آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو پروانه 35 مدل زیبا قیمت ارزان

آینه دکوراتیو پروانه در واقع همان تکه آینه های ریز و درشت با طرح پروانه است که در مدل های مختلف دارای یک تا دهها عدد پروانه است. این آینه ها در بین فانتزی ترین آینه های جهان جای دارند و می توان به جرات گفت: هیچوقت طرفداران خود را از دست نمی دهند، از مد افتادنی هم نیستند. بنا به همین دلایل و البته دلایل دیگری مثل تاثیر بسیار زیاد آنها بر دکوراسیون مدرن خانه می توان آنها را جزو بهترین ها در زمینه دکوراسیون کردن خانه و چیدمان حرفه ای خانه مدرن دانست.

امروزه خرید آینه دکوراتیو پروانه برای کاربردهای متفاوت براحتی از طریق آنلاین انجام می شود، مدل ها نیز آنچنان گوناگون است که می توان برای هر نوع دکوراسیونی به مدلی زیبا از آینه پروانه دست یافت. به دلیل قرار گرفتن این مدل آینه  در دسته آینه فانتزی تصمیم گرفتیم برای معرفی انواع این آینه های زیبا و معرفی بهترین شیوه خرید و نحوه استفاده مناسب آنها در دکوراسیون فانتزی خانه با این مطلب سایت دکوری فروشی در خدمت شما باشیم. اگر شما هم مانند ما مشتاقید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

 آینه دکوراتیو پروانه مدل 23 تکه

در دنیای بزرگ آینه دکوراتیو می توان یکی از بهترینها را مدل 23 تکه آینه پروانه ای دانست، این آینه فانتزی جدید و زیبا که از 23 تکه آینه به شکل پروانه های کوچک و بزرگ تشکیل شده دارای چسب سرخود در پشت پروانه ها برای نصب راحت روی دیوار و هر سطح دیگری ست. این آینه های زیبا از جنس پلاستیک مولتی استایل ساخته شده و بسیار مناسب و سبکند. در این آینه ها می توان پروانه هایی بسیار کوچک تا بزرگ را برای تنوع و زیبایی آفرینی بیشتر مشاهده نمود.

خرید آینه دکوراتیو پروانه مدل 23 تکه اولین قدم بسیار موثر در دکوراسیون فانتزی مدرن خانه است. برای خرید چنین آینه ای نیاز به هزینه هنگفت نیست بلکه در همین سایت می توانید با کمترین مبلغ ممکن که حتی قابل تصور هم نیست آنرا خریداری نمایید، پس از خرید هم می توانید در اتاق نشیمن برای عاشقانه تر شدن فضا، در پذیرایی خانه برای جذابتر شدن دکوراسیون، در آشپزخانه روی یخچال برای دمیدن روح زندگی و همچنین در سایر نقاط خانه به زیبایی از این آینه ها استفاده نمایید.

آینه دکوراتیو طرح مربع 38 مدل مدرن و شیک قیمت عالی

آینه دکوراتیو پروانه مدل 9 عددی

گاهی برای رسیدن به یک چیدمان فانتزی و مدرن در خانه و اینکه فضای درونی را بهتر از قبل کنیم نیاز به هزینه زیاد نیست بلکه با کمی مدیریت و خرید بهترین لوازم دکوری فانتزی می توان به چنین اهدافی دست یافت. مدل 9 عددی آینه فانتزی پروانه یکی از بهترین آینه هایی ست که پس از نصب می توان پرکشیدن دهها پروانه به شکلی زیبا به سمت آسمان برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی خانه را به نمایش گذاشت.

به دلیل سبک و براق بودن این پروانه های زیبا می توان پس از خرید آینه دکوراتیو پروانه مدل 9 عددی آنرا براحتی روی درب یخچال، روی کابینت، پشت درب اتاق خواب و روی دیوارهای اتاق خواب، روی دیوار پذیرایی و اتاق نشیمن استفاده نمود، قیمت آینه فانتزی پروانه مدل 9 تکه نیز بسیار مناسب و ارزان است.

آینه دکوراتیو پروانه در مدل های مختلفی در سایت دکوری فروشی عرضه می شود همچنین رنگ ها در آنها متغیر است به همین دلیل چنانچه در برنامه دکوراسیونی خود قصد استفاده از چنین طرح هایی دارید می توانید ابتدا با خرید آینه دکوراتیو پروانه و سپس نصب لذتبخش آنها روی دیوار به طرح هایی دوست داشتنی و خیره کننده دست یابید. اگر برای خرید آینه پروانه ای آماده هستید می توانید خرید ارزان و جذاب خود را آغاز نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.