گلدان

آویز گلدان خرید 32 مدل مکرومه و کنف + چوبی و پلاستیکی

آویز گلدان وسیله ای بسیار زیبا هم برای استفاده بهتر از گلدان ها و هم در جهت زیباتر کردن دکوراسیون خانه است. این آویزها بهانه ای برای استفاده از فضای بالایی خانه و تزیین این بخش از خانه هم خواهند شد. با توجه به اینکه چنین وسیله مناسبی قابلیت استفاده در هر خانه ای با هر ابعادی دارد جزو یکی از پرمشتری ترینها در فروشگاه های اینترنتی محسوب می شوند. مزیت هایی مانند دوری از کف خانه، دور از دسترس اطفال بودن، دکوراسیون بهتر خانه، جلب نگاه ها به سمت بالا و سقف به همراه دهها دلیل دیگر سبب مشتری پسندی آنها شده است.
هدف از خرید آویز گلدان و استفاده از آن در خانه هر چه که باشد نهایتاً این زیبایی ست که به صاحب خانه و اعضای آن هدیه می شود. از نظر رنگ و ابعاد، چنین آویزهایی هیچگونه محدودیتی ندارند و بسیاری از آنها را می توان از نظر ارتفاع تنظیم هم کرد. همچنین اگر مکان نصب و آویزان کردن این آویزها به درستی انتخاب شود دقیقاً همان تاثیر زیبایی دکوراسیون خانه که قرار بوده با هزینه ای سنگین انجام شود بدست می آید. اگر موافق هستید در ادامه این مطلب به همین موضوع بسیار مهم و دوست داشتنی بپردازیم.

آویز گلدان 4 تکه

همیشه آندسته از لوازم دکوری که بصورت یک مجموعه کنار هم عرضه می شوند قدرت بیشتری در جهت زیباتر کردن دکوراسیون خانه دارند. اینگونه آویزها هم در خانه مدرن و هم در خانه کلاسیک استفاده می شوند زیرا تنوع طرح ها بشدت زیاد است. عموماً آویز جدید گلدان بصورت دست بافت عرضه می شود زیرا نیازمند بافت در جهاتی خاص و تدارک دیدن قسمتی برای گنجاندن گلدان است به همین دلیل هم بسیار زیبا هستند و هم بشدت با ارزش.
با خرید آویز گلدان 4 تکه می توان دکوراسیون داخلی خانه را به زیبایی دکوراسیون نمود هیچ فرقی هم نمی کند که خانه بزرگ باشد یا کوچک، آپارتمانی باشد یا ویلایی. بهترین مکان نصب این آویز زیبای جدید کنج دیوار هال پذیرایی یا اتاق نشیمن است زیرا هر چهار تکه به زیبایی می توانند کنج دیوار را پوشانده و تصویری زیبا خلق نمایند، همچنین می توان در یکی از طرفین پنجره بزرگ خانه که دارای پرده ای زیباست از این آویز 4 تکه گلدان استفاده نمود.

آویز گلدان دیواری

در دنیای بزرگ آویزهای گلدان مدل هایی هم وجود دارند که می توان بر روی آنها حساب ویژه ای باز کرد مدل هایی که در عین جمع و جور بودن قدرت فراوانی در زیباتر کردن دکوراسیون مدرن خانه یا دکوراسیون کلاسیک خانه دارند؛ آویز گلدان دیـواری یکی از همین مدل هاست که هم قابل سیتفاده در خانه مدرن است و هم قابلیت استفاده در خانه کلاسیک را دارد. این آویز زیبا که دست بافت است نه از سقف بلکه از دیوار آویزان می شود همراه با مخزنی زیبا برای گنجاندن یک گلدان درون آن.
ابعاد این نوع آویزها متفاوت است و از 60 سانتیمتر تا ابعاد بزرگتر را شامل می شود، جنس این آویز زیبا هم معمولاً از پنبه است. می توان فقط با کوبیدن یک میخ محکم روی دیوار این آویز جدید گلدان را از آن اویزان کرده و با قرار دادن گلدانی همراه با گل طبیعی یا مصنوعی از زیبایی آن در خانه استفاده کرد. این آویزها معمولاً دارای دستگیره هستند، می توان آنها را در هر جایی از خانه آویزان کرد. خرید آویز گلدان دیواری از طریق همین سایت (دکوری فروشی) امکان پذیر است.
آویز گلدان جدید و زیبا نه فقط برای زیباتر کردن خانه و کاربرد تزیینی بلکه برای برداشتن گلدان ها از کف خانه و قرار دادن آنها در ارتفاع برای مقاصد گوناگون هم بسیار مناسب است. این آویزها با توجه به جنس بسیار مقاومی که دارند سال های سال به راحتی کار کرده و زیبایی بخش فضای خانه خواهند بود. برای خرید آویز گلدان جدید می توانید از مدل های بسیار زیبایی که در همین سایت گنجانده ایم استفاده کنید، فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی با مجموعه ای از بزرگترین و زیباترین آویزهای گلدان شرایط را برای انتخاب و خرید شما راحتتر کرده است، مدل هایی که می توان آنها را در تمامی خانه ها با ابعاد و معماری مختلف استفاده نمود. اگر تصمیم خود برای خرید یک یا تعداد بیشتر از این آویزها را گرفته اید می توانید از هم اکنون گشت و گذار و خرید راحت خود را آغاز کنید، پس از خرید هم کالا بسرعت در آدرس شما تقدیم خواهد شد.

گلدان بتنی و سیمانی خرید 61 مدل سبک مازو و دیاکو شیک
مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.