تابلو

تابلوی جیغ خرید 25 مدل تابلو نقاشی و شاسی با کیفیت عالی قیمت ارزان

تابلو جیغ یکی از زیباترین و هنری ترین آثار دکوری برگرفته از تابلویی معروف به همین نام است که توسط نقاش نامدار نروژی ادوارد مونک خلق شده است. این تابلوی زیبا که در سبک اکسپرسیونیسم خلق شده مردی تنها بر روی پلی را نشان می دهد که در زیر آسمان قرمز رنگ، دست به صورت در حال جیغ کشیدن است. از همان اولین سال های ورود این تابلوی معروف به دنیای هنر، تابلوهایی برگرفته از آن بصورت کپی و نقاشی شده روانه بازار شد.
امروزه می توان این تابلوی بسیار زیبا و هنری را در ابعاد متنوع کوچک و بزرگ در انواع چاپی و نقاشی شده برای تزیین فضای داخلی خریداری کرد. خرید تابلو جیغ یک خرید هنری ست زیرا با تابلویی کاملاً هنرمندانه روبرو هستیم. در این مطلب سایت دکوری فروشی می خواهیم در مورد همین تابلو و استفاده از آن در هر نوع دکوراسیون و فضایی کمی بیشتر در کنار شما باشیم، اگر شما هم یکی از عاشقان استفاده از این تابلو در خانه یا دیگر مراکز هستید تا انتها با ما همراه باشید.

تابلوی جیغ در تالار

تالارها و سالن های برگزاری مراسم به دلیل ابعاد بزرگ و پذیرایی از صدها نفر می توانند بهترین مکان برای به نمایش کشیدن این تابلوی زیبا و با ارزش باشند. به دلیل در دسترس بودن دیوارهایی با طول و عرض زیاد در اینگونه مکان ها، می توان با خرید تابلوی هنری هم نسبت به ایجاد دکوراسیون هنری اقدام کرد و هم سبک و سیاق استفاده از این سالن ها را کمی تغییر داد.
چنین مراکزی همانگونه که گفتیم دارای دیوارهایی بسیار بزرگ هستند به همین دلیل می توان براحتی با خرید تابلو جیغ بزرگ و نصب آن بر روی دیوار هم فضا را به سبکی هنری دکوراسیون کرد و هم نسبت به تغییر ذائقه دیگران اقدام نمود. برای اینگونه مراکز، تابلو در ابعاد بسیار بزرگ نیز برای خرید موجود است.

تابلوی جیغ در منزل

خانه های امروزی به دلیل رشد و بالندگی تفکرات صاحبخانه بسیار زیباتر از خانه های قدیم هستند این موضوع فقط مربوط به استفاده از لوازم جدید و امروزی نیست بلکه نحوه استفاه از آنها، چیدمان مناسب لوازم منزل و گاه استفاده از ایده هایی بسیار خلاقانه در خانه در این زمینه موثر خواهد بود. در کنار تمامی این موارد، استفاده از تابلـو جیغ در خانه هم می تواند یکی از آن نکات مهم و کلیدی در خلق دکوراسیون حرفه ای خانه باشد.
با توجه به نوع و سبک این نقاشی معروف که از سبک اکسپرسیونیسم (هیجان نمایی) استفاده کرده می توان پس از خرید تابلو جیغ از فروشگاه اینترنتی و یا از فروشگاه های سطح شهر، آنرا هم در خانه مدرن و هم در خانه کلاسیک به نمایش گذاشت. شاید گاهی استفاده از این تابلوی بسیار معروف و زیبا در خانه های کلاسیک، تاثیر و زیبایی بیشتری بر بیننده داشته باشد و آنهم دقیقاً به علت قدیمی و خاص بودن آن است.

بهترین شیوه استفاده از تابلو جیغ

بهتر است پس از اینکه اقدام به خرید تابلو جیـغ کردید برای نصب و قرار دادن آن بر روی دیوار به چند نکته بسیار مهم توجه کنید، نکاتی که نه تنها برای نصب درست بلکه برای جذب بیشتر نگاه ها، بسیار لازم و ضروری هستند. این نکات در ظاهر ساده و اما در عمل بسیار مهم و موثرند:
– بهتر است قسمتی از دیواری که قرار است تابلو بر روی آن نصب شود را با حاشیه هایی زیبا گچ بری کرده و زیباتر کنید.
– استفاده از یک یا چند لامپ مناسب برای نورانی تر کردن فضایی که تابلو نصب شده و مقداری از فضای اطراف.
– از شلوغ کردن و پر کردن بی دلیل اطراف تابلو با سایر وسایل دکوری پرهیز کنید اما قرار دادن شیئی مانند یک گلدان بزرگ همراه با گلی بزرگ و زیبا بر روی زمین، در یکی از طرفین تابلو می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن دکوراسیون هنری خانه داشته باشد.
– بهتر است ارتفاع مناسب و استاندارد نصب تابلو را که معمولاً بایستی بیش از 160 یا 170 سانتیمتر باشد رعایت کنید.
– و نکته آخر اینکه چیدمان مبلمان خانه و سایر صندلی های مخصوص دورهمی را طوری تنظیم کنید تا بتوان به خوبی این اثر زیبا و هنری را مشاهده کرد.
رعایت این نکات پس از خرید تابلو جیغ می تواند از این تابلو یک شاهکار بسیار موثر در زیبایی دکوراسیون خانه بسازد.

تابلو نقاشی برگ انجیری 33 مدل زیبا قیمت عالی

← گاهی استفاده از برخی ابزار و لوازم دکوراسیون خانه هیچ ارتباطی به فرهنگ و آداب آن منطقه ندارد بلکه در برخی موارد، تمامی افراد با هر نژاد و زبانی نسبت به استفاده از نوعی خاص از لوازم دکوری علاقمند هستند؛ خرید تابلو جیغ و استفاده از آن نیز دقیقاً یکی از همین موارد است. در تمامی کشورها و تمامی قاره ها، افراد علاقه و شوق فراوانی برای خرید آثار چاپی یا نقاشی شده از روی نسخه اصلی این تابلوی زیبا دارند. بد نیست اگر شما هم از علاقمندان سبک اکسپرسیونیسم و دوستداران ادوارد مونک نروژی هستید با خرید تابلوی معروف نروژی و استفاده از آن، خود را در جمع عاشقان این تابلو و هنرمندان خاص جهان قرار دهید!

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.