آباژور

آباژور پذیرایی 28 مدل بسیار شیک قیمت عالی

آباژور پذیرایی در بسیاری منازل جزو اولین چیزهایی ست که در جهت دکوراسیون کردن خانه خریده می شود. در چنین شرایطی اهمیت زیبایی و ظاهر این آباژورها در کنار کیفیت ساخت آنها بسیار مهم خواهد بود. همین موارد سبب شده طراحان و تولیدکنندگان آباژور پذیرایـی اقدام به عرضه بهترین مدل های این نوع آباژور کنند. فروشگاه های مختلف هم مملو از بهترین و زیباترین آباژورها از نوع پذیرایی ست، در چنین شرایطی بهترین موقعیت برای خرید آباژور و استفاده از آن دز خانه فراهم خواهد شد.

اتاق پذیرایی، سالن پذیرایی، هال پذیرایی یا هر مکانی که مختص پذیرایی ست را باید به کمک لوازم دکوری مختلف تزیین کرد که آباژور پذیرایی هم یکی از آنهاست. چنانچه تصمیم به خرید آباژور دارید بایستی در مورد برخی از مسائل و موضوعات مرتبط اِشراف کافی داشته تا بتوانید پس از انتخاب آباژور بهترین خرید را انجام دهید. در ادامه این مطلب سایت دکوری فروشی موارد مهمی را در این زمینه ارائه خواهیم کرد لطفاً تا انتها همراهمان باشید.

 

آباژور پذیرایی ایستاده

برای دکوراسیون کردن خانه باید از لوازم دکوری مطابق با ابعاد همان بخش از خانه استفاده کرد تا فضا دچار به هم ریختگی نشود. چنانچه قرار به دکوراسیون پذیرایی خانه باشد می توان از لوازم دکوری مختلفی مانند شلف ایستاده، گلدان بزرگ، مجسمه بزرگ، تابلو و قاب عکس و البته آباژور پذیـرایی ایستاده استفاده کرد تا مجموعه این لوازم سبب افزایش جذابیت پذیرایی خانه شود.

این آباژورها دارای ارتفاعی مناسب، شید آباژور در رنگ های گوناگون همچنین پایه هایی در صدها رنگ و طرح هستند. زمان خرید آباژور پذیرایی ایستاده باید به تم خانه توجه کرد و با توجه به سلیقه نسبت به انتخاب آن اقدام نمود. به عنوان مثال برخی تمایل به استفاده از تم سفید در کل خانه دارند یعنی دیوارها سفید، مبل ها سفید، پرده ها سفید و… . در چنین شرایطی باید از یک یا چند آباژور ایستاده پذیرایی سفید استفاده کرد که البته می توان از رنگ هایی متضاد هم استفاده کرد تا در چنین فضایی، آباژور ایستاده تیره رنگ بیشتر از هر چیزی دیگر در خانه دیده شود.

آباژور پذیرایی چوبی

چوب به دلیل جذابیت در رنگ و جنس، یکی از مهمترین متریال ها در تولید انواع آباژور است به همین دلیل انواع بسیار فراوانی از آباژورهای پذیرایی از جنس چوب تولید و روانه بازار می شوند. این آباژورها تنوع بسیار زیادی دارند و در بین آنها می توان از آباژور تمام چوب پذیرایی و آباژورهایی که فقط یک قسمت از آنها (پایه یا کلاهک) از چوب باشند مشاهده نمود. معمولاً در آباژور چوبی پذیرایی از جلادهنده ها استفاده می شود تا رنگ طبیعی چوب حفظ شود.

برای خرید آباژور پذیرایی چوبی می توانید از بهترین مدل ها که غالباً مدل های رومیزی هستند استفاده کنید مدل هایی که پایه هایی خراطی شده همراه با کلاهکی از جنس پارچه یا کاغذ نسوز دارند. این مدل ها البته تنوع رنگ بسیار فراوانی دارند که بیشتر، تنوع رنگی در کلاهک ها خواهد بود. زیبایی این نوع آباژور چوبی پذیرایی بسیار زیاد و تاثیر آن بر زیبایی خانه مدرن یا زیبایی خانه کلاسیک بسیار زیادتر خواهد بود.

آباژور اتاق کودک 34 مدل فانتزی قیمت فوق العاده

آباژور پذیرایی شیشه ای

بسیاری از خانه های امروزی دارای ابعادی متوسط و کوچک هستند و در چنین شرایطی قاعدتاً هال پذیرایی خانه هم بایستی کوچک یا متوسط باشد. با توجه به این شرایط می توان از آن دسته لوازم دکوری استفاده کرد که هم زیبایی و کارایی داشته باشند و هم در کنار این موارد، موجب بزرگتر نشان دادن پذیرایی شوند؛ لوازم دکوری شیشه ای یکی از بهترین ابزارها برای بزرگتر نشان دادن خانه هستند زیرا سبب عبور نور از خود می شوند.

این آباژورهای شیشه ای که برخی از آنها کاملاً از شیشه تولید می شوند (یعنی پایه از شیشه و کلاهک هم از شیشه) و برخی دیگر دارای پایه فلزی و کلاهک شیشه ای هستند را به راحتی می توان از طریق فروشگاه اینترنتی آباژور پذیرایی شیشه ای خریداری کرد. قیمت آباژور شیشه ای پذیرایی هم با توجه به لاکچری و باکلاس بودن متغیر خواهد بود. این مدل آباژور پذیرایـی یکی از موثرترین مدل آباژورها برای ایجاد تغییرات عمده در دکوراسیون خانه مدرن است.

آباژور پذیرایی دارای مدل های فراوانی در انواع ایستاده و رومیزی و البته دیواری ست. این آباژورها برای قرار گرفتن در پذیرایی خانه معمولاً در انواع ایستاده استفاده می شوند زیرا هم فضای بیشتری برای استفاده از آن در دسترس است و هم کاربرد آباژور ایستاده پذیرایی در چنین فضایی تاثیر فراوان تری بر دکوراسیون و چیدمان مناسب خانه خواهد داشت. در صورتی که قصد خرید آباژور پذیرایـی در هر طرح و مدلی دارید بهترین و مناسب ترین راه استفاده از فروشگاه اینترنتی آباژور پذیرایی دکوری فروشی ست زیرا در این فروشگاه صدها مدل درجه یک و بی نظیر از آباژورهای پذیرایی آماده ارائه به شماست مدل هایی که برای هر سالن پذیرایی با ابعاد مختلف و طراحی متنوع مناسب هستند. چنانچه تصمیم خود را برای خرید آباژور گرفته اید هم اکنون می توانید گشت و گذار دلچسب خود را در دنیای بزرگ آباژورهای پذیرایی دکروی فروشی اغاز کنید، قطعاً مدل مورد علاقه خود را پس از مدت زمانی کوتاه با بهترین شرایط بدست خواهید آورد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.