آباژور

آباژور رومیزی 34 مدل بسیار شیک و همه پسند قیمت عالی

آباژور رومیزی وسیله ای زیبا، اِلمانی مهم و یکی از اساسی ترین لوازم منزل در این روزهای ماست. نور مناسب، زیبایی خیره کننده و همچنین تاثیرگذاری فراوان در زیبایی دکوراسیون خانه از ویژگی های این نوع آباژورهاست، تمامی این موارد دلیلی مهم برای استفاده از آن در خانه است. هم در هال-پذیرایی هم در اتاق خواب و هم در اتاق نشیمن می توان از این آباژورهای زیبا استفاده کرد چون تنوع و فراوانی آنها آنچنان زیاد است که اگر مدلی با سلیقه یا معماری خانه جور در نیامد می توان از صدها مدل دیگر استفاده کرد.

حرید آباژور رومیزی اولین قدم در مسیر زیباتر کردن خانه است حال این خانه می تواند مدرن باشد یا کلاسیک. ابعاد خانه هم هیچ تاثیری در نقش مهم آباژورهای مدرن نخواهد داشت بلکه می توان با افزایش یا کاهش تعداد، همچنان از زیبایی آنها در خانه استفاده کرد. اگر شما هم از عاشقان آباژورهای رومیزی هستید توصیه می کنیم تا پایان این مطلب سایت دکوری فروشی همراهمان باشید تا بهترین مطالب و موضوعات مرتبط را با شما در میان بگذاریم.

 

انواع آباژور رومیزی

آباژورهای رومیزی دارای ویژگی های خاصی هستند از جمله ارتفاع بسیار مناسب که معمولاً بین 30 تا50 سانتیمتر یا گاهی کمی بیشتر از این مقدار است، رنگ پایه یا بدنه آباژور، طرح و رنگ شید (کلاهک) آباژور و همچنین جنس پایه آن. در کنار تمامی این ویژگیها رنگ و مدل لامپ آباژور هم یکی دیگر از ویژگی های مهم آنهاست. حال تصور کنید با این همه ویژگی، چه تعداد از این آباژورها را می توان در مدل ها و طرح های فراوان تولید کرد.

با تمامی این توضیحات می توان انواع آباژور رومیزی را اینگونه نام برد:

آباژور رومیزی مدرن

آباژور رومیزی کلاسیک

هر کدام از این آباژورها شامل طرح هایی متنوع و زیبا هستند که می توان آنها را هم برای چیدمان حرفه ای خانه و هم برای دکوراسیون حرفه ای خانه استفاده کرد. خرید آباژور رومیزی مدرن و یا خرید آباژور رومیزی کلاسیک هم می تواند در قیمت های مختلفی با توجه به انتخاب و سلیقه مشتری انجام شود تا اولین گام برای استفاده از آنها در خانه برداشته شود.

آباژور رومیزی مدرن

مدرن ها در هر چیزی ظاهری امروزی تر، دارای هارمونی بیشتر با سایر لوازم مدرن و همچنین دارای طرح های مفهومی تری هستند، چنین طراحی مدرنی در آباژورها هم دیده می شود. در خانه های مدرن با توجه به نوع و سبک معماری می توان از مدل های مختلف آباژور مدرن رومیزی استفاده کرد زیرا هم زیباست و هم موثر در مدرن تر کردن خانه.

اگر کار خرید آباژور رومیزی مدرن را انجام داده اید تا اینجای کار تقریباً نصف راه را پیموده اید حال باید بخوبی از آن استفاده کنید. برای استفاده از این آباژورها می توانید یک تیر و چند نشان کنید. بعنوان مثال اگر تابلویی زیبا روی دیوار نصب کرده اید، اگر تابلو فرش با ارزشی روی دیوار نصب کرده اید و همچنین چنانچه کنج هال-پذیرایی شما مقداری کم نور است می توانید براحتی با گذاشتن یک میز مناسب کنج همان دیوار و قرار دادن آباژور مدرن رومیزی روی آن، هم نور مناسب را به خانه برگردانید و هم سبب زیباتر دیده شدن تابلو و سایر لوازم دکوری خانه شوید.

آباژور پذیرایی 28 مدل بسیار شیک قیمت عالی

آباژور رومیزی کلاسیک

آباژورهای کلاسیک به دلایل متعدد از جمله دارا بودن طرح هایی هنری و وابسته به سنت و هنر می توانند به زیبایی در خانه هایی کلاسیک استفاده شوند. براحتی می توان مدلی زیبا با ارتفاع 50 سانتیمتر را در دل خانه کلاسیک استفاده کرد. چنانچه دکوراسیون داخلی خانه کلاسیک به شکلی ست که مبلمان کلاسیک به رنگ کرم یا استخوانی، دیوارها به رنگ سفید و سایر لوازم منزل نیز در همین طیف رنگی ست براحتی با خرید آباژور رومیزی کلاسیک سفید می توان این دکوراسیون کلاسیک را کامل کرد.

قیمت آباژور رومیزی کلاسیک نیز بسیار متنوع است یعنی می توان با هر بودجه ای یک مدل از آن را خرید. حتی می توان فضای آشپزخانه را به کمک نور مناسب این آباژورها زیباتر کرد که اینکار را می توانید با قرار دادن آباژور رومیزی کنار آشپزخانه برای ورود راحتتر نور به داخل انجام دهید.

آباژور رومیزی در اتاق خواب

اتاق خواب مهمترین مکان برای استراحت و تجدید قوا در خانه است به همین دلیل باید برای دکوراسیون بهتر آن دقت فراوانی کرد؛ تختخواب مناسب و زیبا، چراغ های مناسب، پرده برای کنترل نور ورودی و… . در کنار تمامی این لوازم استفاده از بهترین آبـاژور رومیزی یکی از مهم ترین اقدامات است. اگر عادت به مطالعه در زمان استراحت دارید خرید آباژور رومیزی یکی از مهمترین کارهایی ست که در ابتدا باید انجام دهید.

پس از خرید آباژور لازم است آن را بر روی میز پاتختی قرار داده و از آن استفاده کنید. می توان استفاده از این چراغ زیبا را به چند شکل انجام داد؛ یا آنرا دقیقاً نزدیک تختخواب و تقریباً چسبیده به آن استفاده کرد که رایج ترین شیوه است، یا اگر نور آباژور کمی آزاردهنده است می توان میز را به سمت پنجره تغییر مکان داد و آباژور را روی آن گذاشت. همچنین می توان از آباژور رومیزی اتاق خواب کنار میز تحریر یا میز کار هم استفاده کرد تا بهترین حالت هم در جهت استفاده از آن و هم زیباتر کردن اتاق خواب شکل گرفته باشد.

آباژور رومیزی مدرن یا آبـاژور رومیزی کلاسیک هر دو ابزاری بسیار مناسب در جهت زیباتر کردن خانه هستند. حتی اگر خانه شما نشانه هایی مشخص از مدرن یا کلاسیک بودن را ندارد هم باز می توانید براحتی در هر نقطه ای از خانه که دلتان خواست با کمی دقت از این آباژورها استفاده کنید. سایت دکوری فروشی بعنوان فروشگاه اینترنتی آباژور رومیزی اقدام به ارائه و فروش انواع آباژور در مدلهایی بسیار متنوع کرده که می توانید با گشت و گذاری لذتبخش در آن، هر طرحی و مدلی که مورد علاقه و نیازتان بود را انتخاب کرده درب منزل دریافت کنید؛ این خریدی لذتبخش و استفاده ای لذتبخش تر خواهد بود، می توانید شروع کنید!

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.