بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب طرح دختر و پسر خرید 35 مدل زیبا قیمت مناسب

یکی از مهم ترین قسمت ها در هر خانه ای دیوار های خانه است. از آن جایی که دیوار فضای زیادی از خانه را به خود اختصاص می دهد و در معرض دید همگان است، تزیین آن نقش مهمی در زیبایی منزل دارد. بسیاری از طراحان دکوراسیون ماهر هم اهمیت زیادی به دیوار ها می دهند.
امروزه برای دیزاین و تزیین دیوار ها از وسایل مختلفی مانند انواع تابلو ها و قاب عکس ها، و یا حتی دیوار پوش های سه بعدی استفاده می کنند. اما یکی از بهترین و خلاقانه ترین روش ها برای تزیین دیوار های منزل استفاده از انواع بشقاب های دیوارکوب می باشد. وجود یک یا چند بشقاب دیوارکوب با طرح های جذاب یک فضای بسیار زیبا و آرامش بخش به خانه شما می بخشد.
بشقاب های دیوارکوب با طرح ها و رنگ های فراوانی در بازار وجود دارند، اما در این مقاله قرار است به معرفی بشقاب دیوارکوب با طرح دختر یا پسر بپردازیم.

آشنایی با بشقاب های دیوارکوب

بشقاب های دیوارکوب از انوع دکوری هایی هستند که به تازگی محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. البته در گذشته هم از این دیوارکوب ها با طرح های سنتی استفاده می شد اما در حال حاضر انواع بشقاب های دیوارکوب با طرح های فانتزی و متنوع وجود دارد.
تنوع طرح و رنگ این بشقاب های دیوارکوب انقدر زیاد است که گاهی مشتریان را دچار سردرگمی می کند. شما می توانید متناسب با سبک دکوراسیون منزل یا محل کارتان از این بشقاب های دیوارکوب استفاده کنید.
کاربرد بشقاب دیوارکوب با طرح دختر
یکی از انواع مختلف دیوارکوب ها، بشقاب های دیوارکوب با طرح دختر است. این نوع بشقاب های دیوارکوب بهترین انتخاب برای تزیین اتاق خواب دختر کوچولوهای عزیز شماست. همچنین یک هدیه متفاوت و خاص برای دختر خانم ها به شمار می رود.
اگر شما یک دختر خانم با سلیقه هستید می توانید از چندین بشقاب دیوارکوب دخترانه برای تزین دیوار اتاقتان استفاده کنید. شما می توانید رنگ این دیوارکوب ها را با رنگ سایر ایتم های اتاق خواب مثل پرده و یا روتختی ست کنید.

کاربرد بشقاب دیوارکوب با طرح پسر

بشقاب دیوارکوب با طرح پسر هم یک هدیه جالب و ماندگار برای پسر ها به شمار می رود. اگر شما دارای فرزند پسر می باشید، می توانید برای تزیین اتاق او از این بشقاب ها استفاده کنید.
یک ایده جالب برای استفاده از بشقاب دیوارکوب پسرانه این است که در کنار طرح انتخابی خود از یک بشقاب دیوارکوب با طرح تقویم هم استفاده کنید که تاریخ تولد پسرتان را نشان می دهد.

نکاتی درباره نصب بشقاب های دیوارکوب

بهتر است قبل از نصب دیوارکوب محل نصب آن را کمی سمباده بکشید. معمولا در پشت بشقاب های دیوار کوب یک قلاب کوچک برای نصب آن ها روی دیوار وجود دارد، اما برای اطمینان بیشتر می توانید از چسب های مخصوص این کار استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که این چسب ها یکبار مصرف هستند و با کندن بشقاب دیگر نمی توان از چسب آن استفاده کرد.
اینکه شما بشقاب دیوارکوب خود را در چه مکانی نصب می کنید اهمیت زیادی ندارد و قواعد خاصی برای آن وجود ندارد. شما می توانید با توجه به سلیقه خود مکان مناسبی را برای نصب این دیوارکوب ها در نظر بگیرید. البته بشقاب دیوارکوب با طرح دختر و پسر معمولا در اتاق خواب استفاده می شود.
اگر فرزند شما در سنین کودکی یا نوجوانی می باشد و قصد دارید برای دکور اتاقش از بشقاب دیوارکوب استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم برای تقویت حس اعتماد به نفس او، انتخاب طرح بشقاب دیوارکوب را به عهده خودش بگذراید. شما حتی می توانید یک بشقاب سفالی بدون طرح را انتخاب کرده و با کمک فرزند خود نقاشی های مختلفی روی آن ها طراحی کنید. مطمعن باشید هربار که فرزندتان بشقاب دیوارکوبی که خودش طراحی کرده را ببیند پر از حس آرامش خواهد شد.

بشقاب دیوارکوب طرح پائیزی خرید 42 مدل خاص و زیبا قیمت مناسب

جمع بندی

یکی از بهترین روش های تزیین اتاق خواب فرزندان دلبندتان استفاده از بشقاب دیوارکوب با طرح دختر و پسر می باشد. بهتر است طرحی انتخاب کنید که با سایر آیتم های اتاق خواب همخوانی داشته باشد. شما می توانید از طرح های شاد و جذاب استفاده کنید که اتاق خواب فرزندتان را به یک فضای پر انرژی و آرامش بخش تبدیل نمایید.

 

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...