بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب طرح ماندالا خرید 46 مدل شیک قیمت مناسب و خوب

تزیین منازل همیشه یکی از مسئله های مهم افراد بوده است ، به همین دلیل انسان در طول چند دهه ی مختلف به کار ها و فعالیت های گوناگونی روی آورده است که اجسام تزئینی زیبایی را درست کند.
دیوار کوب ها از جمله دکور های جذابی هستند که در سال های اخیر به علت کشیده شدن مردم به سمت سبک تلفیقی دکوراسیون های سنتی و مردن از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. ازانواع دیوارکوب ها میتوان به دیوار کوب های دست ساز اشاره کرد که هم در منازل با سبک سنتی و هم در سبک مدرن و طرح های متنوع ، خاص و جدید مورد استفاده قرار میگیرد

یکی از هنر های زیبا و جذاب برای تزئین کردن ظرف و دکورا های سفالی، شیشه ای ، چوبی و حتی تزیین پارچه ها ، نقطه کوبی یا نقاشی نقطه ای میباشد . ماده اصلی در نقطه کوبی دورگیر با لاینر است و در ویترای یا نقاشی روی شیشه نیز مورد استفاده قرار میگیرد. رنگ دیوار کوب بعد از انجام شدن در پایان کار با سیلر ثابت شده است. این محصول ها قابلیت تمیز کردن با یک دستمال مرطوب را دارند و در این روش شست و شو به هیچ وج رنگ ها خراب نمیشوند و رنگ ان تغییر نمیکند. بشقاب های دیوار کوب یک سبک جدید و هنر تازه در ایران است که بسیار زیبا
و جذاب و خیلی با ارزش هست ، این کار تماما هنر دست ایرانی ها میباشد و این محصول با داشتن رنگ های درجه یک و مواد کاربردی با کیفیت تا سال های خیلی زیادی تغییر نمیکند و ارزش هنری دارد و به شکل دیوار کوب یا به صورت  رومیزی یا در قاب های دیواری مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین افراد میتوانند سایز و رنگ دلخواه خود را سفارش دهند که برایشان درست کنند .

 

معرفی تاریخچه و خواص و کاربرد و ویژگی های ماندالا

معرفی ماندالا

کلمه ماندالا (Mandala) در زبان باستان مردم هند به معنای دایره هست . ریشه این کلمه از ماندا به معنی ذات و جوهر است و پسوند ” لا” به معنی ظرف و دربردارنده گرفته شده است و یک کهن الگو به حساب می اید . در حقیقت ماندالا یک شکل هندسی و دایره هایی نمادین است و تمرکز بر خویشتن و جست و جو در درون انسان ها است.
شکل های متقارن هندسی ماندالا به جز پیچیده بودن و جذابیت دیدنی، به وسیله  وکتور ها خود به خود توجه فرد را به مرکز دایره جذب می کند. در حال حاضر اکثر هنرمند ها اشکال ماندالاگونی به جز دایره و مربع رسم میکنند که از لحاظ زیبایی شناسی بسیار شگفت انگیز است. به طور خلاصه طراحی ماندالا برو روی هر چیز از جمله بشقاب های دیوار کوب راهی برای تنش زدایی و تمرکز ذهن است.

بشقاب دیوارکوب ایتالیایی و اروپایی خرید 45 مدل زیبا و خاص با قیمت ارزان

رابطه طراحی ماندالا روی بشقاب های دیوار کوب و علم روانشناسی چیست؟

کارل گوستاو یونگ یک روان پزشک و فیلسوف بزرگ سوئیسی بود که به دلیل فعالیت های خود در روانشناسی و دادن نطریه هابی در رابطه با روانشناسی تحلیلی شهرت دارد . از او به عنوان پدر روانشناسی جدید یاد کرد. یونگ همیشه ماندالا می‌کشید و ان را در روش های درمان بیمار هایش وارد کرد. اون عقیده دارد که ماندالا کلیدی برای خودشناسی و رفع تعارض های روانی است.

ماندالا و هنر درمانی

ماندالا یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین روش های هنر درمانی در میان مکتب های هند و بودیسم و روانشناس های مثل یونگ است. این واژه که در لغت به معنی دایره است به شکل های هندسی خاص و ویژه ای اشاره دارد که
فعل و انفعلات ذهنی و درونی افراد را بیان می کند و همچنین رابطه ان با روش ماورا طبیعی جهان است. استفاده از ماندالا خواص خیلی زیادی دارد که کاهش اضطراب، ایجاد تمرکز و همچنین از بین بردن بیماری افسردگی از جمله ان ها است.

ویژگی منحصر به فرد بشقاب های دیوار کوب طرح ماندالا

با مطالعه مطالب گفته شده متوجه میشویم که بشقاب های دیوار کوب طرح ماندالا علاوه بر زیبا کردن دکوراسیون منزل جنبه روانشناسی نیز دارد و حس ارامش و حال خوب را به انسان میدهد ، ضد استرس و ناراحتی و خشم هست، باعث بالا رفتن تمرکز نیز میشود و همچنین انرژی های منفی را از افراد دور میکند.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...