بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک 43 مدل زیبا قیمت مناسب و عالی

انسان ها به صورت ذاتی زیبایی را دوست داشته و از آن لذت می برند. به همین خاطر یکی از بزرگترین دغدغه های آن ها تزیین منازلشان است. برای تزیین خانه و تکمیل دکوراسیون از اشیاء و اکسسوری های مختلفی استفاده می شود. یکی از خاص ترین و جذاب ترین دکوری ها برای هر سبک دکوراسیونی بشقاب های دیوارکوب هستند که زیبایی خاصی به خانه شما می بخشند.
بشقاب های دیوارکوب از گذشته های دور مورد استفاده قرار می گرفتند و برای اولین بار در آسیای شرق دور ساخته شدند. دیوارکوب ها انواع مختلفی دارند که در این مقاله بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک مورد بحث قرار می گیرد.

 

انواع بشقاب های دیوارکوب از لحاظ جنس

بشقاب های دیوار کوب معمولا به دو دسته سرامیکی و سفالی تقسیم می شوند. البته بشقاب های دیوارکوب چینی هم به صورت محدودی کاربرد دارند.
بشقاب دیوارکوب سفالی از خاک رس تهیه می شود و وزن آن بیشتر از نوع دیگر است. همانطور که می دانید برای ساخت ظروف سفالی از دمای پخت بالا استفاده نمی شود، به همین دلیل مقاومت این نوع از بشقاب دیوار کوب سنتی و کلاسیک کمتر از سرامیکی است.

کاربرد بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک

همانطور که می دانید چیدمان هر خانه ای بر اساس یک سبک خاص صورت می گیرد و تمام وسایل و ایتم های منزل با توجه به سبک دکوراسیون مورد نظر انتخاب می شوند. در صورتی که شما به سبک های سنتی و کلاسیک علاقه دارید، پیشنهاد می شود برای تکمیل دکوراسیون خود از بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک استفاده کنید.
به کار گیری سبک سنتی باعث ایجاد فضایی آرامشبخش و دلنشین در منزل خواهد شد و این بشقاب های دیوار کوب زیبایی و آرامش فضا را دو چندان می کنند.
بشقاب دیوار کوب سنتی و کلاسیک معمولا دارای طرح های مختلف سنتی و اصیل ایرانی با رنگ های فیروزه ای، سبز و یا قرمز است که رنگ های غالب در سبک سنتی به شمار می روند.

نکات نصب بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک

به طور کلی شما برای نصب این دیوارکوب ها هیچ محدودیتی ندارید و می توانید آن ها را در هر مکانی نصب کنید. اما بهترین محل برای قرار دادن بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک در پذیرایی و یا در اتاق خواب می باشد.
برای نصب این بشقاب های دیوارکوب ابتدا باید سطح دیوار مورد نظر را کاملا تمیز کرده و سپس از چسب های دو طرفه مناسب این کار استفاده کنید. برای اطمینان بیشتر شما می توانید از قلاب های چهار طرفه مخصوص کمک بگیرید.
در سبک سنتی باید بشقاب ها را به صورت منظم و کاملا متقارن در کنار هم نصب کنید. بهتر است بین هر کدام 15 سانتی متر فاصله بگذارید تا تعادل آن ها به هم نریزد.

استفاده از بشقاب دیوارکوب در دکوراسیون

به کار بردن بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک می تواند به خوبی دیوار های خالی را پر کند و جلوه ی بیشتری به رنگ و سبک سنتی منزل ببخشد. بهتر است برای زیبایی بیشتر منزل خود کمی وقت و سلیقه خرج کرده و این بشقاب های دیوارکوب را به بهترین و خلاقانه ترین شکل بر روی دیوار نصب کنید. در این بخش چند نمونه راهکار برای نصب این بشقاب ها ذکر شده است.
نصب بشقاب دیوارکوب بالای در: شما می توانید یکی از دیوار کوب های خود را دقیقا بالای در اتاق نصب کنید. این ترفند باعث می شود بیننده برای تماشای بشقاب سر خود را بالا بیاورد و در نتیجه ارتفاع منزل شما بیشتر به نظر می رسد.
استفاده از یک بشقاب دیوار کوب سنتی و کلاسیک به همراه یک لوستر کلاسیک انتخاب بسیار خلاقانه ای به شمار می رود.
ترکیب بشقاب دیوارکوب با آینه: آینه یکی از آیتم های مهم در چیدمان سنتی و مدرن است. برای اینکه سبک سنتی شما بیشتر به چشم بیاید می توانید از ترکیب آینه با بشقاب های دیوار کوب استفاده کنید.
برای مثال استفاده از یک آینه بزرگ با قاب کلاسیک و چندین بشقاب دیوارکوب سنتی در اطراف آن یک طراحی سنتی فوق العاده است.
استفاده از بشقاب در پذیرایی: فضای پذیرایی یک بخش مهم خانه می باشد و تزیین آن بسیار مهم است. شما می توانید بر روی دیوار پذیرایی از چندین بشقاب دیوارکوب سنتی و کلاسیک با یک چیدمان منظم در کنار هم استفاده کنید. برای زیبایی بیشتر بهتر است این بشقاب ها با مبل و پرده های شما همخوانی داشته باشند.

بشقاب دیوارکوب طرح اسلیمی خرید 55 مدل زیبا با قیمت ارزان و عالی

 

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...