بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب سفالی خرید 38 مدل مدرن و سنتی با قیمت خوب

در این مقاله می خواهیم درباره بشقاب دیوارکوب سفالی خام مطالبی را با شما خوانندگان محترم به اشتراک بگذاریم.

زیبایی منزل و مکانی که در آن زندگی می کنیم از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیری بسیار زیادی بر روحیه افراد دارد. از همین رو همواره افراد به دنبال وسایل تزیینی مورد علاقه خود برای آراسته کردن منزل بوده اند. بشقاب های دیوار کوب از جمله مواردی است که محبوبیت بالایی در بین مردم دارد. بشقاب های دیوارکوب با طرح های مختلف امروزه در خانه های مختلف با دکوراسیون مدرن یا سنتی مورد استفاده قرار می گیرند.

بشقاب های دیوارکوب پیشینه تاریخی طولانی دارند و منشا آن ها به ژاپن و چین برمی گردد. به مرور انواع طرح های مینیاتوری، تصاویر هندسی و ایرانی و اسلامی روی آن ها به تصویر کشیده شد و جزیی از فرهنگ و هنر ایرانی شدند.

 

جنس بشقاب دیوارکوب سفالی خام 

بشقاب های دیوارکوب از جنس سرامیک و سفال ساخته می شوند.

بشقاب دیوارکوب سفالی خام از خاک رس ساخته می شود و سرامیک به چیزی گفته می شود که در برخورد با حرارت تغییر ماهیت می دهد.

بشقاب دیوارکوب سفالی خام با دست یا چرخ تهیه می شود و معمولا مقداری ضخیم و سنگین است. این نوع مقاومت خوبی دارد ولی در مقایسه با بشقاب های سرامیکی از استحکام کمتری برخوردار هستند.

بشقاب دیوارکوب سفالی خام با قیمت مناسب در بازار موجود هستند و شما می توانید با خریداری و طراحی نقش مورد علاقه خود روی آن با کمترین قیمت یک اثر زیبا از خود داشته باشید و یا به عنوان هدیه ای ماندگار برای دوستتان در نظر داشته باشید .

 

ساخت بشقاب دیوارکوب 

برای داشتن یک بشقاب دیوارکوب زیبا برای اتاق خود می توانید طرح مورد علاقه خود را از بازار خریداری کنید ولی اگر بخواهید با هنر خور طرح مورد علاقتان را روی بشقاب بکشید، باید یک بشقاب دیوارکوب سفالی خام تهیه کنید. سپس با قلمو روی آن طرح اولیه نقاشی تان را بکشید و یا با چسب قسمت هایی که نمی خواهید رنگ آمیزی کنید، بپوشانید. بشقاب دیوارکوب سفالی خام باید قبل از نقاشی کاملا تمیز باشد و روی آن آلودگی باقی نماند.

برای طراحی بشقاب دیوارکوب سفالی خام هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما به راحتی می توانید هر نقشی را که خواستید روی آن بکشید. گاه می توان برای طراحی از شابلن نیز استفاده کرد.

پس از اتمام طراحی روی بشقاب دیوارکوب سفالی خام باید با گیره ای مناسب به پشت آن اضافه کنید و برای آویزان کردن روی دیوار آماده کنید.

برای خرید بشقاب دیوارکوب سفالی خام می توانبد آن ها را به صورت عمده از کارگاه های تولید کننده تهیه کنید. این بشقاب ها در اندازه های مختلفی وجود دارند.

بشقاب دیوارکوب میناکاری خرید 55 مدل زیبا و شیک قیمت ارزان و عالی

چه طرحی روی بشقاب دیوارکوب سفالی خام بکشیم ؟

همانطور که گفته شد به اندازه های ایده هایی که در ذهن افراد وجود دارد، طرح برای نقاشی روی بشقاب دیوارکوب سفالی خام وجود دارد. در ادامه ما چند ایده زیبا برای شما ارایه خواهیم داد :

طراحی چهره به صورت تمام رخ و نیم رخ برای کسانی که در نقاشی مهارت بالایی دارند.

طراحی منظره های زیبا از طبیعت به صورت کامل یا بخشی از آن

طراحی شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان

کشیدن یک لوگو یا آرم خاص

نقاشی های فانتزی

اشکال هندسی مختلف و رنگ آمیزی متنوع آن ها

طراحی یک تقویم و مشخص کردن یک روز خاص مناسبتی روی آن

تحریر یک بیت یا جمله زیبا و نقاشی هایی در اطراف آن

یک نقاشی کلی را روی چند بشقاب دیوارکوب سفالی خام بکشید و با قرار دادن کنار هم تصویر را کامل کنید.

طرح حای اسلیمی و قدیمی

 

دیوار کوب را کجا نصب کنیم ؟

بشقاب های دیوارکوب برای نصب در خانه های آپارتمانی که معمولا فضای کمی در اختیار دارید، بسیار مناسب هستند. در راهرو، بالای شومینه ، بالای کنسول ، بالای پیانو و دیوارهای کنار پنجره فضاهایی مناسب برای نصب این آثار هنری زیبا است.

قبل از نصب روی دیوار پیدمان آن ها را روی زمین یا میز امتحان کیند. دقت کنید که فاصله دیوار کوب ها از هم بین 10 تا 15 سانتی متر باشد و فاصله آن ها تا سقف از 20 سانتی متر بیشتر باشد.

 

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...