بشقاب دیوارکوب

بشقاب دیوارکوب اتاق کودک خرید 35 مدل فانتزی با قیمت ارزان و مناسب

در این مقاله می خواهیم درباره بشقاب دیوارکوب اتاق کودک با شما خوانندگان محترم صحبت کنیم. بشقاب های دیوار کوب و یا سفالی سال های طولانی است که برای زیبایی در اتاق و منازل استفاده می شوند. تزیینات اتاق کودک از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با تابلو و دیوارکوب های مناسب روحیه کودک، فضایی مناسب و دلپذیر برای کودک فراهم کنید. بشقاب دیوار کوب بچگانه گزینه ای مناسب برای اتاق کودک است. با توجه به تنوعی که در این دیوارکوب ها وجود دارد و همچنین امکان طراحی هر متن دلخواهی کودک شما می تواند تصویر مورد علاقه خود را بر دیوار اتاقش داشته باشد.

 

 

 

 

در رابطه با تاریخچه بشقاب های دیوارکوب، باید گفت که این بشقاب ها، قدمتی بسیار بالا دارند و از کشور چین وارد شده اند و در ابتدا فقط تصاویری از  طبیعت را روی آن ها نقاشی می کردند، ولی کم کم هنرمندان با ایده پردازی های جدید، تصاویری از چهره و طرح های فانتزی و متفاوت را وارد بازار کردند.

در سال های اخیر بسیاری از افراد، بخصوص خانم ها به هنر نقاشی روی بشقاب های فلزی روی آورده اند و به راحتی طرح دلخواه خود را نقاشی می کنند. با این کار فضای اتاق یا منزل خود را دلنشین می کنند. مادرانی که این هنر زیبا را بیاموزند، می توانند بشقاب دیوارکوب اتاق کودک خود را طراحی کنند.

چرا بشقاب دیوارکوب اتاق کودک

همانطور که گفته شد، زیبایی اتاق کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر بسیاری بر روحیه کودک دارد. متاسفانه، امروزه هزینه بسیار بالای کاغذ دیواری و یا برخی تابلو ها این امکان که اتاق کودک را زیبا کنیم، از ما گرفته است. بشقاب دیوارکوب اتاق کودک، گزینه ای مناسب است. زیرا با توجه به زیبایی که دارد، هزینه کمی دارد و به راحتی می توانید تعدادی از آن را خریداری کنید. همینطور کسانی که خودشان این هنر را آموخته اند، با هزینه بسیار پایین تر می توانند چندین بشقاب دیوار کوب بچگانه تهیه کنند.

ذهن کودکان بسیار متفاوت از بزرگترهاست و در واقع اصولی در ذهنشان وجود ندارد و دوست دارند هر چیز آنطور می خواهند، باشد. تنوعی که در سلیقه و علاقه کودک شما وجود دارد، در بشقاب های دیوارکوب بچگانه قابل طراحی است.

هر کودک به شخصیت کارتونی خاصی علاقه دارد و یا طرحی خاص را مد نظر دارد که می تواند روی بشقاب دیوارکوب بچگانه خود داشته باشد.

دیوارکوب ها از نقاشی با رنگ آکریلیک روی بشقاب سفالی درست می شوند و گاهی روی آن ها یک لایه ماده فیکس کننده زده می شود. بنابراین، بشقاب دیوارکوب از ماندگاری بالایی برخوردار است و خراب نمی شود. این نوع بشقاب دیوارکوب قابل شست و شو است و رنگ های آن در آب حل نمی شوند.

بشقاب دیوارکوب طرح پرنده خرید 34 مدل زیبا با قیمت مناسب

 

چیدمان بشقاب دیوارکوب بچگانه

به این دلیل که غالبا دیوارکوب ها به صورت چندتایی روی دیوار نصب می شوند، پس بهتر است چیدمان آن ها از قبل به صورت امتحانی روی میز یا زمین انجام شود. بهترین ترتیب و مدل قرار گرفتن را انتخاب کنید و بعد به دیوار بیاویزید. بهتر است بین هر بشقاب 10 تا 15 سانتی متر فاصله باشد و همینطور فاصله از سقف اتاق نیز از 20 سانتی متر بیشتر باشد.

در رابطه با تعداد بشقاب ها باید گفت که خیلی زیاد یا خیلی کم نباشد. این تعداد با توجه به ابعاد دیوار اتاق و سلیقه شما تعیین خواهد شد.

برای ایجاد کنتراست خوب، بهتر است روی دیوارهایی با رنگ تیره از بشقاب های دیوارکوب رنگ روشن و روی دیوارهایی با رنگ روشن از بشقاب هایی با رنگ تیره و تند استفاده کنید.

یکی از ترکیب های زیبا و شیک دیگر استفاده از چند بشقاب در کار هم به صورتی است که، با هم تکمیل کننده یک تصویر باشند. این طراحی، حالتی مدرن و امروزی را در منزل شما ایجاد می کند.

از بهترین مکان ها برای نصب بشقاب دیوارکوب اتاق کودک می توان این موارد را نان برد: کنار پنجره، بالای پیانو ، بالای شومینه، روی قسمت هایی از دیوار که برآمده تر هستند.

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از دیوارکوب ها در هر مکانی متناسب با فضای اطراف آن است. در واقع هماهنگ با دکوراسیون و رنگ اتاق ، بخصوص اتاق کودک بشقاب دیوارکوب بچگانه خود را انتخاب کنید.

 

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...