آباژور

آباژور ایستاده 42 مدل بسیار شیک و مدرن قیمت خوب

آباژور ایستاده مدرن در واقع همان منبع نوری-زیبایی در خانه مدرن است که در شکل و شمایل بسیار متنوعی طراحی و تولید شده و می شود. در دنیای مدرنِ این روزها که همه چیز، از پیچ ها تا هواپیماها و قطارها به سمت مدرن شدن حرکت کرده اند می توان انتظار داشت که دنیای آباژورها هم به سمت مدرنیته حرکت کند؛ آباژور مدرن ایستاده از جذابترین سوژه های این روزهای ماست.

در این مقاله سایت دکوری فروشی تصمیم گرفتیم در مورد همین سوژه داغ یعنی آباژور ایستاده از نوع مدرن و موضوعات مرتبط اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم، اینکه از چه مدل هایی تشکیل شده، نوع طراحی داخلی خانه توسط آن چگونه است، چیدمان خانه مدرن و همچنین بهترین دکوراسیون مدرن توسط آباژور مدرن ایستاده همگی موضوعاتی هستند که قرار است در این مقاله داغ دکوری فروشی به آنها بپردازیم، لطفاً تا انتها همراهمان باشید.

 

 

انواع آباژور ایستاده مدرن

در دنیایی که طراحی و معماری خانه مدرن نه یک فرم بلکه از مدل هایی بسیار متنوع پیروی می کند، در دنیایی که طرح و مدل مبلمان مدرن از صدها بلکه هزاران گذشته است، در دنیایی که طرح کفپوش مدرن، طرح پرده مدرن و سایر لوازم مدرن منزل بسیار متنوع شده است نمی توان انتظار داشت آباژورهای ایستاده فقط در یک شکل و طرح عرضه شوند این آباژورها هم نیاز به تنوع بسیار زیاد و حتی سرسام آور دارند.

با توجه به نیاز فراوان و سلیقه بسیار متفاوت مشتری، تنوع آباژورهای ایستاده مدرن بسیار بیشتر از قبل شده است. در چنین شرایطی می توان انواع آباژور ایستاده مدرن را مدل های مهم زیر دانست:

آبـاژور ایستاده مدرن تک پایه

آبـ,اژور ایستاده مدرن دو پایه

آبـاژور ایستاده مدرن سه پایه

آبـاژور ایستاده مدرن چهار پایه

هر کدام از این آباژورهای ایستاده به صدها مدل و رنگ متفاوت تقسیم بندی شده و طرح هایی خیره کننده در آنها دیده می شود. با توجه به طرح و شکلِ هر کدام می توان آنها را در موقعیت های گوناگونی در جهت تغییر چیدمان خانه مدرن و لاکچری شدن دکوراسیون خانه مدرن استفاده کرد.

چیدمان برتر خانه مدرن با آباژور ایستاده مدرن

در خانه های مدرن و زیبای امروزی حتی اگر صدها و هزاران وسیله ریز و درشت دکوری و کاربردی داشته باشید اما در چیدمان درست لوازم منزل دقت نکنید هزینه ای که برای خرید آنها کرده اید تا حد زیادی هدر خواهد رفت. دکوراسیون مدرن و زیبای خانه زمانی شکل می گیرد که لوازم مدرن خانه را به شیوه ای صحیح و اصولی کنار یکدیگر چیدمان کنید، برای اینکار می توانید اصول مهمی را رعایت کنید.

استفاده از آباژور ایستاده مدرن در چنین خانه هایی مانند قرار دادن گل سرسبد در خانه است. از اولین کارهایی که می توانید در این راستا انجام دهید سِت کردن رنگ تمام لوازم خانه با هم است یعنی رنگ مورد علاقه خود را در تمامی لوازم خانه بدمید: مبلمان سفید، رنگ دیوار سفید، فرش سفید رنگ، پرده سفید و آباژور ایستاده مدرن سفید رنگ؛ در چنین شرایطی همه چیز زیبا و زنده دیده می شود.

