آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو طلایی چند تکه 33 مدل متنوع قیمت عالی

آینه دکوراتیو طلایی در تمامی طرح و مدل ها موجود است از این بابت که می توان رنگ طلایی آن را در بین آینه دکوراتیو لوزی و آینه دکوراتیو گرد همچنین سایر طرح های آینه دکوراتیو مشاهده نمود اما با تمامی این توصیفات، برخی مدل های آینه دکوری طلایی دارای ویژگی های خاصی نسبت به سایر مدل ها هستند مثلاً مدل سه تکه طلایی همراه با گل طلایی که دارای گل هایی بسیار زیبا به شکل یک دسته گل در یکی از طرفین آینه ها هستند، این مدل آینه در بین آینه طلایی دکوراتیو جزو بهترین و لاکچری ترینها محسوب می شود.

با در نظر گرفتن شرایط بسیار ایدئال طراحی مدل آینه طلایی جدید و مدرن در کنار مشتری پسندی این آینه ها قصد داریم این مطلب سایت فروش آینه دکوراتیو طلایی دکوری فروشی را به معرفی این نوع آینه ها اختصاص دهیم تا شما بتوانید پس از کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، چنانچه قصد خرید آینه دکوری طلایی داشتید دقیقاً همان چیزی را بخرید که باید خریده شود نه خرید یک مدل آینه اشتباه. با ما در ادامه این مطلب دکوری فروشی همراه باشید تا بیشتر در اینباره در خدمت شما عزیزان باشیم.

آینه دکوراتیو طلایی سه تکه

آینه های تکی زیبایی خاصی دارند و این موضوع را مدیون طراحی مناسب و حرفه ای خود هستند اما برخی مدل آینه ها هم وجود دارند که از این آینه ها زیباتر، حرفه ای تر و برای استفاده در خانه لاکچری بسیار مناسبترند؛ مدل آینه دکوراتیو طلایی سه تکه یکی از این لاکچری هاست که هم زیبایی فراوانی دارد و هم بسیار کاربردی ست. این آینه سه تکه طلایی که بیشتر با طراحی مستطیلی ارائه می شود بصورت سه مستطیل ایستاده زیباست که در برخی مدل ها ابعاد بزرگ و در برخی دیگر دارای ابعاد کوچکتری ست.

خرید آینه دکوراتیو طلایی سه تکه در ابعاد متفاوت با قیمت بسیار مناسبی در حال حاضر در همین سایت امکانپذیر است. این آینه به دلیل رنگ طلایی بسیار جذابشان در خلق دکوراسیون مدرن داخلی لاکچری بسیار تاثیرگذار است و فضای خانه و البته چیدمان لاکچری خانه را کاملاً متحول می کند. قیمت آینه دکوری طلایی هم در حال حاضر در حدود چندصد هزار تومان می باشد.

آینه دکوراتیو طلایی گرد

آینه های گرد زیبایی بسیار فراوانی دارند که این موضوع مربوط به شکل دوار و دایره ای آنهاست. این نوع آینه ها را می توان هم در خانه و هم در سایر فضاهای داخلی مثل آرایشگاه، هتل و هر جای دیگری به زیبایی استفاده نمود. حال تصور کنید چنین آینه هایی که ذاتاً بسیار زیبا هستند دارای قابی طلایی یا طرح هایی طلایی در طرفین و حتی وسط آینه باشند، هم زیبایی آنها بیشتر خواهد شد و هم تاثیر آنها بر زیبایی خانه. این آینه های لوکس را می توان بعنوان مثال در خانه هایی که از کاغذ دیواری طرحدار طلایی استفاده می کنند برای هارمونی بیشتر استفاده نمود.

آینه دکوراتیو لوزی 24 مدل زیبا قیمت مناسب

در خانه های لوکس و گرانقیمت این مدل آینه طلایی دکوراتیو گرد را می توان در گوشه هال پذیرایی خانه و البته در داخل اتاق خواب لاکچری خانه و همچنین در سرویس هم به راحتی استفاده کرد. آینه طلایی گرد با توجه به ابعاد حتی در راهروی کوچک و تنگ خانه هم قابلیت استفاده دارد، تمامی این موارد لازم است در زمان خرید آینه دکوراتیو طلایی در گوشه ای از ذهنتان بیدار باشد.

آینه دکوراتیو طلایی به دلیل استفاده از رنگ جذاب و اشرافی همیشه یکی از اولین انتخاب های هر خانه داری ست که در منزلی لوکس و زیبا زندگی می کند این از ویژگی های رنگ طلایی ست. قبل از خرید آینه دکوراتیو طلایی ابتدا تمامی طرح هایی که در این صفحه گنجانده شده را به دقت مشاهده و ویژگی ها و مشخصات هر کدام را مطالعه نمایید سپس با توجه به نیاز، اقدام به خرید نمایید. سایر مدل ها هم در صفحات دیگر موجودند، خرید شما نیز پس از ثبت سفارش و تایید به آدرس شما ارسال می گردد تا از آینه دکوری طلایی خود با لذت فراوان استفاده نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.