آباژور

آباژور اتاق کودک 34 مدل فانتزی قیمت فوق العاده

آباژور اتاق کودک بهترین و زیباترین چیزی ست که می توانید به کودک خود هدیه کنید، مدل هایی برتر از آباژورها که هر کدام رنگ و بوی خود را دارند. مزیت دنیای کودکان این است که در آن می توانید از هر شکل و تصویر بامزه ای برای تولید آباژورها استفاده کنید: تصاویری که باب طبع کودکان هستند و در انواع انیمیشن و برنامه کودک دیده اند، تصویر ماه و ستاره، گل و گیاه و صدها گزینه دیگر. این آباژورهای کودکانه در واقع دیگر مانند پدرانِ خود! (آباژورهای مورد استفاده در هال پذیرایی و اتاق خواب بزرگسالان) که ابزاری کاملاً رسمی هستند نخواهند بود بلکه با انواع طراحی کودکانه که بر روی آنها انجام شده تبدیل به یک شیئ زنده و جاندار شده اند.

اگر تصمیم به دکوراسیون اتاق کودک به وسیله آباژور اتاق کودک گرفته اید اما هنوز در نوع و مدل آن تردید دارید توصیه می کنیم این مطلب سایت دکوری فروشی را تا انتها مطالعه کنید، معرفی بهترین مدل آباژور اتـاق کـودک هدفی ست که ما در این مطلب دنبال می کنیم. چنانچه از علاقمندان استفاده از آباژور کودکانه در اتاق کودک دلبند خود هستید لطفاً تا انتها همراهمان باشید.

 

 

آباژور اتاق کودک طرح خرس

خرس ها معمولاً جزو اولین شخصیت های کارتونی کودکان هستند و از دهه ها قبل می توان نقش پررنگ آنها را در بسیاری از کارتون ها و انیمیشن ها مشاهده کرد، همین موضوع بهترین دلیل برای استفاده از آنها در تولید بهترین آباژور کودکانه است. در تولید این مدل آباژور معمولاً از یک عروسک خرس بزرگ در کنار پایه آباژور استفاده می شود که البته طرح های مختلفی هم دارد. چنین آباژوری در کنار تختخواب کودک بهترین دکوراسیون را ایجاد می کند.

می توان از آباژور طرح خرس اتاق کودک در کنار پرده اتاق کودک که اتفاقاً بر روی آن نیز طرح حیوانات مورد علاقه کودکتان کار شده استفاده کرد، این دو کنار هم می توانند زیبایی و دلنشینی اتاق کودک شما را بسیار بیشتر کنند. خرید آباژور اتاق کودک طرح خرس هم بسیار راحت و تنوع رنگ و مدل آنها هم بسیار مناسب است. بهتر است اگر کودکتان در سن و سالی ست که نسبت به لوازم اتاق خود حساسیت زیادی دارد حتماً در زمان انتخاب آباژور کودکانه طرح خرس نظر و سلیقه او را هم در نظر بگیرید.

آباژور اتاق کودک گنبدی

همه گنبدها را در اندازه های مختلف دیده ایم، شکل زیبایی که در بالا با قطری کم آغاز و در انتها با قطری بسیار بیشتر به پایان می رسند. این مدل آباژور یکی از بهترین شکل هایی ست که در تولید بهترین آباژور کودکانه به درستی استفاده شده است مدل هایی که در آن نه فقط از شکل گنبد به خوبی استفاده کرده اند بلکه طرح روی آن هم در بسیاری مدلها مملو از تصاویر زیبای کودکانه است. در چنین شرایطی با یک آباژور زیبای اتاق کودک دقیقاً مانند یک تصویر خیالی روبرو خواهیم بود.

خرید آباژور اتاق کودک گنبدی بسیار راحت است البته تنوع رنگ ها و مدل ها در این نوع آباژور کودکانه هم فراوان است؛ رنگ کلاهک آباژور، جنس کلاهک، طرح هایی که روی کلاهک نقش بسته، طرح پایه، رنگ پایه و… از مواردی ست که در آن بسیار متغیر بوده می توانید با توجه به نیاز و سلیقه دقیقاً همان مدلی که نیاز دارید را خریداری و در اتاق کودک با لذت فراوان استفاده نمایید.

آباژور ایستاده 42 مدل بسیار شیک و مدرن قیمت خوب

آباژور اتاق کودک طرح فیل

من و شما حتماً کارتون هایی قدیمی مانند دامبو (بچه فیلی که با گوش های بزرگش پرواز می کرد) را به یاد داریم، چنین شخصیت های کارتونی سبب معروف شدن حیوانات جنگل و جذابیت بسیار بیشتر آنها بین کودکان و نهایتاً بزرگترها شده اند. بنا به همین دلیل و دلایل متعدد دیگر، هم اکنون طرح های بسیار مختلفی از آباژور کودکانه با طرح فیل در بازار و بخصوص فروشگاه اینترنتی آباژور اتاق کودک موجود است که هر کدام با رنگ و لعابی خاص برای استفاده در اتاق کودک عرضه می شوند.

خرید آباژور اتاق کودک طرح فیل با هزینه ای بسیار مناسب امکانپذیر است و اگر این خرید را از فروشگاه اینترنتی آباژور کودکانه انجام دهید هیچ نیازی به گشت و گذارهای خسته کننده در فروشگاه های مختلف ندارید، بلکه با گشت و گذاری راحت در فروشگاه اینترنتی و خرید آباژور، پس از مدتی کوتاه سفارش درب منزل تحویلتان خواهد شد. پس از دریافت هم می توانید در بهترین جای اتاق کودک از جمله کنار تخت، کنار پنجره، روی میز تحریر، حتی روی زمین جایی که کودکتان بیشتر وقت خود را برای بازی در آن قسمت سپری می کند و یا روی میز کنج اتاق کودک قرار دهید. این آباژورها که ترکیبی از یک عروسک زیبای فیلی و آباژور کامل هستند ابعادی کوچکتر از ابعاد سایر آباژورهای رسمی دارند و کاملاً از هر لحاظ مناسب استفاده در اتاق کودک هستند.

آباژور اتاق کودک یکی از بامزه ترین قسمت های خرید لوازم اتاق کودک است، وسیله ای بامزه که هم توانایی روشن کردن اتاق کودک را دارد و هم با طرح های بسیار زیبایی که بر روی آن ایجاد شده بیشترین تاثیر را بر دکوراسیون اتاق کودک خواهد داشت. کودکان عاشق استفاده از چنین لوازمی هستند که آن هم به دلیل ذات پاک و سفید آنهاست، آنها به کمک این لوازم به دنیای جذاب خود سفر می کنند و بیشترین تخیل را در کنار این آباژورهای کودکانه زیبا خواهند داشت. برای فرستادن این ابزار تخیل کودکانه به اتاق کودک خود می توانید از مدل های برتر فروشگاه اینترنتی آباژور اتاق کودک دکوری فروشی استفاده کنید که هر کدام دارای صدها طرح و رنگ است؛ با خرید هر کدام می توانید کودکان را باز هم به شادی و لذت بیشتری مهمان کرد.

مشاهده سریع محصولات

درحال دریافت محصولات منتخب...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.