بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب با طرح گل و پروانه خرید 66 مدل زیبا قیمت ارزان و مناسب

یکی از مهم ترین قسمت های تزیین خانه مربوط به تزیین دیوار ها می باشد. دیوار ها فضای زیادی از خانه را به خود اختصاص داده اند و در نقش مهمی در نمای کلی خانه دارند. هر چیزی که بر روی دیوار نصب می شود نمادی از فرهنگ، نگرش و سلیقه ی صاحب خانه می باشد.
یکی از بهترین وسایل دکوری که برای تزیین دیوار ها استفاده می شود بشقاب های دیوارکوب است. استفاده از یک بشقاب دیوارکوب طرح گل می تواند با هر نوع سبک چیدمانی متناسب باشد و یک منزل رویایی و پر از آرامش را به شما هدیه دهد.

 

 

 

 

آشنایی با بشقاب های دیوارکوب

همه ی ما علاقه داریم محیط اطرافمان زیبا و آرامش بخش باشد؛ به همین دلیل برای زیبایی و تزیین محیط زندگی و یا محل کارمان از وسایل مختلفی استفاده می کنیم. یکی از زیباترین و خاص ترین دکوری ها بشقاب های دیوارکوب هستند. این دیوارکوب ها طرح ها و رنگ های متعددی دارند و امکان استفاده از آن ها در هر مکانی وجود دارد. همچنین بشقاب دیوارکوب یک هدیه ی جذاب و منحصر به فرد برای عزیزمان به شمار می رود.
معمولا بشقاب های دیوارکوب از جنس سفال یا سرامیک ساخته می شوند. شما می توانید از بین هزاران رنگ و طرح مختلف دکوری مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یا حتی طرح مورد نظرتان را به طراح ارائه دهید که همان را روی بشقاب پیاده کند.
علاوه بر این شما می توانید یک بشقاب سفالی یا سرامیکی بدون طرح را خریداری کرده و به سلیقه خودتان آن را طراحی کنید. برای مثال شما می توانید از شابلون هایی با طرح گل و پروانه برای این کار کمک بگیرید و یک بشقاب دیوارکوب با طرح گل و پروانه طراحی کنید. با این کار هم یک بشقاب دیوارکوب زیبا دارید و هم از تماشای هنر و سلیقه خود لذت می برید. مطمعن باشید دوستان شما هم اگر متوجه شوند که یکی از دست سازه های هنری خود شما را هدیه گرفته اند بسیار خوشحال خواهند شد.

چند نکته برای انتخاب بشقاب دیوارکوب

تنوع طرح و رنگ بشقاب های دیوارکوب به حدی زیاد است که گاهی انتخاب را برای ما سخت می کند. بنابراین بهتر است قبل از اینکه نسبت به خرید اقدام کنید، یک دیوار را برای نصب آن انتخاب نمایید. این دیوار باید خالی از هر وسیله تزیینی دیگری باشد. سپس به وسایل اطراف دیوار مثل مبلمان و یا پرده ها دقت کرده و سعی کنید یک بشقاب دیوارکوب هماهنگ با آن ها انتخاب کنید.

بشقاب دیوارکوب را کجا نصب کنیم

استفاده از بشقاب های دیوارکوب محدودیت خاصی ندارد و شما می توانید آن ها را در هر محلی که دوست دارید نصب کنید. شما می توانید از یک بشقاب دیوارکوب با طرح پروانه بر روی دیوار راهرو، دیوار و یا بالای در اتاق خواب، دیوار نشیمن و پذیرایی و یا ستون های وسط خانه استفاده کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. اگر می خواهید تمام تمرکز بیننده روی بشقاب دیوارکوب متمرکز باشد بهتر است اطراف آن را خلوت نگه دارید و از دکوری های دیگری در کنار آن استفاده نکنید.
نصب بشقاب های دیوارکوب در بالای شومینه و یا نقطه مقابل کاناپه هم ایده ی هوشمندانه ایست.
اگر قصد دارید از چندین بشقاب در کنار هم استفاده کنید، بهتر است ابتدا آن ها را روی زمین کنار هم قرار دهید تا بهترین چیدمان آن ها را پیدا کنید. برای مثال اگر قصد استفاده از بشقاب دیوارکوب با طرح گل را داشته باشید بهتر است آن ها را به صورت نامنظم در کنار هم قرار دهید.
در بسیاری از فروشگاه ها بشقاب های دیوارکوب هم خانواده و هماهنگ با هم را ارائه می دهند. شما می توانید چندین بشقاب مختلف با طرح گل ها و پروانه های زیبا و شبیه به هم را خریداری و روی یک دیوارخالی نصب کنید. در این صورت می توانید در پایین دیوار هم چندین گلدان زیبا قرار دهید تا یک دکوراسیون با طراوت و پر انرژی داشته باشید و خانه خود را به یک محیط شاد و سرزنده تبدیل کنید.
به طور کلی استفاده از دیوارکوب با طرح گل در کنار به کار بردن رنگ های شاد و متعدد در دکوراسیون، و همچنین نگهداری گل و گیاهان زینتی حس سرزندگی و نشاط را در شما تقویت می کند و یک فضای آرامش بخش و رویایی را به خانه شما هدیه می دهد.

بشقاب دیوارکوب سفالی خرید 38 مدل مدرن و سنتی با قیمت خوب
مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...