آباژور

آباژور مدرن 33 مدل بسیار شیک قیمت مناسب

آباژور مدرن به مدل هایی زیبا و جذاب از آباژورها گفته می شود که دارای طرح و نشانه هایی جدید، بروز و مطابق با قوانین امروزی هستند. این آباژورهای زیبا نه فقط در یک یا چند طرح و مدل بلکه در صدها و هزاران مدل، طراحی و تولید می شوند. اندازه و ابعاد این منابع نورانی متغیر است و از ابعاد حدوداً 40 سانتیمتری (در مدل های رومیزی) تا ابعاد حدوداً بیش از 170 سانتیمتر (در مدل های ایستاده) وجود دارد. در دنیای آباژورها، مدلهای مدرن از زیباترین و جذابترین ها هستند.برخی از زیباترین مدل های آباژور مدرن برای استفاده بر روی میز و برخی دیگر برای ایستاده ماندن روی زمین طراحی شده اند که همگی بسیار زیبا هستند. خرید آباژور مدرن نیز با کمی دقت و توجه می تواند مناسب و مقرون بصرفه باشد. با توجه به زیبایی بسیار زیاد و تنوع فراوان این نوع آباژورها تصمیم گرفتیم در این مقاله دکوری فروشی موضوعات بیشتری را در مورد آنها مطرح کنیم، لطفاً با ما همراه باشید

 

انواع آباژور مدرن

آباژورها با توجه به مدرن یا کلاسیک بودن به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در دنیا مدرن ها می توان آنها را به دو نوع بسیار مهم تقسیم کرد:

آبـاژور مدرن رومیزی

آبـاژور مدرن ایستاده

در انواع رومیزی همانطور که از نامشان پیداست می توان براحتی پس از خرید آباژور آنرا بر روی میز قرار داده و با زدن دوشاخه به پریز از زیبایی و نور مناسبش استفاده کرد. آباژورهای مدرن رومیزی تنوع رنگ و مدل بی انتهایی دارند و واقعاً نمی توان تعداد آنها را برشمرد.

همچنین خرید آباژور مدرن چه از نوع رومیزی و چه از نوع کلاسیک یکی از بهترین اقدامات برای زیباتر کردن دکوراسیون مدرن خانه است. خانه های جدید این روزها از اِلمان های متفاوتی برای بهتر کردن دکوراسیون داخلی استفاده می کنند که یکی از آنها همین آباژورهای مدرن رومیزی و ایستاده هستند.

آباژور مدرن ایستاده نیز همانگونه که از نامش پیداست دارای پایه هایی برای ایستادن بر روی زمین است. این آباژورها گاهی دارای سه پایه، گاهی دارای دو پایه و در برخی مدل ها فقط دارای یک پایه هستند. خرید آباژور مدرن ایستاده با قیمت مناسب یکی از بهترین اقدامات در زیباتر کردن فضای خانه (چه خانه های کوچک و چه خانه های بزرگ) است بخصوص خانه هایی که دارای وسعت بیشتری هستند.

چیدمان مدرن توسط آباژور مدرن

یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری افراد در این روزها این است که وقتی مبالغ زیادی را صرف خرید لوازم مختلف منزل می کنند چگونه باید آنها را چیدمان کرد که هم از نظر ظاهری زیبا دیده شوند و هم هزینه هایی که شده هدر نرود، این موضوع در مورد خرید آباژور و استفاده از آن در خانه بسیار مورد توجه است.

یکی از راحتترین راه ها برای استفاده از آباژورهای مدرن در خانه این است که کوچکترین میزی که در دسترس است را انتخاب و آباژور را روی آن قرار دهید اما آیا به این شکل می توان سبب زیبایی خانه شد؟ بد نیست پس از خرید آباژور مدرن برای بهتر شدن چیدمان خانه مدرن به چند نکته مهم توجه کنید:

ابتدا حتماً میز را بین دو مبل، نه در جلو بلکه در فاصله میانی مبل ها کمی به سمت عقب قرار داده سپس آباژور را روی آن قرار دهید.

حتماً میز را جایی قرار دهید که در اطرافش هیچ لامپ و چراغی وجود نداشته تا بتوان پس از روشن کردن آباژور از زیبایی آن بیشتر لذت برد.

آباژور رومیزی 34 مدل بسیار شیک و همه پسند قیمت عالی

چقدر زیباتر می شود اگر در زمان خرید آباژور مدرن رومیزی حتماً نسبت به رنگ کلاهک (شید) آن توجه زیادی داشته باشید. می توانید کلاهک را دقیقاً همرنگ مبلمان یا ضد آن انتخاب کنید، این موضوع سلیقه ای ست.

سیم و کلید آباژور را طوری رد کنید تا دید نداشته باشد.

با رعایت این موارد مهم می توان بهتر و بیشتر از زیبایی آباژورهای مدرن در خانه لذت برد.

آباژور مدرن ایستاده کنار شومینه

خانه های مدرن امروزی همه زیبا هستند اما در بین این خانه ها گاهی برخی خانه ها زیباترند، طراحی داخلی و همچنین معماری داخلی آنها به گونه ای ست که می توان با مقداری چیدمان بهتر خانه نسبت به لاکچری کردن دکوراسیون داخلی قدم های موثرتری برداشت. یکی از مهمترین ابزارها و لوازم در این زمینه آباژور مدرن ایستاده است، حال تصور کنید در این خانه شومینه ای هم وجود داشته باشد، بهترین زمینه ایجاد خواهد شد.

برای دکوراسیون کردن چنین خانه ای می توان ابتدا یک قالی یا قالیچه مدرن نرم و زیبا را جلوی شومینه پهن کرد تا مقداری از این راه را رفته باشیم، سپس یک یا دو مبل یکنفره مدرن جلوی شومینه قرار می دهیم یا می توان بنا به سلیقه بجای این مبل ها از یک صندلی راحتی چوبی استفاده کرد. پس از قرار دادن تمامی این وسایل، نوبت به کامل کنندۀ اصلی یعنی آباژور خواهد رسید. بایستی آباژور مدرن ایستاده را در یکی از طرفین شومینه قرار داد به شکلی که زیاد به آن نزدیک یا از آن دور نباشد.

حال باید این قاب زیبا که متشکل از آباژور مدرن ایستاده و مبل راحتی یا صندل راحتی ست همراه با قالی و قالیچه و سایر اِلمان های زیبایی را یکجا با هم دید و از چنین چیدمان زیبایی لذت برد؛ خرید آباژور مدرن ایستاده برای چنین دکوراسیون مدرن لاکچری و یا چیدمان مدرن لاکچری یکی از بهترین کارهایی ست که می توان انجام داد.

 چند نکته بسیار مهم در خرید آباژور مدرن (رومیزی یا ایستاده) و استفاده از آن در خانه نباید فراموش شود:

ابعاد آباژور مناسب و در هماهنگی با لوازم منزل باشد

جایی را برای قرار دادن آباژور انتخاب کنید که پر از لامپ و منابع نوری مختلف نباشد

چه بهتر که از انواع باکیفیت استفاده کنید که البته مقداری گرانتر هستند اما ماندگاری و مقاومت بیشتری دارند

بهترین رنگی که با تم خانه و لوازم منزل شما همخوانی دارد را انتخاب کنید

نکته آخر اینکه خرید آباژور مدرن چه از نوع رومیزی باشد چه ایستاده، خریدی از نوع زیبایی ست. سعی کنید هر طرح و مدلی که انتخاب کرده اید به زیبایی استفاده کرده و از آن نهایت لذت را ببرید، این یعنی خریدی مناسب و استفاده ای لذتبخش.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.