بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب برگ انجیری خرید 50 مدل با قیمت ارزان و عالی

از گذشته ها تا به حال استفاده کردن از وسایل و تجهیزات مختلف برای زیباسازی و تزئین منزل به خصوص محیط داخلی آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. هم اکنون نیز درصد بسیاری از افراد به ویژه خانم ها به دنبال استفاده از روش های مختلفی هستند تا دکور داخلی محیط زندگی خود را به بهترین حالت ممکن زیبا و تزئین کنند. شاید شما عزیزان از این موضوع اطلاع نداشته باشید که دیوارکوب ها یکی از زیبا ترین، جذاب ترین و در عین حال محبوب ترین دکورهایی است که خانم های ایرانی برای زیبا سازی محیط داخلی منزل خود مورد استفاده قرار می دهند.

 

اهمیت استفاده از بشقاب های دیوارکوب

هنرمندان امروزی در ساخت بشقاب دیوار کوب برگ انجیری سعی می کنند که هنر را با استفاده از تلفیقی از هنری های سنتی و مدرن به تصویر بکشانند. دیوارکوب هایی که با استفاده از هنر دست هندمند های ماهر و مجرب طراحی و آماده می شوند می توانند جلوه ی بسیار زیبایی را به محیط داخلی خانه ها بدهند. علاوه بر افرادی که از بشقاب دیوارکوب برگ انجیری برای تزئیین و دکوراسیون خانه هایی با معماری سنتی استفاده می کنند، درصد بسیاری از افراد محی های داخلی آپارتمان های خود را با طرح های مختلف و رنگ های زیبایی این دکورهای زیبا تزئیین کرده و محیطی زیبا و جذاب را ایجاد می کنند.

انواع بشقاب دیوارکوب برگ انجیری

به طور کلی بشقاب های دیوارکوب را با استفاده از معیار های متفاوتی دسته بندی می کنند اما درصد بسیاری از افراد دسته بندی این دسته از دکور ها را با استفاده از مواد مورد استفاده در تولید آن ها انجام می دهند که به دو دسته ی کلی سرامیکی و سفالی تقسیم می شوند. مهم ترین تفاوتی که سرامیک با سفال دارد این است که برای تولید سرامیک از یکسری فرمولاسیون های پیشرفته استفاده می شود که در آن ها از چندین مواد و خاک غیر فلزی استفاده شده و در نهایت در قالب های مخصوصی ریخته می شوند و در کوره هایی مخصوص با دمایی بالا پخته می شوند.

مهم ترین تفاوت های موجود در انواع بشقاب های دیوارکوب برگ انجیری

در قسمت قبل به بررسی و شرح یکسری از تفاوت های موجود بین این دسته از دکورهای محبوب و پرطرفدار پرداختیم. در ادامه می خواهیم مابقی تفاوت هایی که بین انواع این بشقاب های زیبا وجود دارد بپردازیم. با ما همراه باشید.

وزن

بشقاب دیوارکوب برگ انجیری که از جنس سفال ساخته می شود دارای وزن و ضخامت بیشتری نسبت به نوع دیگر هستند که مهم ترین دلیل وزن و ضخامت بالای آن ها نسبت به نوع های سرامیکی نیز ساخته شدن آن ها با استفاده از هنر دست افراد و چرخ های مخصوص است.

بشقاب دیوارکوب طرح مینیمال خرید 42 مدل زیبا قیمت ارزان و مناسب

استحکام

از دیگر تفاوت های بین این دو جنس دکور مورد استفاده توسط افراد می توان به مقاومت های بالاتر بشقاب های دیوارکوب ساخته شده از سرامیک نسبت به نوع سفالی اشاره کرد. مهم ترین دلیل استحکام ظروف سرامیکی نسبت به ظروف سفالی مورد استفاده استفاده قرار دادن موادی همانند شیشه به مقدار کم است که می تواند سبب استحکام بیشتر ظروف شود.

قیمت

اگر بخواهیم تفاوت های قیمتی بین این دو نوع بشقاب را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که بشقاب های سفالی دارای قیمت مناسب تری نسبت به بشقاب های سرامیکی هستند. همراهان عزیز هنگام خریداری بشقاب های دیوار کوب توجه ویژه ای به کیفیت طراحی، جنس بشقاب ها، ابعاد و تناسب آن با محیط مورد نظر جهت نصب و استفاده داشته باشید.

  

تاثیر استفاده از بشقاب دیوارکوب برگ انجیری در کوراسیون منازل

علاوه بر ایجاد محیطی زیبا و دلنشین هنگام استفاده از بشقاب های دیوارکوب، حس آرامش به افرادی که در محیط قرار دارند با تماشا کردن طرح ها و نقش های آن ها ایجاد می شود. پس می توان گفت که استفاده کردن از این دسته دکوراسیون ها می تواند تاثیر زیادی را در روح و روان آرام و سالم افراد بگذارند. تماشای طرح برگ انجیری در بشقاب های زیبای دیوارکوب می تواند احساس خشم، استرس، اضطراب و امواج منفی از افراد دور کند به علاوه ی این که بیشترین تاثیر را در بین وسایل و دکور های موجود در داشتن روح و روانی آرام افراد داشته باشد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...