پارچ و بطری

بطری آب شیشه ای 29 مدل متنوع با قیمت ارزان

بطری آب شیشه ای برای نگهداری و نوشیدن آب خنک، آبمیوه و سایر نوشیدنی ها کاربرد دارد اما این کاربردها نباید ما را از زیبایی آن غافل کند. در حال حاضر این بطری ها نه فقط در یک شکل و اندازه بلکه در مدل های بسیار فراوانی در همین فروشگاه فروخته می شوند. استفاده از بطری شیشه ای آب چندین مزیت دارد که زلال و شفاف ماندن و نشان دادن شفافیت آب یکی از مهمترین دلایل آن است، دلیلی که لذت نوشیدن آبی گوارا برای هر فردی را همراه خواهد داشت. این بطری ها هم بصورت تکی و هم در مجموعه های چند عددی (از 2 تا 10 الی 12 عدد) فروخته می شوند.

سایت فروش آنلاین بطری آب شیشه ای دکوری فروشی در حال حاضر بهترین مدل های این بطری ها را برای انتخاب و خرید شما محیا کرده است. در این مدل ها هم بطری هایی با ارتفاع کم و هم با ارتفاع زیاد دارای متریال بیرنگ یا شفاف در کنار بطری آب رنگی می توان مشاهده نمود. سلایق برای استفاده از این بطری ها متفاوت است به همین دلیل بهترین ها و متنوع ترینها را برای خرید بطری آب شیشه ای توسط شما محیا کرده ایم. اگر موافق هستید همراه با شما مطلب را ادامه می دهیم.

بطری آب شیشه ای مدل HYPE

در تصور ما بطری های آب فقط در ابعادی کشیده و دراز همانند همان بطری های قدیمی نقش بسته است اما صدها مدل دیگر از  این بطری ها برای چنین کاربردی موجودند: بطری شیشه آب FLAT BOTTLE HYPE یکی از بهترین ها در این زمینه است، یک بطری زیبا و تخت همراه با دربی بسیار زیبا که در چند رنگ بسیار جذاب مثل طلایی، بی رنگ و بیرنگ شفاف در همین سایت فروخته می شوند. این بطری زیبا دارای ابعادی در حدود 27 در 13 سانتیمتر است که چنین ابعادی، حجم مناسبی از مایعات در خود جای می دهد.

خرید بطری آب شیشه ای مدل HYPE با قیمتی کمتر از 50 هزار تومان (در حال حاضر) می تواند یکی از بهترین خریدهای شما در همین سایت باشد. این بطری شیشه ای آب به دلیل زیبایی بطری، گنجایش مناسب آب و قابل استفاده بودن برای همه در تمامی مجالس و میهمانی ها براحتی قابل استفاده است، زیبایی آن هم جلادهنده جسم و روح شما خواهد بود.

بطری آب شیشه ای ایکیا

بطری آب ایکیا در بین صدها مدل بطری آب جدید یکی از بهترین هاست، دارای ظاهری بسیار زیبا، ساده و مدرن است، درپوش آن دارای دستگیره ای بسیار بامزه اما مقاوم است که می توان توسط آن بطری پرآب را براحتی بلند کرد و جابجا نمود. درب بطری آب ایکیا در رنگ های مختلفی ارائه می شود که رنگ های آبی، صورتی، سبزآبی، سرمه ای و… از بهترین ها در بین سایر رنگ ها هستند ابعاد بطری هم چیزی در حدود 7 در 24 سانتیمتر است. چنین بطری هایی را می توان هم در استفاده روزمره روی میز غذاخوری و هم جلوی میهمان ها و در مجالس مهم و البته با کمی احتیاط در پیک نیک ها و گردش های بیرون استفاده نمود.

پارچ و لیوان سفالی 26 مدل طرح دار و رنگی زیبا قیمت مناسب

برای استفاده و لذت بردن از چنین بطری می توان پس از خرید بطری آب شیشه ای ایکیا آنرا روی میز در کنار گلدان مدرن زیبا و همراه با سرویس بشقاب جذاب استفاده نمود.

بطری آب شیشه ای یکی از اساسی ترین لوازم آشپزخانه در کنار دیگر لوازم است که در انتخاب آنهم باید دقیقاً مانند سایر لوازم دقت فراوانی داشت. می توان طرح و مدل این بطری را با گلدان میز سِت کرد، می توان رنگ آن را با رنگ لیوان ها هماهنگ کرد و البته می توان از طرح زیبای آن برای روح بخشیدن به سفره غذا استفاده نمود. خرید بطری آب شیشه ای در هر مدلی با کمترین هزینه در سایت دکوری فروشی براحتی مقدور است، براحتی می توانید از طرح های مختلف این بطری ها برای تزیین سفره و میز خود و پذیرایی مناسب از میهمان هایتان استفاده کنید. اگر آماده خرید بطری شیشه ای آب هستید می توانید آغاز کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.