تابلو

تابلوی نقاشی خرید 51 مدل منحصر به فرد و زیبا

تابلو نقاشی در تمامی خانه ها و فضاهای داخلی برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی خانه کاربرد دارد. همچنین می توان این تابلوهای زیبا را در فضای خارجی هم با توجه به شرایط استفاده نمود. تابلوها هم اندازه و ابعاد مختلف دارند و هم اَشکال متنوعی و البته در سبک های مختلفی نقاشی می شوند. هر کدام از تابلوها مورد علاقه افراد خاصی هستند و همین تنوع سبب شکل گرفتن دنیایی بزرگ از تابلوهای نقاشی در دنیای اطراف ما می شود. با ما در سایت دکوری فروشی همراه باشید تا شما را با مسائل مختلفی از جمله خرید، نصب و استفاده بهتر از آنها آشنا کنیم.

نکات مهم در زمان خرید تابلو نقاشی

اصولاً برای خرید هر کالایی لازم است نکات مهمی رعایت شود آن کالا چه کاربردی باشد چه دکوری در هر دو مورد لازم است موارد مهمی به دقت رعایت شوند. برای خرید تابلوی نقاشی باید حتماً به نکات ریز و درشت زیر توجه کنید:

اولین نکته توجه به ابعاد تابلوست. مثلاً نباید تابلویی خیلی بزرگ برای خانه ای کوچک بخرید.

طرح قاب تابلو نکته دیگر است. اگر از گچ بری های مستطیلی روی دیوار استفاده می کنید می توانید از تابلوی مستطیل برای هارمونی بیشتر، از تابلو مربعی برای زیبایی بیشتر استفاده کنید.

به سبک تابلوی نقاشی توجه ویژه ای داشته باشید. بهتر است همان سبکی که واقعاً علاقمندید انتخاب کنید نه آن سبکی که دیگران توصیه می کنند.

حتماً سعی کنید به رنگ های مورد استفاده در تابلو توجه کنید، رنگ هایی که هم با طراحی و رنگ های مورد استفاده شده در خانه شما هماهنگ باشند و هم بتوانند لطافت و شادابی خاصی به خانه بدهند.

قیمت تابلوی نقاشی هم عامل مهمی ست. اگر در زمان خرید تابلو نقاشی کمی بیشتر هزینه کنید هم تابلوی زیباتری خواهید داشت و هم ماندگاری تابلو و زیبایی آن بسیار بیشتر خواهد بود.

نکات اساسی برای نصب تابلو نقاشی

همیشه خرید تابلوی نقاشی یکی از اقداماتی ست که در جهت دکوراسیون خانه با تابلوی نقاشی انجام می شود، اما عامل مهمِ دیگر نصب صحیح تابلو روی دیوار است اگر به این موضوع توجه لازم نداشته باشید ممکن است هزینه ای که برای خرید تابلو کرده اید تا حد زیادی هدر برود. لازم است در زمان نصب تابلوی نقاشی در خانه به نکات مهم زیر توجه کنید:

بهترین دیوار یعنی آن دیواری که از همه جای خانه در دید مناسب است را برای نصب تابلو انتخاب نمایید.

لزومی به استفاده از میخ های بزرگ یا آویزهای بزرگ نیست بلکه با توجه به ابعاد تابلو باید انتخاب کنید.

تابلو نقاشی را در ارتفاع درست و استاندارد نصب کنید. ارتفاع مناسب معمولاً در حدود 160 تا 180 سانتیمتر از کف با توجه به شرایط خانه، ارتفاع سقف و مواردی از این قبیل متغیر است.

تابلو رنگ روغن لوکس 55 مدل کلاسیک و مدرن قیمت مناسب و ارزان

قبل از نصب نسبت به تامین نور مناسب حتماً اقدام کنید. فقط خرید تابلو نقاشی برای لذت بردن از زیبایی های آن کافی نیست بلکه نور مناسب برای بهتر دیدن زیبایی ها، اصلی مهم است. هم می توانید تابلو را جایی نصب کنید که نور طبیعی کافی که توسط پنجره ها تامین می شود وجود دارد و هم از لامپ های هالوژن و لامپ متحرک بازویی استفاده نمایید.

نسبت به زیرسازی حتماً اقدام کنید. در برخی خانه ها دیوارهایی وجود دارند که هر کاری بکنید باز هم خیس و نمورند، در چنین شرایطی ابتدا نسبت به عایق سازی زیر تابلو اقدام کرده سپس نصب تابلو نقاشی را انجام دهید.

پس از انجام تمامی این کارها می توانید براحتی تابلو را آویزان کرده و از دیدن زیبایی های آن لذت ببرید.

تابلو نقاشی در تصاویر و طرح های مختلفی هم اکنون در همین سایت دکوری فروشی عرضه می شود. هم طراحی ها متنوع است و هم سبک نقاشی، همچنین ابعاد و رنگ قاب هم بسیار مختلف است. خرید تابلو نقاشی را می توانید به سرعت و با دیدن طرح های خاص انجام دهید، پس از خرید هم تابلوی نقاشی زیبای شما در یک پکیج و بسته بندی بسیار مطمئن به آدرس شما ارسال خواهد شد. اگر آماده هستید می توانید گشت و گذار جذاب خود را در دنیای تابلوهای نقاشی دکوری فروشی آغاز کرده و تابلوی خاص خود را بخرید.

مشاهده سریع محصولات 

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.