بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب طرح مینیمال خرید 42 مدل زیبا قیمت ارزان و مناسب

تزیین منازل همیشه یکی از مسئله های مهم افراد بوده است ، به همین دلیل انسان در طول چند دهه ی مختلف به کار ها و فعالیت های گوناگونی روی آورده است که اجسام تزئینی زیبایی را درست کند. دیوار کوب ها از جمله دکور های جذابی هستند که در سال های اخیر به علت کشیده شدن مردم به سمت سبک تلفیقی دکوراسیون های سنتی و مردن از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. از انواع دیوارکوب ها میتوان به دیوار کوب های دست ساز اشاره کرد که در منازل با سبک سنتی و طرح های متنوع ، ساده و جدید مورد استفاده قرار میگیرد بشقاب های دیوار کوب ها تاریخچه ای خیلی طولانی دارند و اولین شکل گیری و ساخت ان ها به اثرهای بهنری مربوط به آسیای شرق دور یعنی چین و ژاپن برمیگردد. بشقاب های دیوار کوب در جنس و طرح های مختلفی وجود دارند ولی طرح های ساده و مینیمال زیبایی خاصی دارند. اگر خودتان وقت طراحی کردن روی بشقاب های دیوار کوب را ندارید و یا ایده ای به ذهن تان نمیرسد ،هنرمندان زیادی هستند که میتوانند برای شما ان ها را با کمترین قیمت طراحی می کنند و حتی میتوانید از ان ها ایده ی طراحی بسیار زیادی بگیرید.بشقاب های دیوار کوب قیمت بسیار مناسبی دارند و میتواند یک انتخاب خوب برا کادو دادن به افراد به مناسبت های مختلف باشد.

 

جنس بشقاب های دیوار‌ کوب مدرن

بشقاب های دیوار کوب از دو نوع جنس ساخته میشوند که عبارتند از : سفالی و سرامیکی .سفال به اشیاء و وسیله هایی که از خاک رس ساخته شده است گفته میشود و سرامیک به وسایل و چیز هایی گفته میشود که در صورت قرار گرفتن در برابر حرارت ماهیت ان تغییر میکند.

بشقاب دیوارکوب با طرح ساده

برای این که بتوانید بر روی بشقاب های دیوار کوب طرح هایی مدرن ، جدید، زیبا و ساده یا همان مینیمال راانتخاب کنید به وسیله های خیلی پیچیده و گران قیمتی نیازنیست و تنها لازم است که بشقاب های دیوار کوب خود را با یک قلمو یا هر وسیله ی دیگری که قصد دارید با ان نقاشی کنید فراهم کنید و همچنین لازم است که یک چسب هم برای پوشش دادن قسمت هایی که‌ قصد رنگ کردن ان را دارید ، تهیه کنید.

تناسب طرح روی بشقاب های دیوار کوب با پس زمینه دیوار

به متناسب بودن طرح دیوار کوب با رنگ و طرح و پس زمینه دیوار دقت کنید که طرح روی بشقاب با پس زمینه دیوار همخوانی داشته باشد. لازم به ذکر است که یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی دکوراسیون متناسب بودن رنگ ها است. اگر شما رنگ های مناسبی از دیوار کوب ها را برای منزل خود انتخاب و خریداری کنید ، زیبایی و جذابیت ان ها دو برابر خواهد شد و بهتر است که اگر بر روی دیوار مد نظر تان کاغذ دیواری قرار دارد طرح بشقاب دیوارکوب را ساده و مینیمال انتخاب کنید که دیوار خیلی شلوغ جلوه ندهد و همچنین خوب است که از رنگ های متضاد استفاده نکنید.

بشقاب دیوارکوب ایتالیایی و اروپایی خرید 45 مدل زیبا و خاص با قیمت ارزان

بشقاب های دیوار کوب با طرح مینیمال

بشقاب های دیوار کوب با طرح های مختلفی ساخته میشوند یکی از انواع این طرح ها ،دیوار کوب طرح مینیمال است. ابتدا به تعریف کلمه مینیمال یا مینی مال میپردازیم.

مینیمال چیست ؟

کلمه مینیمال واژه ای لاتین است و minimal در لغت به معنای حداقل است و اصطلاح مینیمالیست بنا به محل بکارگیری ان به معنی حداقلی و استفاده کردن از حداقل ها است .به همین علت مینیمالیست ها به ساده گرایی و ساده بودن معروف هستند. مینیمالیسم در
هنر هم یک نوع سبک هست که هنرمند اثار و طرح های خود را با حداقلی ترین و ساده ترین ویژگی ها و جزئیات به وجود می اورد . بنابراین میتوانیم بگوییم که ساده گرایی همان مینیمالیسم بوده و همچنین در  حرفه ی دکوراسیون نیز به سبکی که فضا و محیط را به ساده ترین شکل درآورند و در هر بخش از وسایل کمتری و حداقلی استفاده کنند سبک مینیمال گفته میشود.
پس حال میتوان فهمید که بشقاب های دیوار کوب مدرن طرح مینیمال ، دیوار کوب هایی هستند که طرح ان ها تلفیقی از طرح های مدرن و جدید و در عین حال ساده و خلوت  است.

 

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...