پارچ و بطری

بطری شیشه ای رنگی 25 مدل برای نگهداری مایعات قیمت عالی

بطری شیشه ای رنگی در ابعاد و کیفیت متنوع تولید و عرضه می شود که موارد مصرف اینگونه بطری ها هم برای خنک نگهداشتن آب در یخچال، در زمینه نگهداری انواع آبمیوه و حتی سرکه، آبغوره و دهها زمینه دیگر است. این بطری ها از نظری طرح و مدل بسیار متفاوتند و همین تفاوت، آنها را وسیله ای مناسب برای قرار گرفتن سر میز غذاخوری، داخل یخچال، در میهمانی ها و دهها مورد دیگر کرده است، وسیله ای کاربردی-تزیینی که می توان روی آن با خیالی راحت حساب کرد.

این بطری ها را می توان با قیمت های متفاوتی خریداری کرد که خرید بطری شیشه ای رنگی از مبالغی بسیار ارزان تا مبالغ بالاتر در سایت دکوری فروشی در حال حاضر انجام می شود. اگر شما هم در پی خرید بطری رنگی و استفاده از آن در خانه یا سایر مکان ها هستید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا بتوانید با اطلاعاتی بهتر نسبت به خرید بطری شیشه ای اقدام کنید. این بطری ها به دلیل رنگ های بسیار زیبایشان جذابیت فراوانی در زمان استفاده دارند. با ما همراه باشید.

بطری شیشه ای رنگی مدل کتابی

با توجه به قدرت یافتن هنر طراحی در این روزها می توان تمامی کالاهای کاربردی و دکوری را با ظاهری متفاوت تر و زیباتر از قبل مشاهده نمود. در همین زمینه می توان بطری های رنگی شیشه ای را هم با شکل و شمایلی جالبتر برای خرید در دسترس داشت؛ بطری شیشه ای کتابی رنگی یکی از همین موارد جذاب است با طرحی خیره کننده. این بطری شیشه ای جدید و زیبا دارای سطح مقطعی متفاوت و در کنار بطری ست که می توان بطری را به وسیله آن به یکی از طرفین روی سطوح قرار داد و استفاده نمود.

جنبه تزیینی این بطری شیشه ای کتابی بسیار بیشتر از جنبه کاربردی آن است و استفاده از آن لذت فراوان تری نسبت به سایر مدل های ساده دارد. برای خرید بطری شیشه ای رنگی مدل کتابی می توانید ابتداد مشخصات جزئی تر آنرا در همین سایت مطالعه نموده سپس با صرف مبلغی مناسب خریداری کنید. ابعاد این بطری شیشه ای زیبا که توسط تکنیک آب گز ساخته شده در حدود 29 در 25 سانتیمتر است که نشان دهنده ابعادی مناسب و ظاهری لوکس است. این بطری زیبا دارای درپوش چوب پنبه ایست و بعنوان یک بطری دکوری لوکس و لاکچری جذابیت بسیار فراوانی دارد.

بطری شیشه ای رنگی مدل قهوه ای 3 لیتری

بطری رنگی شیشه ای مصارف بسیار گوناگونی دارد که همین موضوع می تواند هم طرح آنرا بسیار متفاوت کند و هم ابعاد آنرا. در واقع با توجه به جنبه کاربردی بطری ها لازم است اندازه و ابعاد و البته طرح آنها دستخوش تغییراتی شود. مدل بطری شیشه ای قهوه ای 3 لیتری یک مدل بسیار مناسب و بزرگ برای نگهداشتن آب، آبغوره، گلاب و سایر عرقیات و مایعات دیگر است. این بطری بزرگ و کارآمد دارای درب پیچی پلاستیکی و گاهی فلزی ست که هم در ابعاد و هم در متریال بدنه، جزو بهترین های حال حاضر بازار است.

پارچ و لیوان سفالی 26 مدل طرح دار و رنگی زیبا قیمت مناسب

قبل از خرید بطری شیشه ای رنگی مدل قهوه ای 3 لیتری می توانید ابتدا میزان عرقیات و سایر مایعاتی که قرار است آنها را در این بطری ریخته به دقت اندازه گیری کرده سپس با توجه به نیاز خود دقیقاً همان تعداد بطری شیشه ای 3 لیتری را خریداری نمایید. این بطری ها به دلیل رنگ قهوه ای و زیبای خود به خوبی می توانند از کیفیت مایع درون مراقبت نمایند.

بطری شیشه ای رنگی با توجه به مصارف متعدد، قیمت و متریال گوناگونی دارد البته طراحی ظاهری آن هم در مدل های مختلف بسیار متنوع است. حتماً توجه کنید که قبل از خرید آنلاین بطری شیشه ای رنگی از دکوری فروشی ابتدا ببینید دقیقاً زمینه مصرف و کاربرد بطری کجاست؟ آیا روی میز غذاخوری ست، آیا برای داخل یخچال است، آیا فقط برای نگهداشتن برخی آمیوه ها داخل انبار است و یا برای مصارف دکوری نیاز دارید، با دقت در این موارد حتماً بهتر می توانید همان مدل مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید، کالای خریده شده توسط شما هم بسرعت توسط تیم ما بسته بندی امن و به آدرس شما ارسال می شود.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.