بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب میناکاری خرید 55 مدل زیبا و شیک قیمت ارزان و عالی

خانه شما جایی است که اکثر اوقات زندگی خود را در آنجا می گذرانید و در آنجا به آرامش می رسید. بنابر این حتما سعی کنید در طراحی و دکور آن بسیار دقت داشته باشید تا بتوانید فضایی دلنشین را برای خود ایجاد کنید و به آرامش برسید. دیوارهای منزل یکی ازپرکاربردترین اجزای منزل می باشند که می توانید بسیار روی آنها کار کنید. یکی از راه‌هایی که شما میتوانید به واسطه آن دیوارهای منزل خود را تزیین کنید و از آن لذت ببرید استفاده از بشقاب دیوارکوب میناکاری می باشد.

میناکاری از جمله هنرهای دستی ایرانیان می باشد که بسیار ارزشمند می باشند این بشقاب ها جلوه ی بسیار زیبایی را به خانه شما می دهد. بشقاب دیوارکوب میناکاری بسیار ارزشمند هستند و بسیار در طراحی و ساخت آن ظرافت و توجه به کار می رود. زمانیکه در ساخت یک اثر هنری بسیار توجه شود و سازنده ی آن تمام عشق خود را نثار آن می کند، موجب می شود تا خریدار تمام آن عشق و ظرافت و خوبی ها را حس کند و همین موجب می شود تا خوبی را حس کند و این انرژی مثبت را لمس کند.

 

 

 

بشقاب دیوارکوب میناکاری می تواند یکی از گزینه های بسیار خوب و جذاب برای هدیه دادن باشد. با این بشقاب ها می توانید عشق و هنر را به طرف مقابل خود هدیه دهید. این بشقاب ها از جمله ی هنر دستی می باشند که قدمت بسیار بالایی دارند. اگر شما می‌خواهید به یکی از دوستان خود در خارج از کشور هدیه بدهید، به شما توصیه می کنیم که بشقاب دیوارکوب میناکاری را به آنها بدهید، با این کار علاوه بر اینکه هنر ایرانیان را نشان میدهید عشق را نیز به آنها هدیه میدهید.

نکته قابل توجه دیگری که موجب می‌شود شما بشقاب دیوارکوب میناکاری را انتخاب کنید، جنس این بشقاب ها می باشد. چرا که بسیار محکم می باشد. مینا کاری اغلب برروی مس صورت می‌گیرد. البته علاوه بر مس بر روی طلا نقره نیز این کار را انجام می دهنو. اگر بشقاب دیوارکوب میناکاری از جنس مس را تهیه کنید، این اطمینان را داشته باشید که این بشقاب ها اصلا خراب نمی شوند. البته بشقاب دیوارکوب میناکاری سفالی نیز وجود دارد که قیمت آن نسبت به مس بسیار مناسبتر می باشد. اگر شما بودجه کافی برای خرید بشقاب های مسی را ندارید می توانید از نمونه ی سفالی آن استفاده کنید. هنر میناکاری روی فلز های مس طلا و نقره صورت می گیرد، چرا که آنها تنها فلزاتی هستند که در واکنش با آن خراب نمیشود. پس توجه داشته باشید که شما می‌توانید بشقاب های دیوارکوب میناکاری را در جنس طلا، نقره، مس و سفالی تهیه کنید و از آنها استفاده کنید.

از بشقاب های دیوار کوب میناکاری در چه مواردی استفاده می شود؟

بشقاب دیوارکوب میناکاری از جمله بشقاب های بسیار زیبا و جذابی هستند که شما می توانید از آنها برای تزیین منزل خود استفاده کنید. از این دیوارها حتی در طراحی دفتر های کار نیز استفاده می شود. اگر شما که یک دفتر کار دارید و می خواهید آن را شیک تر کنید تا جذاب‌تر و زیباتر به نظر برسد، می توانید بر روی یکی از دیوارهای آن از بشقاب های دیوارکوب میناکاری استفاده کنید، تا علاوه بر هنر ایرانیان، عشق و احساس سازنده آن را نزد خود داشته باشید و موجب زیبایی و لوکس شدن دفتر خود بشوید و حس بسیار خوبی در آن داشته باشید.
کثر ایرانی‌ها از این بشقاب ها به خصوص جنس مسی آن در طراحی منزل و دیزاین منزل خود استفاده می کنند، چرا که دیوار اتاق را بسیار زیبا میکند و بسیار جذاب است.

بشقاب دیوارکوب طرح اسلیمی خرید 55 مدل زیبا با قیمت ارزان و عالی

بشقاب دیوارکوب میناکاری یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن می‌باشد، چرا که می‌توان از آن در طراحی هر منزلی استفاده کرد و خصوصا بسیار جذاب می باشد.

اگر شما شرکت دارید و می خواهید در زمینه تبلیغات فعالیت داشته باشید، به شما توصیه می‌کنیم که به عنوان تبلیغات یکی از این بشقاب های دیوارکوب میناکاری را به مشتری های خود هدیه دهید و برای اینکه اثر شما همواره به یاد ایشان یماند، می‌توانید اسم خود یا شرکتتان رو روی آن‌حک‌کنید. با این کار علاوه بر اینکه مشتری خود را بسیار خوشحال کردید موجب می شوید که اثری از شرکت شما برای سالیان سال روی میز دیوار و یا منزل مشتریان وجود داشته باشد. با این کار مشتری با هربار دیدن بشقاب دیوارکوب میناکاری به یاد شما می افتد و هم‌ چنین افراد زیادی نیز که با مشتری شما رفت و آمد دارند با دیدن این اثر با شما و شرکت شما آشنا خواهند شد.
درانتها باید به شما بگوییم که بشقاب های دیوارکوب میناکاری جز بهترین وسیله ها برای هدیه دادن و چیدمان منزل می باشد که علاوه بر احساس خوب می تواند تا سالیان سال ماندگار باشند.

 

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...