آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو دیواری 32 مدل متنوع شیک قیمت مناسب

آینه دکوراتیو دیواری به آندسته از آینه هایی گفته می شود که نقش زیبایی و دکوراسیونی آنها در خانه بسیار مهمتر از نقش دیدن تصویر و چهره در آن است، در واقع در این مدل آینه ها استفاده کاربردیِ همیشگی از آینه شاید خیلی مدنظر نباشد به همین دلیل می توان آنها را در هر جای خانه با خیالی راحت برای دکوراسیون کردن خانه استفاده کرد. این آینه ها در طرح و مدل های بسیار فراوان فروخته می شوند مدل هایی که از آینه طرح پروانه گرفته تا آینه دکوراتیو لوزی می توان در بین آنها مشاهده نمود. تمامی این آینه ها هم زیبا هستند و هم مناسب برای دکوراسیون حرفه ای داخل خانه مدرن و کلاسیک.

به دلیل شفافیت، زیبایی، انعکاس نور، طرح های مختلف و همچنین قیمت بسیار مناسب آینه دکوراتیو هر فردی با هر میزان بودجه ای براحتی با خرید بهترین مدل آینه دکوراتیو دیواری می تواند تمامی بخش های خانه را به زیبایی دکوراسیون حرفه ای کند. حتماً شما هم یکی از عاشقان این نوع آینه ها هستید به این دلیل که در حال مطالعه این مطلبید! پس با ما و تیم سایت دکوری فروشی همراه باشید تا شما را با برخی از زیباترین و بهترین مدل های آینه دیواری دکوراتیو آشنا نماییم. قطعاً پس از آشنایی با این آینه ها می توانید به مدلی زیبا از آینه برای خرید و استفاده در خانه، آرایشگاه، برخی مراکز زنانه و مردانه دست یابید. برای ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

آینه دکوراتیو دیواری مدل طبیعت

در بین آینه های زیبای دکوری باید برخی را زیباتر و روحنوازتر از بقیه دانست؛ مدل طبیعت آینه دیواری یکی از همین مدل هاست. این دسته آینه ها شامل هر طرحی از طبیعت و جانداران می شود که بتوان آنها را به شکل طرحی زیبا از آینه ها (یک تکه یا چندین تکه) ارائه نمود. آینه دیواری طرح درخت، آینه دیواری طرح پروانه، آینه دکوراتیو طرح انار و دهها طرح زیبای دیگر. برای خرید آینه دیواری دکوراتیو مدل طبیعت می توانید یک دیوار بزرگ و کامل خانه را به نصب و استفاده از آن اختصاص دهید.

بسیار زیبا می شود اگر تقریباً 50 درصد ارتفاع یک دیوار هال پذیرایی را پس از خرید آینه دکوراتیو دیواری مدل پروانه که شامل بیش از 20 پروانه کوچک و بزرگ است تزیین کنید و یا قسمتی از پذیرایی خانه را با مدل آینه دکوری دیواری طرح درخت تزیین نمایید. تمامی این مدل آینه ها شما را به شکلی زیبا و روحنواز به طبیعت متصل می کنند همچنین دکوراسیون خانه مدرن به کمک آینه دکوری دیواری طرح طبیعت بسیار زیباتر و دلچسب تر خواهد بود.

خرید جدیدترین مدل های آینه کنسول شیک اسپرت و کلاسیک

آینه دکوراتیو دیواری کلاسیک

خانه های کلاسیک را می توان به کمک آینه کلاسیک زیباتر و جذابتر کرد در واقع دکوراسیون کلاسیک خانه به کمک همین لوازم دکوری ست که شکلی بهتر و کاملتر به خود می گیرد، در این بین، آینه دیواری کلاسیک یکی از بهترین گزینه ها برای رسیدن به چنین هدفی ست. در زمان خرید آینه دکوراتیو دیواری کلاسیک سعی کنید ابتدا طرح سایر لوازم دکوری خانه و بخصوص آن قسمت از خانه که قرار است آینه در آنجا نصب شود را در نظر گرفته تا بتوانید طرحی دقیقاً مطابق با همان سبک خریداری کنید.

خرید آینه دکوراتیو دیواری کلاسیک با توجه به اینکه طرح های کلاسیک دارای پیچیدگی و ظرافت بیشتری در طراحی و تولید هستند می تواند گاهی (نه همیشه) با قیمت بیشتری نسبت به انواع مدرن انجام شود اما در مجموع در این سایت، قیمت ها بسیار منصفانه همراه با تخفیف حداکثری و مقرون بصرفه در نظر گرفته شده است.

خرید آینه دکوراتیو دیواری در کنار خرید لوازم دکوری متنوع خانه در واقع یکی از اصلی ترین کارها برای تزیین بهتر خانه است. آینه به دلیل زیبایی و شفافیت تاثیر بیشتری بر زیبایی خانه دارد حال گر طرح هایی زیبا هم در آن دمیده شود تاثیر آن بسیار فراوان تر خواهد بود. شما براحتی می توانید برای خرید آنلاین آینه دکوراتیو دیواری مدرن و کلاسیک از مدل های جدید و بروزی که در همین صفحه از سایت دکوری فروشی قرار داده ایم شروع کرده و به تدریج به دیگر طرح ها نیز دست یابید، خرید زیبای شما هم به سرعت با یک بسته بندی امن و استاندارد به آدرستان ارسال می شود، در صورت تمایل می توانید شروع کنید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.