تابلو

تابلو فرش گل و گلدان خرید 65 مدل زیبا قیمت مناسب

تابلو فرش گل در بین صدها طرح زیبای این تابلوها یکی از بهترین ها و جذابترین هاست. این تابلوها به دلیل ابعاد بسیار مناسب و قابلیت استفاده در هر خانه ای با هر ابعادی، هم بسیار مشتری پسندند و هم به تنهایی قدرت تغییر در چیدمان خانه و تغییرات مناسب در دکوراسیون داخلی خانه را دارند. طرح گل می تواند یک تک گل و یا یک دسته گل بزرگ و زیبا باشد، آنچیزی که زیبایی این گل ها را بیشتر می کند تار و پود و بافت زیبای فرش است

در این مطلب سایت فروش تابلو فرش گل دکوری فروشی تصمیم گرفتیم در مورد انواع مختلف این تابلوی زیبا، قیمت، کارایی و نحوه نصب و استفاده مناسب آنها در فضای داخلی در خدمت شما باشیم. با توجه به اینکه این فرش ها در ابعاد کوچک و بسیار کاربردی بافته و ارائه می شوند می توان آنها را در تمامی خانه ها استفاده کرد. با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما معرفی نماییم.

 

تابلو فرش گل

 

 

تابلو فرش گل در سبد حصیری

طرح دسته گل در سبد حصیری یکی از بهترین طرح هایی ست که می توان در این زمینه مثال زد، گل هایی زیبا در کنار هم بصورت فشرده درون یک گلدان حصیری جذاب که تقریباً توسط گل ها ناپدید شده است. این طرح زیبا را هم در تابلو فرش ماشینی و هم در تابلو فرش دستبافت می توان پیدا کرد. از نظر قیمت نیز با توجه به تراکم و بافت این فرش ها و البته مرغوبیت پشم و نخ بکار ر فته در آن می توان انتظار قیمت های متنوعی داشت.

دیوار هال پذیرایی، دیوار اتاق خواب، دیوار اتاق نشیمن، دیوار شرکت، دیوار لابی هتل و دهها فضای دیگر را می توان به وسیله این تابلوهای زیبا دکوراسیون نمود. خرید تابلو فرش گل در سبد حصیری اولین قدم برای استفاده از آن است، نصب آن قدم دوم است. بایستی با دقت و بدون آسیب زدن به قاب اینکار را انجام دهید همچنین از محکم بودن میخ و آویز حتماً اطمینان حاصل کنید. این تابلو فرش زیبا در ابعاد 50 در 70 و… ارائه می شود.

تابلو فرش گل رز

گل رز هم بسیار زیباست و هم در تمامی فرهنگ ها و کشورها جزو بهترین گل های مناسبتی محسوب می شود به همین دلیل طرح و تصویر آن هم دارای جذابیت زیادی ست. تصویر این گل زیبا بر روی تابلو فرش ها کاربرد فراوانی دارد و بصورت تک شاخه و دسته گل رز می توان طرح هایی زیبا از آنها مشاهده کرد. این تابلو فرش های زیبا در انواع ماشینی با قیمت چند صد هزار تومان و در انواع دستبافت با قیمت های چندین میلیون تومانی عرضه می شوند.

تابلوی نقاشی خرید 51 مدل منحصر به فرد و زیبا

متریال و مواد اولیه بکار رفته در آنها از بهترین نخ، پنبه، ابریشم، اکریلیک و بهترین چوب ها برای قاب است. خرید تابلو فرش گل رز هم می تواند برای مناسبتی خاص به خانم خانه تقدیم گردد.

تابلو فرش گـل در طرح های بسیار مختلف در سایت فروش تابلو فرش دکوری فروشی موجود است. با توجه به اینکه قیمت ها بسیار مناسب و با تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است این مدل نیز از فروش بالایی برخوردار است. می توانید برای خرید ابتدا طرح های مختلف گل را کاملاً مرور کرده سپس اقدام به خرید تابلو فرش گل نمایید، تابلو فرش زیبای گل شما هم در یک پکیج بسیار شکیل و استاندارد بسرععت برایتان ارسال خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.