آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو فانتزی 26 مدل جدید قیمت ارزان

آینه دکوراتیو فانتزی به آینه هایی با طرح هایی زیبا و جدید گفته می شود که هم قابلیت استفاده در خانه و هم استفاده در هر مکان لوکس و زیبایی را دارند. در این نوع آینه ها می توان هر طرحی مشاهده نمود: آینه دکوراتیو طرح قلب، آینه دکوراتیو طرح پروانه، آینه دکوراتیو طرح آشپزخانه و دهها طرح و مدل زیبای دیگر. این آینه ها در زیباتر شدن فضای داخلی خانه بسیار موثرند و تقریباً تمامی آنها نه از آینه های معمولی که شیشه ای هستند بلکه از جنس پلکسی هستند که دقیقاً مثل آینه براق اما بسیار سبک مثل پلاستیک اند.

این آینه های زیبا را می توان برای دکوراسیون پذیرایی خانه همچنین بهتر شدن چیدمان اتاق نشیمن و البته افزایش زیبایی دکوراسیون اتاق خواب خانه استفاده نمود همچنین در آشپزخانه، راهروی خانه، آرایشگاه، هتل و دهها مکان دیگر می توان از آینه فانتزی استفاده کرده دکوراسیون داخلی فضا را زیباتر کرد. فروشگاه اینترنتی لوازم دکوراتیو دکوری فروشی بعنوان بزرگترین مرکز ارائه و فروش این نوع آینه بهترین طرح ها را برای فروش آماده کرده است. اگر قصد خرید آینه دکوراتیو فانتزی دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین مدل ها همچنین نکات مهم در این زمینه را خدمت شما عنوان کنیم. با ما همراه باشید.

آینه دکوراتیو فانتزی طرح آشپزخانه

فضای آشپزخانه هم برای خانم خانه و هم سایر اعضا از اهمیت فراوانی برخوردار است و همه سعی در بهتر و زیباتر شدن آن دارند، در این راستا می توان از بهترین لوازم دکوراتیو آشپزخانه استفاده کرد. آینه فانتزی طرح آشپزخانه یکی از همین لوازم دکوراتیو است که هم طرح بسیار مناسب و جذابی دارد و هم از نظر اندازه و ابعاد برای استفاده در چنین مکانی بسیار مناسب است. این آینه فانتزی زیبا شامل طرحی از یک ماهیتابه بزرگ است که از درون آن تصاویری مثل قلب، احساس و… به سمت آسمان پر می کشند.

جنس آینه دکوراتیو طرح آشپزخانه از پلکسی و خودچسب است به گونه ای که می توانید با کندن برچسب پشت آن، تمامی قطعات را به راحتی روی دیوار آشپزخانه بچسبانید. خرید آینه دکوراتیو فانتزی طرح آشپزخانه در ادامۀ راهِ بهتر کردن فضای آشپزخانه می تواند بهترین و موثرترین قدم باشد. آینه فانتزی آشپزخانه قیمت بسیار مناسب و ارزانی هم دارد.

آینه دکوراتیو فانتزی مدل گل برگ

گاهی برای بهتر شدن دکوراسیون داخلی خانه می توان از گل و گلدان در انواع مختلف استفاده نمود تا هم فضا زیباتر شود و هم رنگ سبز گیاهان سبب روح بخشیدن به فضا گردد اما گاهی هم می توان از طرح این گل و گیاهان زیبا استفاده نمود؛ آینه فانتزی مدل گل برگ یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه است، آینه ای شامل چند گل بزرگ در وسط و گلبرگ ها و برگ هایی بزرگ و فانتزی در اطراف آن. این آینه زیبا ابعاد بسیار مناسبی در حدود 90 در 70 سانتیمتر دارد که برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی هر فضایی به شدت مناسب خواهد بود.

آینه دکوراتیو طرح مربع 38 مدل مدرن و شیک قیمت عالی

جنس این آینه فانتزی مدرن و زیبا از پلکسی و چسباندن آن نیز توسط خود شما به کمک چسب پشت قطعات آینه ممکن خواهد بود. این آینه فانتزی بسیار زیبا قیمتی بسیار منصفانه و ارزان هم دارد به همین دلیل خرید آینه دکوراتیو فانتزی مدل گل برگ آسان است و لذبتخش، استفاده از آن نیز در خانه بسیار موثر در زیبایی چیدمان خانه خواهد بود.

آینه دکوراتیو فانتزی در تمامی فضاهای داخلی که به لوکس تر شدن، شیک تر شدن و جذابتر شدن نیاز دارند قابل استفاده است، این فضا می تواند خانه یا آرایشگاه یا هتل و یا هر جای دیگری باشد. فروشگاه اینترنتی آینه دکوراتیو فانتزی دکوری فروشی در حال حاضر صدها مدل از زیباترین مدل های این نوع آینه را در همین سایت فراهم کرده است. شما  می توانید برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی خانه خود با خرید آینه دکوراتیو فانتزی با کمترین مبلغ، بیشترین تاثیر در زیبایی خانه خود داشته باشید. برای شروع می توانید از مدل های همین صفحه آغاز کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.