های نرم و راحت و استفاده از آنها در منزل یا بیرون از آن برای گردش و تفریح دارید باید بدانید طرح اینگونه تشک ها بسیار مختلف است حتی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید. این تشکها را در شکل و فرم مربع، مستطیل، دایره و بیضی تولید می کنند که البته طرح های دیگر نیز در بازار موجود هستند اما پرمصرف ترین و مشتری پسندترین ها در حال حاضر همین طرح ها می باشند.

برای تولید این تشک صندلیها در شکل و طرح مختلف از متریال پلی استر، پارچه و… استفاده می شود و این متریال را به شکلی زیبا همراه با طرح هایی مختلف دوخته سپس درون آنها را با مواد مختلف پر می کنند. همچنین برای هر تشک نیز دو نگهدارنده یا بند برای مهار کردن تشک به صندلی ها ایجاد می کنند.

قیمت تشک صندلی

برای خرید چند تشـک صندلـی زیبا و دلفریب می توانید با حداقل بودجه خود آغاز کنید یعنی می توان یک عدد از این تشک ها با جنس و الیاف مناسب و مورد تایید را حتی با مبلغی در حدود 20000 تا 30000 تومان (در حال حاضر) خریداری کرد، همچنین خرید بسته های 2، 4 یا 6 عددی این تشک ها می تواند مجموعاً خرید شما را با کاهش قیمت بیشتر همراه کرده و این کالای جذاب و راحت را بسیار ارزانتر به دستتان برساند.

برخی مدل تشک صندلیها دارای ابعادی بزرگ تر از معمول هستند یعنی می توان آنها را در ابعادی حدوداً 40 سانتیمتر یا بزرگتر هم مشاهده نمود، در چنین شرایطی ممکن است قیمت تشک زیبای صندلی مقدار ناچیزی افزایش داشته باشد.

کوسن برای مبل فیلی خرید 44 مدل بنفش و نارنجی و طلایی

تشک صندلی در رنگ های متنوع

چون در این روزها مشغله تمامی افراد به شدت زیاد شده در نتیجه همگی در پی راه حلهایی برای کاهش تنش و فشار هستند به همین دلیل انواع لوازم منزل و حتی وسایل شخصی را در رنگ های شاد خریداری می کنند. در همین راستا رنگ های بسیار شاد و دوست داشتنی مانند نارنجی، آبی، زرد، بادمجانی، نخودی، قهوه ای، فسفری و دنیایی بزرگ از رنگ های دیگر را می توان در بین این تشک ها پیدا کرد.

بهترین رنگ تشک صندلی می تواند با رنگ همان صندلی که قرار است بر روی آن مهار و استفاده شود انتخاب شده، زیبایی و راحتی بیشتری برای استفاده از آن در اختیار شما قرار دهد؛ امروزه استفاده از این تشک ها دقیقاً مانند کوسن ها یکی از اصلی ترین وسایلی ست که هر خانم خانه دار و حتی مرد خانه برای راحتیِ بیشتر در پی آن هستند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...