تابلو

تابلو شام آخر خرید 42 مدل بوم و شاسی و نقاشی بهترین کیفیت

تابلو شام آخر اثری بسیار زیبا در ابعاد متنوع، برگرفته از نقاشی بسیار با ارزش لئوناردو داوینچی نقاش معروف ایتالیایی ست که بر روی دیوار صومعه سانتا ماریا در میلان ایتالیا کشیده شده است. هر ساله در سراسر جهان، تابلوهایی بسیار جذاب و با ارزش برگرفته از این اثر زیبا به روش های مختلف تولید و پس از قاب گرفتن به فروش می رسند.

خرید تابلو شام آخر شاید برای بسیاری از هنردوستان یکی از جذابترین شیوه های حس این زیبایی در خانه یا محل کار باشد. ابعاد این تابلوی هنری زیبا در اندازه های متنوع ارائه شده به همین دلیل می توان برای هر بخشی از خانه با هر ابعادی از آن استفاده کرد. اگر شما هم از عاشقان دنیای داوینچی هستید تا انتهای این مقاله از سایت دکوری فروشی همراهمان باشید تا با زوایای پنهان از این تابلوها بیشتر آشنا شوید.

تابلو شام آخر مخصوص هال-پذیرایی

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که تمایل بسیار برای زیباتر کردن فضای هال-پذیرایی و همچنین هنری تر کردن آن دارید می توانید از تابلوی شام آخر اثری برگرفته از دیوارنگارۀ داوینچی استفاده کنید. برای استفاده در هال-پذیرایی با توجه به اینکه این بخش از خانه معمولاً دارای ابعاد بزرگی ست بایستی حتماً از ابعاد بزرگ این تابلو استفاده کرد تا هم از زیبایی آن بهره برده باشید و هم بتوان تمامی تاثیر هنری را در خانه دریافت کرد.

خرید تابلو شام آخر سایز بزرگ هم براحتی و با کمترین میزان صرف وقت امکانپذیر است. می توان با ورود به یکی از دهها فروشگاه اینترنتی فروش تابلوی شام آخر و بررسی طرح و ابعاد مختلف، نسبت به انتخاب یک یا تعداد بیشتر اقدام کرده و کالا را درب منزل دریافت نمود. این تابلوهای بزرگ و زیبا نه تنها اثری هنری محسوب می شوند بلکه پس از مدتی می توان آنها را به نوعی یک عتیقه! محسوب کرد.

تابلو شام آخر روی سه پایه

نقاشان و هنرمندان عادت دارند برای اینکه حس و حال آثار زیبای خود را کمی بیشتر به میهمانها و اطرافیان منتقل کنند برخی از آثار زیبای خود را نه داخل اتاق خواب و اتاق خصوصی خود بلکه دقیقاً در عمومی ترین مکان خانه که همان سالن پذیرایی یا اتاق نشیمن است بر روی سه پایه نقاشی قرار دهند. این کار می تواند در بهترین شکل ممکن القا کننده قوی ترین حس هنری به بیینده باشد.

شما هم در همین راستا می توانید پس از خرید تابلو شام آخر از فروشگاه اینترنتی یا از هر طریق دیگر، پس از تهیه یک سه پایه نقاشی زیبا، ابتدا سه پایه را در کنجی زیبا از فضای درونی خانه قرار داده سپس تابلو را بر روی آن قرار دهید. تا اینجای کار توانسته اید بهترین شرایط را فراهم کنید اما بهتر است نور مناسب را هم فراهم کنید تا تمامی زیبایی این تابلو به بیرون تراوش کرده باشد!

تابلو بک لایت مدرن 38 مدل لاکچری قیمت مناسب

بهترین ابعاد تابلو شام آخر برای خرید

یکی از مهم ترین مسائلی که در زمان انتخاب و خرید تابلو شام آخر باید حتماً به آن توجه کرد ابعاد دقیق و مناسب این تابلو است. این تابلو به دلیل نوع نقاشی و همچنین طراحی خاص، به دلیل مستطیلی بودن قاعدتاً به شکل مستطیل بوده و نمی توان آنرا به شکل یک مستطیل ایستاده! تصور کرد در نتیجه، بهترین فرم برای طراحی فضای هنری و استفاده از این تابلو در دسترس است.

ابعاد مناسب و مورد قبول این تابلو عموماً از 50 تا 100 سانتیمتر در طول و عرض متغیر خواهد بود. هر چه ابعاد تابلو شام آخر بزرگتر باشد می توان انتظارِ دیدِ بهتر و همچنین تاثیر بیشتر از آن در فضای مورد استفاده داشت. این تابلوی زیبا نه فقط برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه کاربرد دارد بلکه نشان دهندۀ علاقه و اعتقاد صاحبخانه به این سبک هنری ست. استفاده از چنین اثر هنری می تواند بهترین تصمیم برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی خانه مدرن یا کلاسیک است.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.