آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو سقفی 42 مدل زیبا قیمت عالی

آینه دکوراتیو سقفی در این روزها به یکی از اصلی ترین لوازم دکوری برای زیباتر کردن سقف خانه، سقف تالار، سقف اتاق، لابی هتل و دهها مکان دیگر تبدیل شده است که به شدت هم دارای طرفدار است. این آینه ها بسیار زیبا هستند و به دلیل تنوع در طراحی، سبک بودن و نصب بسیار آسان از فروش خوبی هم برخوردارند. تزیین سقف در کنار تزیین کف و دیوار خانه کار بسیار مهمی ست و دقیقاً به همین علت می خواهیم شما را با مدل های زیبایی از این آینه ها آشنا کنیم.

در این مطلب سایت دکوری فروشی با معرفی چند مدل بسیار جذاب آینه دکوری سقفی در خدمت شما هستیم تا چنانچه قصد خرید آینه دکوراتیو سقفی داشتید بتوانید براحتی مدلی زیبا انتخاب و خریداری نمایید. در ادامه با شما خواهیم بود.

 

آینه دکوراتیو سقفی مدل کهکشان

گاهی برای تزیین خانه لازم است سقف را به شدت دکوراسیون کنیم تا مجموعه ای زیبا در خانه ایجاد شود، در همین راستا می توان از بهترین مدل آینه سقفی استفاده کرد مدل هایی که هم جذاب باشند و هم چشمگیر. مدل کهکشان آینه سقفی یکی از بهترین مدلها برای تزیین سقف است این آینه دارای 74 قطعه ستاره زیباست که همگی به شکلی زیبا کنار هم قرار می گیرند.

جنس این آینه ها از پلکسی گلس و مولتی استایل است که هم زیبا هستند هم بسیار سبک و می توان آنها را به کمک چسبِ خود آینه روی سقف چسباند همچنین اگر سقف کنافکاری شده باشد می توان آنرا حتی روی کناف هم براحتی چسباند. برای خرید آینه دکوراتیو سقفی مدل کهکشان نیازی به هزینه هنگفت نیست بلکه این آینه زیبا دارای قیمتی بسیار مناسب برای خرید است.

آینه دکوراتیو سقفی مدل دایره

طرح و شکل دایره همیشه در تولید آینه دکوراتیو نقش داشته که این موضوع بدلیل قدرت فراوان هارمونی این شکل هندسی با هر طرح و معماری ست. آینه گرد سقفی یکی از بهترین مدل ها برای چسباندن زیر سقف و لذت بردن از زیبایی آن است، براحتی می توان آنرا زیر سقف پذیرایی خانه بالای میز غذاخوری، بالای چیدمان مبل خانه و هر جای دیگری چسباند. اغلب از چندین دایره برای زیباتر شدن این آینه سقفی زیبا استفاده می شود.

آینه دکوری 44 مدل پرفروش و جذاب قیمت مناسب

خرید آینه دکوراتیو سقفی مدل دایره هم می تواند برای فضای داخلی و هم خارجی مانند سقف تراس و بالکن شما نیز انجام شود، پس از نصب هم چنانچه تصمیمتان تغییر کرد می توانید براحتی آنرا از سقف جدا کرده در جای دیگری استفاده نمایید.

آینه دکوراتیو سقفی در دهها مدل در همین سایت برای خرید آنلاین آینه موجود است، در دکوری فروشی می توانید ابتدا به مجموعه کاملی از این آینه های زیبا دست یافته سپس با دیدن تمامی تصاویر و مطالعه مشخصات کامل آنها هر تعدادی که مدنظر است را خریداری نمایید. پس از خرید آنلاین آینه دکوراتیو سقفی توسط شما، آینه زیبای خریداری شده بسرعت توسط کارکنان ما بسته بندی شده به آدرس مورد نظر ارسال می گردد. اگر آماده هستید می توانید مشاهده مدل ها و خرید خود را آغاز کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.