آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو لوزی 24 مدل زیبا قیمت مناسب

آینه دکوراتیو لوزی با توجه به طرح مناسب و لبه های تیز برای دکوراسیون مدرن خانه های امروزی بسیار مناسب است. در فضای مدرن و البته مینیمال می توان دهها طرح و مدل لوازم دکوری استفاده کرد اما همیشه آن وسیله ای بیشتر در چشم است که ویژگی های برتری برای دکوراسیون کردن خانه مدرن داشته باشد. آینه لوزی دکوراتیو در بین دیگر مدل های آینه به دلیل شکل خاص لوزی، برش زیبای حاشیه ها، استفاده از طرح و حکاکی بر روی آینه در بسیاری مدل ها و دهها دلیل زیبای دیگر یکی از مهم ترین و اصلی ترین مدل آینه دکوراتیو در دنیای آینه های زیباست.

این آینه نه فقط در یک اندازه و طرح بلکه در ابعاد بسیار مختلفی تولید می شود تا برای تمامی انواع چیدمان خانه و خلق زیباترین دکوراسیون خانه بتوان از آنها استفاده نمود. همچنین این آینه ها از نظر جنس «ینه و اینکه آیا از متریال شفاف یا مات و یا حتی رنگی استفاده می کنند بسیار متنوع و دوست داشتنی هستند. اگر از طرفداران دنیای آینه دکوراتیو و استفاده از آنها در همه جای خانه نه فقط پذیرایی خانه هستید توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب سایت فروش آینه دکوراتیو با ما همراه باشید تا هم با بهترین مدل آینه لوزی دکوراتیو آشنا شوید و هم برای خرید آینه دکوراتیو لوزی شناخت و معلومات بیشتری داشته باشید. با ما همراه باشید.

آینه دکوراتیو لوزی مدل چند تکه

در دنیای آینه های لوزی می توان مدل هایی با طرح یک تکه مشاهده کرد که دارای ابعاد متنوع و طرحی یکپارچه از یک آینه دکوری لوزی هستند، در این نوع آینه ها خبری از طراحی های کناری و آینه های دیگر نیست. اما در برخی دیگر مدل ها نه تنها یک آینه به عنوان آینه مرکزی (مادر) وجود دارد بلکه می توان در اطراف آینه هم تکه های کوچک و بزرگ دیگری از همین طرح آینه مشاهده کرد که در زیباتر کردن آینه نقش بسیار موثری دارند. از آینه لوزی چند تکه می توان در موقعیت های متنوعی استفاده نمود: کنار میز خاطره در هال پذیرایی خانه، در قسمتی از اتاق نشیمن نزدیک به چراغ آویز، در داخل اتاق خواب کنار میز آرایش و حتی یکی از طرفین تختخواب، در راهروی بزرگ خانه و حتی در سرویس بهداشتی!

در زمان خرید آینه دکوراتیو لوزی مدل چند تکه لازم است حتماً به رنگ آینه لوزی توجه نمایید از این جهت که آیا متریال آینه رنگی ست یا شفاف، سپس آنرا با رنگ و تِم خانه مدرن یا کلاسیک خود هماهنگ کنید، همچنین از نظر ابعاد هم توجه نمایید تا دچار به هم ریختگی چیدمان داخلی خانه نشوید.

 

دکوراسیون اتاق نشیمن با آینه دکوراتیو لوزی

اتاق نشیمن ذاتاً جای جذابی ست چون معمولاً گپ و گفت های خانوادگی در آن برگزار می شود، مهمانی های دوستانه در آن سپری و مهمانی های فامیلی هم در این فضای زیبا گذرانده می شود. برای تزیین اتاق نشیمن می توان از لوازم دکوری جدید و قدیمی فراوانی استفاده کرد اما استفاده از آینه دکوراتیو لوزی زیبا یکی از لذتبخش ترین آنهاست. یکی از بهترین شیوه های استفاده از آینه لوزی در اتاق نشیمن نصب آینه لوزی روی دیوارِ نزدیک به منابع نوری مختلف از جمله پنجره، لامپ هالوژن، لوستر یا چراغ آویز است همچنین روبروی کاناپه و مبل راحتی اتاق نشیمن یکی دیگر از بهترین موقعیت ها برای نصب آینه لوزی دکوراتیو است.

آینه دکوراتیو برنزی 27 مدل جذاب و منحصر به فرد قیمت عالی

اگر قصد تزیین اتاق نشیمن خانه با آینه دکوری لوزی دارید لازم است حتماً در زمان خرید آینه دکوراتیو لوزی زیبا همان دیواری که باید آینه را روی آن نصب کنید کمی از سایر لوازم دکوری خلوت کرده، اگر دیوار نیاز به ترمیم رنگ دارد اینکار را انجام دهید چون به محض نصب آینه تقریباً تمامی افراد خانه یا میهمان ها حتماً به سمت آینه و دیوار خواهند رفت، نور اتاق را استاندارد کنید، با رعایت این موارد براحتی می توانید با خرید آینه دکوری لوزی و نصب آن روی دیوار، بهترین دکوراسیون اتاق نشیمن خانه را ایجاد نمایید.

آینه دکوراتیو لوزی لازم است در ابتدا طرحی زیبا و دوستداشتنی داشته باشد چون همیشه قبل از متریال، این ظاهر هر چیزی ست که به چشم می آید، سپس رنگ آینه لوزی دکوراتیو مهم است که حتماً باید به آن توجه نمود، سپس باید به متریال آن دقت مناسبی داشت تا از بهترین ها و مقاوم ترین باشد و نهایتاً هم قیمت آینه لوزی جدید برای خرید آینه بسیار مهم و اساسی ست. سایت دکوری فروشی برای خرید آنلاین آینه دکوراتیو لوزی جدید و زیبا اقدام به تهیه و تدارک صدها مدل از این آینه زیبا کرده که برخی از آنها در همین صفحه در مجموعه ای زیبا گردآوری شده اند. هم قیمت ها ارزان و متنوع است و هم طرح و متریال. برای خرید آینه لوزی جدید می توانید از همین صفحه گشت و گذار تجاری! خود را آغاز نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.