همچنین برای بهتر شدن چیدمان خانه مدرن می توان پس از خرید آباژور ایستاده مدرن آنرا کنار مبل سفید مدرن قرار داد؛ پیوند مبل و آباژور ایستاده پیوندی ناگسستنی ست و بهتر است این قانون را تا جایی که می توانید حفظ کنید. همچنین قرار گرفتن آباژور مدرن ایستاده در یکی از طرفین پنجره و قرار دادن میزی زیبا جلوی پنجره همراه با مبل راحتی تکنفره می تواند ترکیبی زیبا و رویایی در دکوراسیون خانه مدرن ایجاد کند.

آباژور مدرن 33 مدل بسیار شیک قیمت مناسب

آباژور ایستاده مدرن تک پایه کنار میز تلویزیون

عده ای آباژورهای ایستاده را نه برای استفاده از نور آن در جهت زیباتر کردن خانه بلکه فقط برای استفاده از ظاهر زیبای آنها خریداری می کنند به همین دلیل پس از خرید آباژور ایستاده مدرن آنرا با خیالی راحت هر جایی که تصورش را بکنید قرار می دهند که البته چنین روشی هم نوعی از کاربردهای آباژور مدرن ایستاده در خانه است.

یکی از بهترین روش ها ایجاد دکوراسیون مدرن خانه توسط آباژور ایستاده مدرن تک پایه است که در این روش ابتدا باید میز تلویزیون خود را انتخاب کنید که بهتر است میز تلویزیون شما از نوع شلف دیواری تلویزیون باشد. با این شیوه، ال ای دی روی دیوار نصب شده و ارتفاع آن کمی بالاتر از حالت عادی می شود. با قرار گرفتن شلف دیواری تلویزیون به دکوراسیونی بسیار زیبا دست خواهیم یافت.

پس از تمامی این اقدامات و البته پس از خرید آباژور ایستاده مدرن تک پایه نوبت به قرار دادن آن کنار تلویزیون است. اگر شلف دیواری تلویزیون از طرحی انتخاب شده که سمت چپ تلویزیون و زیر آن نصب شده است باید آباژور ایستاده تک پایه را سمت راست قرار دهید و اگر شلف سمت راست نصب شده، آباژور مدرن تک پایه باید سمت چپ قرار گیرد. پس از ایجاد چنین دکوراسیون زیبا و مدرنی بهتر است کمی از آنها فاصله گرفته و از دور تماشا کنید! زیبا نیست؟!

← آباژور ایستاده مدرن در هر شکل و شمایل و هر مدلی که باشد زیباست و این زیبایی به دلایل ذاتی و همچنین نوع طراحی آن است. مدل های تک پایه، دو پایه، سه پایه و حتی چهار پایه را در هر موقعیتی استفاده می کنند چون قابلیت تطبیق و هارمونی با بهترین دکوراسیون ها و لاکچری کردن آنها را دارند. چنین ویژگی هایی سبب شده دلایل بسیار محکمی برای خرید آباژور ایستاده مدرن در تمامی مدل ها وجود داشته باشد.

با تمامی موارد و دلایل ذکر شده در بالا اگر تصمیمتان برای مشاهده و خرید آباژور ایستاده مدرن جدی تر از قبل شده می توانید از هزاران طرح و رنگ این آباژورها در فروشگاه اینترنتی آباژور ایستاده مدرن دکوری فروشی دیدن کنید که با توجه به وسعت، دارای مدل هایی بی نظیر از این آباژورهاست. قیمت ها هم در این فروشگاه آنچنان متنوع و مناسب است که هر شخصی با هر سلیقه و توانایی، دست خالی از این سایت بیرون نخواهد رفت. برای امتحان می توانید از مدل تک پایه مدرن که در موردش مفصل گفتیم شروع کنید!

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.