تابلو

تابلو بک لایت مدرن 38 مدل لاکچری قیمت مناسب

تابلو بک لایت مدرن04

تابلو بک لایت در دسته زیباترین تابلوهای دکوری قرار می گیرد و به آندسته از تابلوهایی گفته می شود که از یک یا چند لامپ و منبع نوری در پشت تابلو برای روشن کردن تصویر تابلو استفاده می کند. این تابلوها به دلیل استفاده از لامپ های متعدد در پشت تصویر، تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی خانه دارند. به دلیل زیبایی این تابلوها علاوه بر خانه می توان از آنها در هر فضای دیگری از جمله هتل ها و مراکز تشریفاتی لاکچری، در ادارات و شرکت ها هم استفاده نمود.

ابعاد تابلو بک لایت (نوری) بسیار متنوع است و می توان آنرا در سایزبندی مختلفی خرید و یا سفارش داد. به دلایل بسیار متعددی از جمله زیبایی بسیار زیاد، تاثیر فراوان در زیبایی و تزیین خانه، نورانی بودن بخصوص در ساعات شب و دهها دلیل دیگر می خواهیم این مطلب سایت فروش تابلو نوری دکوری فروشی را به همین موضوع اختصاص دهیم. چنانچه برای دریافت اطلاعات کامل از این نوع تابلوها کنجکاو هستید می توانید این مطلب مفید را مطالعه نمایید.

تابلو بک لایت مدرن

کاغذ و نوع چاپ تابلو بک لایت

هر تابلویی با توجه به نوع، مدل و کارکردش لازم است از متریال خاص در همان زمینه استفاده کند، در مورد تابلوهای بک لایت چون لازم است نور لامپ های پشت تابلو به خوبی به جلو منتشر شده و زیبایی تابلو را بیشتر کند از نوعی کاغذ به نام پپه استفاده می شود. این کاغذها هم نور را به خوبی جذب و در خود پخش می کنند و هم آنرا از خود عبور می دهند تا بتوان تصاویر زیبای تابلو را نورانی دید. در مورد نوع چاپ تابلو نوری هم برای این نوع تابلوها از چاپ پلاتر استفاده می شود که البته این نوع چاپ فقط برای محیط های داخلی استفاده می شود که خبری از عوامل طبیعی مخرب مثل باد و باران و همچنین نور خورشید نیست.

خرید تابلو بک لایت بایستی در ابعاد مناسب همان فضایی که قرار به استفاده است و با توجه به سلیقه اعضای خانواده انجام شود. به کمک روشنایی و نور بسیار زیبای این تابلو می توان نورپردازی حرفه ای پذیرایی خانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن و راهروهای خانه را به زیبایی هرچه تمامتر انجام داد.

نوع لامپ و سیستم روشنایی تابلو بک لایت

در تابلوی بک لایت با توجه به مکان استفاده، ابعاد تابلو و همچنین طرح آن می توان از منابع نوری متفاوتی مانند ال ای دی اینجکشن در تعداد 50 الی 200 عدد همراه با آداپتور و همچنین از مهتابی و ترانس استفاده کرد، کاربرد مهتابی بیشتر در تابلوهای بزرگ است. چنانچه قرار است هال پذیرایی خانه مدرن و لاکچری خود را به کمک تابلو نوری دکوراسیون کنید می توانید هم از ابعاد 50 در 70 استفاده کنید که نور بسیار زیبا و ملایمی دارد و هم از ابعاد 70 در 100 که اندازه بزرگ و شدت نور بیشتری دارد.

تابلو فرش منظره دستبافت و ماشینی 55 مدل زیبا قیمت مناسب

هر دو مدل تابلویی که در بالا ذکر کردیم در تمامی خانه ها قابل استفاده هستند فقط کافی ست تصویر تابلو، رنگ هایی که در تصویر استفاده شده و شکل قاب تابلو را در زمان خرید تابلو بک لایت در نظر بگیرید، با رعایت این موارد هم خریدی مناسب خواهید داشت و هم تابلویی زیبا.

خرید تابلو بک لایت یا همان تابلو نوری در کنار خرید و استفاده سایر لوازم دکوری خانه مدرن و البته کلاسیک یکی از مناسبترین اقدامات است و تاثیر بسیار زیادی دارد، در واقع می توان به جرات گفت: استفاده از یک عدد تابلوی پشت چراغدار (بک لایت) می تواند به اندازه یک منبع نوری لوکس و لاکچری مانند لوستر تاثیر فراوانی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه داشته باشد. بهترین تابلوهای بک لایت در مناسبترین قیمت ها در همین سایت در دسترس شماست. سایت دکوری فروشی بعنوان بزرگ ترین مرکز معرفی و فروش تابلو بک لایت در حال حاضر بهترین مدل های تابلو نوری را در دسترس قرار داده است که می توانید با مشاهده و انتخاب، اقدام به خرید نمایید، خریدتان هم در یک بسته بندی امن به آدرس شما ارسال خواهد شد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.