بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب دکوری خرید 25 مدل تزیینی با قیمت ارزان و عالی

تمام انسان ها به طور ذاتی به زیبایی علاقه دارند و همیشه به دنبال راهی برای تزیین محیط اطراف خود هستند. استفاده از دکوری ها و تزیین منزل و یا محل کار یکی از مواردی است که علاوه بر زیبایی محیط، باعث القای آرامش به افراد می شود.
همانطور که می دانید یکی از مهم ترین مواردی که باید در طراحی دکوراسیون به آن توجه شود تزیین دیوار ها می باشد. برای تزیین دیوارها راه های مختلفی وجود دارد که یکی از متفاوت ترین آن ها استفاده از بشقاب دیوارکوب دکوری می باشد.
در گذشته استفاده از بشقاب های دیوارکوب در آسیای شرق رواج داشت وانواع طرح های سنتی و اسلیمی روی آن ها کار می شد. اما امروزه استفاده از بشقاب های دیوارکوب با طرح های مدرن و فانتزی رواج پیدا کرده است.

 

تاثیر استفاده از بشقاب دیوارکوب در دکوراسیون

امروزه استفاده از بشقاب های دیوارکوب در میان افراد بسیار محبوب شده است. از آنجایی که این دیوارکوب ها در طرح ها و رنگ های متعددی طراحی و تولید می شوند، قابلیت استفاده در هر نوع دکوراسیونی را دارند.
به کار بردن یک بشقاب دیوار کوب دکوری که با سبک دکوراسیون شما همانگ باشد، نمادی از سبک خاص منزل شماست و جلوه ی بیشتری به دیزاین منزل می بخشد.

چند نکته برای استفاده از بشقاب های دیوارکوب در دکوراسیون

برای اینکه با استفاده از بشقاب دیوارکوب تزیینی به چیدمانی شیک و منحصر به فرد برسید لازم است نکات زیر را رعایت کنید:
با رنگ ها آشنایی داشته باشید:
تصور کنید به محض پا گذاشتن در یک خانه انواع رنگ ها به شما هجوم بیاورند. در این صورت حتی اگر از اشیاء زیبایی هم استفاده شده باشد حس خوبی را به شما القا نمی کنند. بنابراین بسیار اهمیت دارد که رنگ های استفاده شده در دکوراسیون داخلی با هم متناسب باشند.
شما باید به شناخت نسبی از رنگ ها برسید و با کنار هم قرار دادن اشیاء هماهنگ در کنار هم، دکوراسیون منحصر به فردی خلق کنید.
از بشقاب های دیوارکوب سنتی استفاده کنید:
امروزه استفاده از سبک های مدرن گسترش پیدا کرده است و بشقاب های دیوارکوب با طرح های جدیدتر و فانتزی طرفداران بیشتری دارند. با این حال شما می توانید دیوارکوب های سنتی را در چیدمان خود به کار ببرید تا حس نشاط و انرژی را در فضای منزل افزایش دهید. طرح های سنتی معمولا با رنگ های گرم طراحی شده اند و یک فضای پر از آرامش را برای شما خلق می کنند.
طاقچه ی منزل را زیباتر کنید:
یک ایده ی بسیار خلاقانه در چیدمان منزل، استفاده از بشقاب های دیوارکوب تزیینی در کنار یک آینه با قاب همرنگ بشقاب ها بر روی طاقچه می باشد.
در هنگام نصب بشقاب ها به فاصله ی آن ها دقت کنید:
یک راه مناسب برای نصب بشقاب های دیوارکوب این است که ابتدا آن ها را روی زمین یا یک میز در کنار هم بچینید، و بعد از اینکه مدل دلخواه خود را پیدا کردید آن ها را به همان شکل روی دیوار نصب کنید.
بهتر است بشقاب ها حدود 15 سانتی متر از هم فاصله داشته باشند و حداقل 20 سانتی متر پایین تر از سقف نصب شوند.

بشقاب دیوارکوب قدیمی و آنتیک خرید 30 مدل خاص و شیک قیمت خوب

محل صحیح نصب بشقاب های دیوارکوب

بهتر است بشقاب دیوارکوب دکوری در مکانی نصب شود که بیشتر از سایر قسمت ها در معرض دید است. برای مثال نصب چندین بشقاب دیوارکوب بالای شومینه نمای زیبایی به خانه می دهد.
البته شما می توانید بشقاب دیوارکوب با طرح های خاص را در اتاق خواب خود نصب کنید. یک ایده جالب برای این کار استفاده از بشقاب دیوارکوب با طرح تقویم است که نشانگر یک روز خاص مثل تولد، سالگرد ازدواج و … باشد.
نصب بشقاب دیوارکوب دکوری با طرح های میوه هم یک روش جالب برای تکمیل دکوراسیون آشپزخانه است.
همچنین شما می توانید بر روی یک دیوار خالی در پذیرایی چندین بشقاب دیوارکوب نصب کنید که طرح های آن ها تکمیل کننده هم باشند. مثلا هر بشقاب یک شاخه از درخت را نشان دهد و ترکیب آن ها در کنار هم شکل کامل درخت را نمایش دهد.

به هرحال شما در استفاده از این دکوری ها هیچ محدودیتی ندارید و حتی می توانید آن ها را روی میز کار و یا در کتابخانه خودقراردهید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...