پارچ و بطری

بطری شیر و ظروف نگهدارنده شیر 21 مدل با کیفیت قیمت مناسب

بطری شیر همراه با مدل هایی از ظرف نگهدارنده شیر هر دو برای حفظ، نگهداری و مصرف کردن شیر در خانه مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به اینکه شیر در لیست محصولات غذایی است که بسرعت فاسد می شوند لازم است ظروف نگهداری و مصرف آن هم بسیار استاندارد باشد و هم دارای ظاهری زیبا تا بتوان از آنها با انگیزه بیشتری استفاده کرد. در همین زمینه می توان مدل های خاصی را نام برد که هم بسیار مناسب استفاده در خانه و برای داخل یخچال هستند و هم به عنوان ظروف نگهدارنده شیر می توان استفاده فراوانی در شرایط دیگر از آنها داشت.

با توجه به اهمیت سلامتی و سالم نگهداشتن شیر تصمیم گرفتیم این مطلب سایت دکوری فروشی را به همین موضوع اختصاص دهیم. شما هم اگر قصد خرید بطری شیر و خرید ظرف نگهدارنده شیر برای شرایط مختلف دارید می توانید با ما در این مطلب همراه باشید تا هم با بهترین مدل های این ظروف آشنا شده و هم با بهترین راه خرید آنها آشنا شوید.

بطری شیر زیباسازان مدل Oval

در بین صدها مدل بطری شیر می توان هر کدام را با توجه به شرایط افراد، جزو بهترین ها دانست؛ برخی مدل ها دارای ارتفاعی مناسب و عرض کم هستند، برخی دیگر به شکل مخروط بوده و انتهای بطری دارای سطح مقطع بسیار زیاد است و برخی دیگر با محیطی گرد و مدور زیبایی خیره کننده ای دارند. یکی از بهترین مدلهای بطری شیـر مدل اُوال زیباسازان است که یکی از مناسبترین هاست؛ دارای ارتفاع 26 سانتیمتر است، عرض بطری تقریباً 8 سانتیمتر است، دارای درب استیل چرخشی ست، جنس بطری از شیشه شفاف و مقاوم است، طراحی بسیار زیبا روی بطری وجود دارد، در بسته 2 عددی فروخته می شود.

پس از خرید بطری شیر زیباسازان مدل Oval آنهم با صرف مبلغی مناسب و مقرون بصرفه می توانید این بطری های زیبا را داخل درب یخچال براحتی قرار داده و پر  از شیر کنید، به دست گرفتن و استفاده از آنهم بسیار راحت است چون دارای ابعاد و طراحی مناسبی ست، طراحی روی شیشه شیر زیباسازان مدل اوال هم بر زیبایی و جذابیت آنها در زمان استفاده می افزاید.

ظرف نگهدارنده شیر پاتریس

وقتی از ظروف نگهدارنده شیر می گوییم فقط منظور اشیائی بطری مانند نیست بلکه هدف، ظروف خاصی هستند که طرحی شبیه پارچ و شیرجوش دارند. این لوازم کاربردی بسیار کارآمد هم دارای ابعاد بسیار مناسبی هستند و هم سطح مقطع آنها برای ماندگاری بهتر روی سطوح، زیاد است. مدل ظرف شیر پاتریس دارای ابعادی در حدود 19 در 8 در 17 سانتیمتر است که توجه به این ابعاد نشان می دهد با ظرف بسیار مناسب و جاداری روبرو هستیم. روی بدنه ظرف شیر پاتریس از طرح برجسته یک گل زیبا همراه با برند patris استفاده شده که حالت شیبدار دهانه ظرف به سمت دسته، زیبایی آن را بسیار بیشتر کرده است.

پارچ و لیوان لومینارک 28 مدل طرح دار و ساده قیمت خوب

این نوع ظروف در مقایسه با بطری شیر که آنهم برای نگهداری و استفاده شیر است در واقع یک وسیله کاربردی مکمل خواهند بود. خرید ظرف نگهدارنده شیر پاتریس در واقع یک خرید مقرون بصرفه است چون قیمت بسیار ارزانی دارد. به دلیل پلاستیکی بودن پارچ شیر پاتریس می توان آنرا با خیالی راحتتر استفاده کرد و شست. پارچ patris در رنگ های مختلفی از جمله سبز کاهویی، گل بهی، فیروزه ای، کرم و… فروخته می شود که رنگ هایی بسیار دوست داشتنی و بامزه هستند.

بطری شیر و ظرف نگهدارنده شیر هر دو در تمامی خانه ها برای نگهداری بهداشتی و استفاده  راحتتر از شیر لازمند. این دو وسیله کاربردی را می توانید با مبلغی مناسب در دکوری فروشی خریداری کنید. خرید بطری شیر با قیمت های بسیار مناسب و خرید ظرف نگهدارنده شیر هم با قیمت هایی متنوع براحتی در همین سایت مقدور است. هم اکنون می توانید با دیدن و مطالعه مشخصات بهترین ها در همین صفحه و دیگر صفحات مرتبط، اقدام به خرید کرده و کالای جذاب خود را پس از خریداری، درب منزلتان دریافت کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.