بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب طرح کوبیسم خرید 28 مدل زیبا قیمت مناسب

دیوار کوب ها از جمله دکور های جذابی هستند که در سال های اخیر به علت کشیده شدن مردم به سمت سبک تلفیقی دکوراسیون های سنتی و مدرن از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. از انواع دیوارکوب ها میتوان به بشقاب های دیوار کوب  دست ساز اشاره کرد که در منازل با سبک سنتی و طرح های متنوع و ساده و جدید مورد استفاده قرار میگیرد

 

تاریخچه کوبیسم

این کلمه به صورت زیادی در رابطه با گستره فراوانی از هنر ساخته شده است و در کشور فرانسه و شهر پاریس در دهه ۱۹۱۰ و ۱۹۲۰  مورد استفاده قرار گرفته است.  واژه کوبسیم یا حجم گرایی به معنای  مکعب است و کوبسیم یکی از سبک های هنری است و همچنین یک سبک جدی در نقاشی نیز میباشد. همان طور که گفته شد کوبیسم یکی از سبک های مطرح از نقاشی  در صد سال های اخیر است و در این نوع سبک موضوع های نقاشی ها به صورت شکل های هندسی شکسته و نا معلوم رسم میشود و نویسنده های  هنر، اغلب کوبسیم را تاثیر گذار ترین جنبش نیمه اول قرن بیستم میدانند.کوبیسم یا حجم گرایی  انقلابی ترین حرکت و جنبش در هنر دنیای مدرن به خصوص در نقاشی است که به دست دوهنرمند یکی فرانسوی( جرج براک) و یکی دیگر اسپانیایی ( پابلو پیکاسو)بنیان گذاری شد.  هرچند که ظاهر کوبیسم و ایده های درونی ان در طول سال ها رشد یافته است و اصول زیبایی شناختی در طول هفت سال به وجود امده است ، ولی این مکتب، ویژگی های عمومی و خاص خود را در طول زمان به طور کامل حفظ کرده است .  نقاشی های کوبیسم  با به کار گیری  از شکل های هندسی که طرح ها را صاف و هموار میکنند و با استفاده از سطح های فضایی خورد شده و یا شکل هایی که روی شکل کناری خود غلت میخورند و یا از ان ها عبور میکنند  حس گنگی از فضا را خلق میکنند. در کوبیسم شکل ها به صورت شکسته و ترکیب های نا معلوم و درهم برهم دیده میشود. در حقیقت ایجاد کردن ابهام در ذهن بیننده یکی از ویژگی های مهم و برجسته کوبیسم است.

مراحل سبک کوبیسم

 کوبیسم دارای دو مرحله است که ادامه توضیح خواهیم داد

کوبیسم تحلیلی

کوبیسم تحلیلی اولین مرحله کوبیسم است در این مرحله هنرمند موضوع را از زاویه های مختلف به تصویر کشیده است و ان را به شکل هندسی در کادر خود بازسازی میکند. اغلب این نوع کوبیسم به وسیله سطح های رنگی زیادی به وحدت می رسیدند و عنصر ها و سطح ها و رنگ ها به شکل یکدست نشان داده میشد بدون این که تماشا چی تنها شاهد دیدن خط ها و سطح ها باشد.

کوبیسم مصنوعی ( ترکیبی)

نوع دوم از مرحله های کوبیسم ، کوبیسم مصنوعی یا ترکیبی بود به این معنی که هنرمند ها به جای استفاده کردن از سطح های خنثی تصمیم گرفتن که سبک تزئینی و رنگا رنگ ایجاد کنند و به سمت استفاده کردن از کولاژ روی اوردند و همچنین نسبت به کوبیسم تحیلی تغییر هایی در نوع خط هایرنگ ها و نقش های بافت ها ایجاد شد.

بشقاب دیوارکوب دکوری خرید 25 مدل تزیینی با قیمت ارزان و عالی

بشقاب های دیوار کوب طرح کوبیسم

بشقاب های دیوار کوب تزیینی ساخته دست هنرمند های ایرانی هستند و به وسیله بهترین رنگ های اکریلیک نقاشی شده اند که به علت مقاومت در برابر گرد و غبار ، زیبایی و… روی ان پوشیده شده است . بشقاب های دیوار کوب طرح کوبیسم ساخته شده است که زینت پخش دیوار های خانه هایتان شود و همچنین بشقاب های دیوارکوب طرح کوبیسم انتخاب مناسبی برای هدیه دادن به کسانی که دوستشان دارید هست .هنر میناکاری از هنر های قدیمی و اصیل سر زمین ایران است و جایگاه خاص خود را در دکوراسیون اتاق های خواب، محیط کار و اتاق پذیرایی پیدا کرده است و همچنین ترکیب طراحی جدید و مدرن با هنر کلاسیک

و  سنتی میناکاری جلوه زیبا و ویژه ای به این بشقاب های دیوار کوب داده است و به دلیل ترکیب رنگ های مختلف با همه ی محیط ها سازگار است و به دلیل بهره گیری از با کیفیت ترین و بهترین وسیله ها و رنگ های معدنی و پخته شده در کوره ها و با دمای هزار درجه در بشقاب های دیوارکوب بهترین انتخاب برای سوغاتی و کادو دادن است.

 

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...