آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو برنزی 27 مدل جذاب و منحصر به فرد قیمت عالی

آینه دکوراتیو برنزی به نوعی آینه گفته می شود که در روند تولید شیشه های آن از شیشه هایی خاص به رنگ برنز استفاده می شود. این شیشه های زیبا که رنگی مابین برنج و مس دارند بسیار زیبا و جذاب هستند تا حدی که در بسیاری خانه ها برای ایجاد دکوراسیون لاکچری خانه از یک آینه سرتاسری بسیار بزرگ روی یک دیوار استفاده می شود. رنگ زیبای برنزی در این نوع آینه ها در فرآیند تولید با افزودن سلنیوم و کبالت به شیشه ایجاد می شود که بسیار زیبا و مشتری پسند است. این رنگ آینه را می توان هم در آینه هایی با ابعاد بزرگ و هم در مدل آینه کوچک و متوسط استفاده نمود.

از آینه دکوراتیو برنزی نه فقط بر روی مدل آینه برنزی دیوارکوب و در مدل آینه برنزی رومیزی بلکه برای آینه کاری زیر سقف هم به مقدار فراوانی استفاده می شود، رنگ بسیار زیبا و براق برنزی، چنین آینه ای را برای استفاده زیر سقف بسیار مناسب کرده است. برای خرید آینه دکوراتیو برنزی در هر شکل و مدلی می توانید تا انتهای این مطلب سایت دکوری فروشی با ما همراه باشید تا هم با مدل های متنوع این آینه ها بیشتر آشنا شوید و هم بهترین راهنمایی ها برای انتخاب بهتر را دریافت نمایید. لطفاً با ما همراه باشید.

آینه دکوراتیو برنزی دیواری

شاید بیشتر افراد عادت داشته باشند از آینه ها با ابعادی بین 50 تا 100 سانتیمتر همراه با قاب زیبا برای آویزان کردن از میخ یا آویزی روی دیوار استفاده کنند و هر موقع نیاز به تغییر مکان و یا جابجا کردن آینه بود براحتی آنرا منتقل کنند اما به شکل دیگری هم می توان از آینه ها استفاده نمود. آینه برنزی در مدل های دیوارکوب نیز موجود است به شکلی که آینه در ظاهر متشکل از تعدادی آینه به شکل مربع یا لوزی ست که در کنار هم چیده شده اند. این آینه ها که در کنار هم مجموعه ای به شکل مربع یا مستطیل خیلی بزرگ را تشکیل می دهند به صورت ثابت روی دیواری که مد نظر شماست نصب می شوند.

خرید آینه دکوراتیو برنزی دیواری با توجه به ابعاد آن با قیمت های متفاوت براحتی در همین سایت مقدور است. این آینه ها را پس از خرید می توانید بر روی یکی از بهترین دیوارهای پذیرایی، روی دیوار بزرگ سالن زیبایی زنانه، روی دیوار سرویس بهداشتی و دهها موقعیت دیگر نصب کرده و استفاده نمایید. حتی اگر تمایل داشته باشید می توانید تکه ای از دیوار آشپزخانه را به کمک آینه برنزی دکوراتیو دیوارکوب تزیین کرده و هر از گاهی در حین کار، خود را در آن زیباتر از قبل ببینید.

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک 25 مدل خاص قیمت ویژه

آینه دکوراتیو برنزی مستطیلی

طرح مستطیل یکی از مهمترین و پرکاربردترین طرح ها برای تولید و عرضه آینه است که این طرح هم در انواع دیواری و هم انواع رومیزی و حتی ایستاده دیده می شود. با توجه به اینکه آینه برنزی از شیشه برنزی تولید می شود پس از نصب یک قاب زیبا روی آن، مجموعه ای بینظیر شکل خواهد گرفت. این آینه دکوری برنزی مستطیلی را می توانید دقیقاً بالای میز آرایش در اتاق خواب و حتی در پذیرایی خانه، روی دیوار انتهاییِ راهرو و یا کنار درب ورودی خانه نصب و استفاده کنید، این آینه برنزی های مستطیلی قیمت مناسبی دارند.

قیمت آینه دکوراتیو بـرنـزی مستطیلی با توجه به ابعاد و جنس و رنگ قاب آن تعیین می شود. خرید آینه دکوراتیو برنزی مستطیلی توسط شما با حداقل هزینه در همین سایت در ابعاد و رنگ های گوناگون براحتی انجام می شود.

آینه دکوراتیو برنزی به دلایل بسیار مهمی مثل رنگ بسیار زیبا و لوکس، طراحی بینظیر مدل های آن، قاب شکیل این آینه ها در مدل های دیواری، آویز، ایستاده و رومیزی، به دلیل قیمت مناسب و دلایل متعدد دیگر در این روزها یکی از اولین انتخاب های مشتریهاست. شما هم اگر با توجه به زیبایی آینه برنزی و تاثیر زیاد آن در زیبایی دکوراسیون خانه تمایل به خرید این مدل آینه جدید و لوکس دارید می توانید از بهترین مدلهایی که ما در همین سایت در مجموعه ای کامل کنار هم گردآوری کرده ایم استفاده نمایید؛ ابعاد متنوع، طرح و مدل گوناگون و قیمت ها باورنکردنی است. اگر آماده اید می توانید انتخاب و خرید آنلاین آینه برنزی از سایت دکوری فروشی را آغاز نمایید.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.