آباژور

آباژور پایه بلند 30 مدل بسیار لاکچری و زیبا قیمت عالی

آباژور پایه بلند به آباژورهای ایستاده ای که توسط پایه (یک یا چند پایه) بر روی زمین قرار می گیرند گفته می شود که هم ارتفاع بسیار بیشتری نسبت به آباژور رومیزی دارند و هم مدل های بسیار فراوان تری. چنین آباژورهایی برای مکانهایی مانند هال پذیرایی، اتاق نشیمن، سالن پذیرایی و البته اتاق خواب ها مناسب هستند که می توان آنها را در موقعیت ها و چیدمان های گوناگون استفاده کرد.

برای اینکه بتوان در بهترین شکل ممکن از این آباژورهای خاص و زیبا استفاده کرد بهتر است ابتدا آنها را بیشتر شناخته و با خصوصیات و موارد استفادۀ بهتر آنها آشنا شویم، در این مطلب سایت دکوری فروشی در مورد همین موضوعات و سایر موارد وابسته آباژور پایه بلند در کنار شما خواهیم بود لطفاً تا انتها همراهمان باشید.

آباژور پایه بلند کنار سالنی

سالن پذیرایی در خانه ها ابعاد متفاوتی دارند اما معمولاً ابعاد آنها در حد و اندازه ای هست که بتوان از یک آباژور بلند و زیبا استفاده کرد. با توجه به ظاهر زیبا و ارتفاع مناسب چنین آباژورهایی معمولاً مکانی مناسب و امن (از جهت برخورد افراد) انتخاب می شود که کنار سالن پذیرایی و کنج دیوار یکی از ایدئال ترین مکان هاست. با توجه به اینکه ارتفاع انواع مختلف این آباژورها بیش از 150 سانتیمتر و متغیر است در نتیجه پس از قرار گرفتن کنار سالن ارتفاع آنها از مبلمان خانه بیشتر خواهد بود.

چنانچه دارای مبلمان مدرن هستید بهتر است با خرید آباژور پایه بلند مدرن و قرار دادن آن کنار مبل ها، دکوراسیون مدرن خانه را متحول کنید؛ ترکیب مبل و آباژور یکی از بهترین دکوراسیون ها در خانه است. البته اگر دیوار خانه خود را با رنگ هایی تیره مانند سبز، آبی یا سرمه ای پوشانده اید استفاده از چنین آباژورهای پایه بلندی همراه با مبل مدرن سفید می تواند ترکیبی بسیار رویایی در دکوراسیون مدرن خانه شما باشد.

قیمت آباژور پایه بلند

در دنیای امروزِ ما تنوع آباژورها آنچنان زیاد است که هیچ خریداری دست خالی از بازار آباژورها بر نمی گردد، در واقع طراحان و تولیدکنندگان آباژور کاری کرده اند که هر فردی بتواند برای موارد متنوع استفاده خود چه در خانه و چه در سایر مکان های اقامتی دهها مدل را مد نظر داشته و یک یا چند عدد را خریداری کند. در چنین شرایطی قیمت آباژورها تاثیر بسیار زیادی در انتخاب و خرید آنها خواهد داشت.

با توجه به مدل های بسیار فراوان آباژورها می توان برای خرید آباژور پایه بلند از قیمت هایی در حدود 300 هزار تومان و حتی گاهی کمتر (البته بسیار معدود) شروع کرد و در برخی مدل های خارجی مبالغی بیش از 1 یا 2 میلیون تومان هم موجود است. هر چه کیفیت قطعات آباژور بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. در مدل هایی که از پایه چوب معمولی و شید کاغذی معمولی استفاده می کنند قیمت ها بین 350 تا 600 هزار تومان متغیر است (بسته به برند و مارک تولیدکننده) اما در سایر متریال ها مانند بدنه (پایه) استیل یا فلزات دیگر می توان قیمت های بالاتری را مشاهده نمود.

آباژور پایه بلند اتاق نشیمن

اتاق نشمین باید یکی از زیباترین و دلچسب ترین بخش های خانه باشد آن هم به دلایلی مانند دورهمی های دوستانه و خانوادگی، ثبت لحظات زیبای دوستانه، مطالعه، نوشیدن چای و قهوه و مواردی از این قبیل. با در کنار هم قرار دادن این موارد می توان اینگونه نتیجه گرفت که ایجاد دکوراسیون زیبای اتاق نشیمن مهمترین کاری ست که باید انجام داد. در همین راستا می توان از لوازم دکوری مختلفی از جمله کاناپه راحتی، مبل راحتی یکنفره، صندلی راحتی، چراغ آویز و البته آباژور پایـه بلنـد استفاده کرد.

آباژور پذیرایی 28 مدل بسیار شیک قیمت عالی

برای استفاده از زیبایی این مکان خانه و تمامی لوازم دکوری آن لازم است ابتدا با انتخاب بهترین مدل آباژور و خرید آباژور پایه بلند اتاق نشیمن قدمی بزرگ برداریم سپس در بهترین قسمت اتاق آن را استفاده کنیم. بهترین مکان برای قرار دادن این آباژور زیبا و ایستاده جایی ست که بیشترین دید همچنین بالاترین نورافشانی به کل اتاق را داشته باشد. با این چیدمان مناسب اتاق نشمین می توان بهترین استفاده را از آباژور جدید پایه بلند داشت.

آباژور پایه بلند اتاق خواب

در اتاق خواب معمولاً از آباژور رومیزی که ارتفاع کمتری دارد استفاده می شود و آن هم به دلایل مختلفی ست از جمله اینکه میز پاتختی در اتاق موجود بوده و می توان آنرا روی میز گذاشت، همچنین ابعاد اتاق در حدی ست که معمولاً در کمتر مواردی می توان استفاده از آباژور ایستاده پایه بلند را مشاهده کرد.

اگر اتاق خواب بزرگ و وسیع بود می توان با خرید آباژور پایه بلند مدرن و یا خرید آباژور پایه بلند کلاسیک از آن استفاده کرد، تعداد آباژور هم بستگی به خودتان دارد که آیا فقط از یک آباژور یا دو عدد استفاده کنید. معمولاً ترکیب دو آباژورِ هم شکل برای قرار گرفتن به صورت قرینه و یا در دو طرف یک دیوار اتاق (کنج ها) و یا دو طرف پنجره و دهها نوع چینش دیگر می تواند موارد استفاده متعدد آباژورهای بلند در اتاق خواب باشد.

آباژور پایه بلند و استفاده از آن در تمامی مواردی که در این مقاله ذکر شد بسیار لذتبخش و زیبا خواهد بود که این به زیبایی ذاتی اینگونه آباژورها باز می گردد؛ ارتفاع بسیار مناسب و استاندارد، نور بسیار مناسب، کیفیت بدنه و پایه بادوام، زیبایی و کیفیت شید آباژور، مقاومت لامپ و اجزاء برقی آن و دهها مورد دیگر که همگی از مزیت های این نوع آباژورها هستند. در فروشگاه اینترنتی آباژور پایه بلند دکوری فروشی می توانید به مدل هایی بسیار باکیفیت و حتی کمیاب از این نوع آباژورها به سادگی دست یابید که نه تنها بسیار زیبا هستند بلکه از نظر قیمت هم به شدت مناسبتر از سایر فروشگاه ها خواهند بود. چنانچه برای خرید آباژور آماده اید می توانید از بهترین مدل های موجود در این فروشگاه استفاده کرده و پس از خرید درب منزل دریافت کنید؛ این بهترین و راحتترین شیوه خرید آباژور پایـه بلنـد با کیفیت در حال حاضر است.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.