تابلو

تابلو برجسته 44 مدل جدید و زیبا قیمت عالی

تابلو برجسته به تابلوهایی گفته می شود که در طراحی و تولید آنها از قطعات چوب ام دی اف بعنوان زمینه کار و از انواع خمیر مانند تکسچر و خمیر سرامیک برای ایجاد انواع طرح زیبا روی این تخته بصورت برجسته استفاده می شود. این تابلوها چه در اندازه و ابعاد چه در نوع طرح بکار رفته هیچ محدودیتی ندارند و هر طرحی را می توان به کمک این خمیرهای نسبتاً سفت روی تخته اجرا نمود، نتیجه اثر هم با توجه به طرحی که انتخاب شده و رنگ های بکار رفته در آن زیبایی منحصر بفردی خواهد داشت.

ابعاد تابلو و البته طرح پیاده شده روی تخته تعیین کننده قیمت تابلوی برجسته است یعنی هرچه تابلو بزرگتر و طرح پیچیده تر، قیمت آن هم مسلماً بالاتر. در چنین شرایطی دنیایی بزرگ از این نوع تابلوهای زیبا شکل خواهد گرفت. برای آشنایی با این نوع تابلوها، نحوه استفاده بهتر آنها در خانه و همچنین راهنمایی در جهت خرید تابلو برجسته این مطلب سایت دکوری فروشی را به همین موضوع جذاب اختصاص داده ایم. برای آشنایی بیشتر با این موارد می توانید تا انتها همراهمان باشید.

 

تابلو برجسته دو تکه

در زمان طراحی این نوع تابلوها با توجه به طراحی و ابعاد اثری که باید روی تخته پیاده شود ابتدا اقدام به انتخاب ام دی اف و ابعاد آن خواهد شد. در این مرحله می توان فقط یک تکه ام دی اف در ابعاد مورد نظر انتخاب کرده و طرح را روی آن اجرا کرد اما گاهی هم می توان برای زیباتر و مدرن تر شدن اثر، این تخته را به دو قسمت مساوی یا نامساوی تقسیم کرد و تابلو دو تکه برجسته خلق نمود. خمیر تکسچر و خمیر سرامیک قابلیت ایجاد آثاری با هر نوع برآمدگی و فرورفتگی را دارند به همین دلیل می توان حتی پیچیده ترین طرح ها مانند یک دسته گل بسیار تودرتو را هم به زیبایی توسط آنها اجرا کرد.

خرید تابلو برجسته دو تکه در ابتدا بایستی با در نظر گرفتن ابعاد، طراحی داخلی خانه و نوع دکوراسیون داخلی فضایی که قرار است تابلو در آن قرار گیرد صورت پذیرد. در این روزها معمولاً تابلو دو تکه برجسته را پشت کاناپه در ارتفاع استاندارد طوری روی دیوار نصب می کنند که تمامی تابلو به خوبی دیده شده و هیچ قسمتی از آن پشت مبل پنهان نشود همچنین آنرا بر روی دیوار اصلی خانه (دیواری که دید مناسبتری نسبت به بقیه دیوارها دارد) نصب می کنند.

تابلو برجسته کلاسیک

 

اصولاً نمی توان این تابلوها را به انواع کلاسیک یا مدرن تقسیم کرد بلکه بهتر است بگوییم برخی طرح های تابلوی برجسته به گونه ایست که با طراحی های کلاسیک خانه بیشتر هماهنگ است و می توان از آنها در چنین فضایی استفاده نمود. اگر مبل کلاسیک خانه شما بر روی پایه ها و پشتی خود دارای طرح های منبت کاری زیبایی ست می توان تابلو کلاسیک برجسته را هم دقیقاً با همین طراحی و یا طرحی نزدیک به آن خریداری کرده و در خانه استفاده نمود، به این شکل می توان پیوند دقیق و زیبایی بین مبلمان و تابلو بر جسته ایجاد کرد.

تابلوی مونالیزا خرید 41 مدل تابلو نقاشی و شاسی و رومیزی درجه یک

با توجه به اینکه معمولاً این تابلوهای برجسته را در ابعاد بزرگ خریداری می کنند بایستی برای خرید تابلو برجسته کلاسیک مبلغ مناسبی در نظر گرفت زیرا با اثری بسیار زیبا و موثر در زیبایی دکوراسیون داخلی کلاسیک خانه روبرو هستیم. رنگ تابلوی برجسته کلاسیک هم بسیار متنوع و متغیر است، در زمان خرید تابلو می توانید نسبت به هارمونی رنگ تابلو با مبل کلاسیک و یا سایر لوازم خانه کلاسیک خود دقت لازم را بخرج دهید.

تابلو برجسته جدید در صدها طرح و در ابعاد بسیار متنوع هم اکنون در همین سایت، فروشگاه اینترنتی تابلو برجسته دکوری فروشی با بهترین قیمت در حال ارائه به مشتریان عزیز است. نوع طرح و رنگ های بکار رفته در این تابلوها همگی با دقت فراوانی دست چین شده و در واقع بهترین مدل تابلوی برجسته در این سایت بزرگ جمع آوری شده اند تا شما به راحتی بتوانید بهترین و بروزترین طرح های حال حاضر بازار را با سرعت و بدون هیچ زحمتی پیدا کنید. پس از خرید تابلو برجسته نیز خریدتان به سرعت درب منزل تحویلتان خواهد شد، هم اکنون می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.