تابلو

تابلوی مونالیزا خرید 41 مدل تابلو نقاشی و شاسی و رومیزی درجه یک

تابلو مونالیزا یا لبخند ژکوند اثری بسیار زیبا از نقاش معروف ایتالیایی لئوناردو داوینچی ست که امروزه تابلوهای کپی و چاپی این اثر از پرفروش ترین تابلو دکوری ها در سراسر جهان هستند. نسخه های کپی و چاپی این تابلوی زیبا با ابعاد و قیمت های مختلف برای تمامی سلیقه ها تدارک دیده شده تا بتوان تصویر زیبای این تابلوی هنری را در هر مکانی استفاده کرد.

نسخه های زیبای این تابلو با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه های مختلف در دسترس هستند. خرید تابلو مونالیزا  نیز بسیار راحت است و با چند کلیک ساده می توان آن را از فروشگاه اینترنتی تابلو و قاب عکس خریداری کرد. در این مقالۀ سایت دکوری فروشی می خواهیم با زوایای پیدا و پنهان استفاده از این تابلوی جذاب در هر مکانی از جمله خانه و محل کار بیشتر آشنا شویم، همراهی شما باعث خوشحالی ست.

بهترین ابعاد برای خرید تابلو مونالیزا یا لبخند ژکوند

اگر هم اکنون تصمیم قطعی خود برای خرید و استفاده از تابلوی مونالیزا را گرفته اید بد نیست کمی بیشتر نسبت به ابعاد واقعی این تابلو اطلاعاتی داشته باشید تا چنانچه در زمان انتخاب یکی از ابعاد این تابلو، تصمیم به خرید ابعاد واقعی داشتید بهتر بتوان اینکار را انجام داد؛ تابلوی لبخند ژکوند به شکل مستطیلی ایستاده طراحی شده و ابعاد آن 77 در 53 سانتیمتر است.

کمی دقت در ابعاد این تابلو نشان می دهد که حتی در آن زمان هم داوینچی دقت بسیار مناسبی در انتخاب ابعاد تابلو داشته است. با توجه به اینکه نقاشی اصلی بر روی صفحه چوبی از چوب سپیدار با ابعاد قبلاً ذکر شده نقاشی شده است می توان حتی گاهی این تابلوی زیبا در انواع کپی را بر روی چوب نیز سفارش و خریداری کرد.

تابلو مونالیزا در جهت تغییر فضای کاری

محل کار عموماً مکانی خشک و رسمی ست و شرکت ها تمایل چندانی به تلطیف فضا ندارند آن هم به دلایل مختلف، اما گاهی با هنری کردن فضا می توان روحیه کار تیمی و حتی فردی را بسیار افزایش داد. در همین راستا می توان با خرید تابلو لبخند ژکوند و نصب آن در محل کار، نسبت به افزایش راندمان کاری پرسنل خود بسیار امیدوار بود.

پس از خرید تابلو مونالیزا  می توان آن را در بهترین و بازترین فضای کاری نصب کرد تا تمامی افراد حاضر در محل کار و حتی مراجعین بتوانند براحتی آن را دیده و از تمام زیبایی و هنر چنین اثر هنری زیبایی لذت ببرند.

بهترین دکوراسیون مدرن با تابلوی مونالیزا

در خانه های امروزی می توان بهترین و زیباترین دکوراسیون را ایجاد کرد و چنین هدفی فقط با کمی توجه در نوع چیدمان لوازم منزل دست یافتنی است. اگر دارای خانه ای با هال-پذیرایی متوسط یا بزرگ همراه با پنجره هایی بزرگ و سراسری و دیوارهایی به رنگ سفید هستید بهترین زمینه برای اجرای یک دکوراسیون مدرن حرفه ای را در اختیار دارید، اگر تصمیم به اجرای آن دارید بهتر است از مبلمان شروع کنید تا برسیم به استفاده از تابلو لبخند ژکوند.

پس از خرید تابلو مونالیزا (لبخند ژکوند) می توان شروع به چیدمان مناسب خانه کرد. ابتدا مبلمان را که می تواند از رنگ سفید یا خاکستری باشد به سمت دیواری که قرار است تلویزیون کنار آن قرار گیرد چیدمان کنید سپس میز جلومبلی را قرار داده و پرده های سفید را نصب کنید. حال می توانید از یک فرش گرد بین مبل ها استفاده کرده تا نوبت به نصب تابلو برسد. همیشه هم لازم نیست تابلو را دقیقاً بر روی یک دیوار بزرگ و مجزا نصب کنید؛ اینجا و در چنین شرایطی می توان یکی از دیوارهای طرفین ال ای دی را انتخاب و با نصب تابلو لبخند ژکوند از تمام زیبایی آن در کنار سایر لوازم منزل لذت بسیار برد.

تابلو اتاق کودک خرید 47 مدل جدید و شاد قیمت مناسب

تابلو مونالیزا در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن در هر خانه ای یکی از لذتبخش ترین جاهایی ست که صاحبخانه سعی در هرچه زیباتر و جذابتر شدن آن دارد به همین دلیل از هر وسیله کاربردی و دکوری که بتواند زیبایی این قسمت از خانه را افزایش دهد استفاده خواهد کرد. در این بین، انتخاب و خرید تابلو مونالیزا از فروشگاه اینترنتی که یکی از راحتترین کارهاست در واقع قدمی موثر در زیباتر شدن این فضای دوستانه خواهد بود.

همچنین با خرید تابلو مونالیزا  باید اتاق نشیمن را برای بهتر شدن آماده کرد. هارمونی بین دکوراسیون قبلی اتاق و ان تابلو زمانی ایجاد می شود که مقداری از لوازم و دکوری های اتاق نشیمن را به رنگ قهوه ای تغییر داده تا بتوان بیشترین هماهنگی را بین اجزاء اتاق و تابلو ایجاد نمود. البته گاهی هم می توان با انتخاب لوازم دکوری اتاق نشیمن از رنگ روشن و سپس استفاده از تابلوی مونالیزا که تقریباً به رنگ تیره است بیشترین زیبایی را به دلیل تضاد رنگ ها ایجاد کرد.

←خرید تابلو مونالیزا  بسیار راحت و بی دردسر از فروشگاه اینترنتی تابلو مونالیزا قابل انجام است در واقع این بخش از کار، بسیار راحت و بی دردسر است. پس از خرید بایستی در انتخاب فضای استفاده و چگونگی نصب آن دقت بسیار زیادی کرد زیرا این تابلو به شدت زیبا و هنری بوده و نوع نصب و استفاده از آن می توان نظر بیننده را تا حد زیادی نسبت به شما تغییر دهد؛ این بخش از کار هم دقیقاً مانند خرید تابلو مهم و با اهمیت است.

مشاهده سریع محصولات 

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.